Drobnosti

Šperky pro které zde není vhodná kategorie - prsteny, brože, spony, oděvní doplňky ...
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Sem patří výhradně obrázky vašich vlastních prací daného typu či vytvořených danou technikou. Nepatří sem obecná diskuze o technikách!

Drobnosti

Příspěvekod Likra » úte 14. led 2014 13:33:30

Tak tady je jeden můj pokus. Superdua nemám a ani nevím, jak se ty použité korálky jmenují.
Navíc mne to nijak neoslovilo, při šití to dost klouzalo (nebo že by to bylo mýma rukama? :oops: )
Barvy jsem neřešila, když jsem už měla tu červenou vytaženou, tak jsem ji použila, ostatní jsem jen tak doplnila.
Teď ani nevím, co s tím dál ...
Obrázek
Obrázek

A tady jedna trochu jiná orchi - s lichým počtem lístků - tvořená mezi vánočními svátky. Neměla jsem žádný nápad, ani nehledala barvy ..., teď se k ní asi vrátím a pocukruji ji křišťálem ...
Zajímavé, jak fotky klamou, ve skutečnosti obšitá rivolka je malý kousek, orchi zase dost velký kusanec :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Likra
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 09. čer 2009 17:32:01
Bydliště: Valašské Meziříčí
Úroveň: nenechám ruce v klidu

Re: Drobnosti

Příspěvekod Morag » úte 14. led 2014 17:04:04

Orchidej je skutečně krásná *applause* Líbí se mi to barevné prokreslení.

(Pro milovníky orchidejí jedna úplně mimo mísu - orchidej má vždy 6 okvětních lístků, z čehož jeden je většinou přeměněný. Má-li jiný počet, je to jen proto, že lístky jsou srostlé, ale stále je vidět dělení. Na šité se to samozřejmě nevztahuje ;) )
Morag
 
Příspěvky: 414
Registrován: sob 13. dub 2013 18:33:40

Re: Drobnosti

Příspěvekod Morgainne » stř 15. led 2014 8:31:30

Mně se ta rivolka moc líbí. Píšeš, že je malá, ale i tak by určitě šla zakomponovat do náhrdelníku ... nebo třeba na náramek.
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Drobnosti

Příspěvekod kikina » stř 15. led 2014 11:43:22

Mně se taky moc líbí a klidně bych jí jen našila špendlík a nosila jako brož. Ta orchidej je samozřejmě překrásná, já Ti je vždycky moc obdivuji *thup*
kikina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 05. črc 2012 21:53:08
Úroveň: začátečník

Re: Drobnosti

Příspěvekod janapo » stř 15. led 2014 12:08:18

Pěkná rivolka,jistě i pěkně uzraje a použije se na tom pravém místě.
Orchideu obdivuji a opět slintám a nechápu
*thup* *thup* *applause* *applause* *applause*
Uživatelský avatar
janapo
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 503
Registrován: sob 11. úno 2012 1:15:12
Bydliště: Brno
Úroveň: zacatecnik

Re: Drobnosti

Příspěvekod mimuse489 » pon 24. úno 2014 13:03:58

Ta rivolka je krásná a mě by se moc líbila nějak všitá do náramku. Ta orchidej je skvostná, jsi strašně šikovná. *applause*
mimuse489
 
Příspěvky: 30
Registrován: pon 20. led 2014 11:10:23
Úroveň: pořád něco zkouším ;)


Zpět na Ostatní šperky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron