Hematitová mini sada

Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Sem patří výhradně obrázky vašich vlastních prací daného typu či vytvořených danou technikou. Nepatří sem obecná diskuze o technikách!

Hematitová mini sada

Příspěvekod Kalupinka » úte 03. črc 2012 18:22:51

Prosím o jakoukoliv kritiku, díky moc. Vím, že mám co zlepšovat.
Přílohy
IMG_7768-l.jpg
Kalupinka
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon 27. pro 2010 22:13:26
Bydliště: Velké Pavlovice
Úroveň: stále pokročilý začátečník

Re: Hematitová mini sada

Příspěvekod Miss Tattooo » úte 03. črc 2012 18:50:12

Mně se to moc líbí, snad jen na náhrdelníku srovnat rivolky přesně pod sebe, když jsou takhle hladké, jsou víc vidět nepřesnosti. *thup*
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Hematitová mini sada

Příspěvekod Kalupinka » úte 03. črc 2012 19:35:00

Jj, jsou šejdrem. Bohužel mi mršky nešly srovnat. Snad se to příště povede líp. Nebo se na to vykašlu a sešiji je cik cak :-)
Kalupinka
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon 27. pro 2010 22:13:26
Bydliště: Velké Pavlovice
Úroveň: stále pokročilý začátečník

Re: Hematitová mini sada

Příspěvekod Aktisil » úte 03. črc 2012 20:47:24

naušky super nahrdelník zlepšit :D
Aktisil
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 530
Registrován: sob 21. led 2012 13:34:52
Bydliště: Rýmařov - Severní Morava :)
Úroveň: něco umím, ale ráda se učím nové věci :-)

Re: Hematitová mini sada

Příspěvekod gianelle » úte 03. črc 2012 22:04:48

náušnice jsou mi moc sympatické, ale náhrdelník mi k nim přijde hodně minimalistický (a mírně nakřivo, ale to už tu padlo - já bych ho určitě přizdobila a buď narovnala a nebo sešila "cikcak")
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Hematitová mini sada

Příspěvekod Courtney Flint » stř 04. črc 2012 1:54:04

Nahrdelnik nejde k nausnicim, ale de facto to vem cert, fyzicky je k sobe nic nevaze a muzou fungovat samostatne.

Jednoduchost neni zlocin a muze vypadat dobre, ostatne ten nahrdelnik i vypada, mne se ta tvarova a barevna syrovost libi. Nakrivo je, ale to je u zacatecnika normalni a pochopitelny. Pokud se ho rozhodnes nejakym zpusobem presit a srovnat, podivala bych se zrovna pri tom na spojeni rivoli s lankem - To ted resi to ocko z peyotu a pusobi tak trochu nucene, proste "nejak to viset musi, tak sorry". Nevim jak to vypada zezadu, ale predpokladam, ze tam nekde to lanku pujde nenapadne provlect. Docilis tim prolnuti kruznice z lanka, na ktere to visi a kruhove rivoli - Kdyz se na to podivas, ten nahrdelnik sestava ze ctyr kruhu, mezi kterymi je obdelnik zavesu - Oble tvary vs jeden ostry, ktere se o tu pozornost perou a nerozumi si to.

U nausnic mi nesedi bile kapky. Cela ta Rivola pusobi uzavrene, ukoncene - To bile matne obsiti je kontrast vuci stejne barevne ale trpytive Rivole ale videt je i ten kovovy okraj, co tuhle srandu opticky zakoncuje - A v tech bilych kapkach neni a jde to kamsi do ztracena. Ale nevypada to nezajimave, na uchu by to s jednou barvou - Kovovou - kapek vypadalo z dalky jako zasazeny saton, zblizka je to sita vec.

*thup*
Courtney Flint
 
Příspěvky: 75
Registrován: pát 04. bře 2011 14:59:27

Re: Hematitová mini sada

Příspěvekod Kalupinka » stř 04. črc 2012 7:42:33

Dívky, ženy a gazely, díky moc za připomínky. Beru si je k srdci a do budoucna pořeším ;)
Kalupinka
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon 27. pro 2010 22:13:26
Bydliště: Velké Pavlovice
Úroveň: stále pokročilý začátečník


Zpět na Soupravy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků