Modrá je dobrá

Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Sem patří výhradně obrázky vašich vlastních prací daného typu či vytvořených danou technikou. Nepatří sem obecná diskuze o technikách!

Modrá je dobrá

Příspěvekod DR441 » ned 09. čer 2013 19:42:07

Obrázek
DR441
 
Příspěvky: 28
Registrován: stř 12. zář 2012 9:53:45
Úroveň: pokročilý začátečník

Re: Modrá je dobrá

Příspěvekod kikina » pon 10. čer 2013 13:12:09

Z toho, co jsi vložila, se mi docela líbí všechno, ale je to hrozně neostré, tak detaily nevyniknou a asi to nejde dostatečně ocenit. Co se ale týká barev, tak prima všechny *thup*
kikina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 05. črc 2012 21:53:08
Úroveň: začátečník

Re: Modrá je dobrá

Příspěvekod Morgainne » čtv 13. čer 2013 14:19:44

kikina píše:Z toho, co jsi vložila, se mi docela líbí všechno, ale je to hrozně neostré, tak detaily nevyniknou a asi to nejde dostatečně ocenit. Co se ale týká barev, tak prima všechny *thup*


Přesně tak, pěkné začátečnické kousky, ale to focení zkus vylepšit, jinak se těžko komentuje. Konečně vysvitlo sluníčko, tak to půjde líp. Foť spíš zrána nebo navečer, rozhodně ne na přímém slunci, to pak vznikají nepříjemné stíny, na světlejším podkladě a dobré je fotit šperk z nějakého zajímavého úhl, ne jen zvrchu naplacato. Na foťáku si vyber funkci "makro", často označená kytičkou, jinak to budeš mít rozmazané a neostré.
A pár drobných úprav v nějakém grafickém programu taky není na škodu, stáhni si nějaký volně dostupný, já používám Zoner (starší verze mají volně přístupné, nové se platí).

Třeba zrovna tahle sada je barevně moc hezká, něžná, ale celá fotka je taková neostrá, zašedlá, na první pohled nezaujme.
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno


Zpět na Náhrdelníky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků