Konkurence Fleru

Volný pokec na libovolné téma

Konkurence Fleru

Příspěvekod rusovlaskaa » úte 27. pro 2011 11:50:30

Ahoj,
tak jsem se dozvěděla, že existuje konkurence prodejního webu Fler. Fler je fajn, ale čím dál tím víc prodejců na něj nadává kvůli pravidlům i jinak. Je zahlcen málo kreativními výrobky včetně špatných fotek. Naopak se zde najdou naprosto skvělé jedinečné věci, viz. kováři, truhláři, kabelky apod. Hledám proto i alternativu, abych si rozšířila obzory. Za každý nápad díky, prospěje to asi nejen mě, protože vy děvčata zde jste povětšinou velmi zdatné šičky s originálními nápady a precizním provedením výrobků ;) Rosovláska
rusovlaskaa
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20. pro 2011 11:05:32

Re: Konkurence Fleru

Příspěvekod gianelle » úte 27. pro 2011 11:57:41

Mrkni se, prosím, do sekce "Prodáváme" viewforum.php?f=28
je tam hned několik témat o prodejních serverech a určitě tam najdeš odkazy na spoustu konkurenčních projektů.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Konkurence Fleru

Příspěvekod rusovlaskaa » úte 27. pro 2011 12:17:13

Aha, díky, hledala jsem www.tisicveci.cz. Stojí za prozkoumání :)
rusovlaskaa
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20. pro 2011 11:05:32

Re: Konkurence Fleru

Příspěvekod Vladstraschna » čtv 29. pro 2011 9:05:16

Mě osobně by zajímalo, jestli vůbec někdo na těch ostatních vůbec něco prodal. Jsem zaregistrovaná na dalších třech, vidím tam všude stejné prodejce, ale připadá mi to všude dost mrtvé.
Moudrý slon nezkouší napodobovat motýla (Čínské přísloví)
http://www.vladstraschna.webgarden.cz/
Uživatelský avatar
Vladstraschna
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 412
Registrován: pát 07. říj 2011 11:56:35
Bydliště: Ostrava-Polanka
Úroveň: Šití - pokročilá s rezervou, drátování - totéž,cín - začátečník. Kritice a poučení se meze nekladou.

Re: Konkurence Fleru

Příspěvekod kiwika » čtv 29. pro 2011 16:14:26

mě přijde, že je toho všude už tolik a dělá tolik lidí stejné věci, že je trh až přeplněný
Uživatelský avatar
kiwika
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 362
Registrován: pon 29. čer 2009 18:53:31
Bydliště: Kladno
Úroveň: mírně pokročilá a přijímám kritiku a dobré rady!

Re: Konkurence Fleru

Příspěvekod PetrKudla » pát 27. led 2012 21:11:03

Nový server je také např. http://www.dogala.cz *applause*

Přidávám ještě žebříček návštěvnosti zprostředkovatelských webů s handmade výrobky podle Alexa ranku - http://www.reklamablog.cz/zebricek-navstevnosti-zprostredkovatelskych-webu-s-handmade-vyrobky-podle-alexa-ranku-aktualizace/

Je tam kompletní seznam těchto serverů seřazený podle návštěvnosti.
PetrKudla
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 27. led 2012 21:09:11
Úroveň: úplný začátečník

Re: Konkurence Fleru

Příspěvekod jilinka » sob 28. led 2012 10:55:49

tak jsem koukla na server dogala. A hned první prodejce, na kterého jsem klikla měl v informacích 1 prodané zboží, klikla jsem na jeho obchod a všechno zboží mělo označení Prodáno.
Nějak jsem to nepochopila. Ale další, co jsem zkoušela, měli už všichni prodáno 0
jilinka
 

Re: Konkurence Fleru

Příspěvekod PetrKudla » úte 14. úno 2012 11:30:39

S těmi prodeji je to tak, že v položce prodáno jsou skutečně prodané výrobky. Přesto mohou mít některé výrobky "nálepku" prodáno, a to když prodejce svůj výrobek prodá nějak jinak, např. v kamenném obchodě, na jarmarku apod. Výrobek si mohou prohlédnout uživatelé, ale zároveň dostávají info, že byl už prodán (lhostejno kde a jak).

Jinak dogala je úplně nový, jeden měsíc, tak je jasné, že množství prodaných výrobků nebudou srovnatelné s flerem. Server teprve sbírá prodejce, teprve ti mohou vytvořit odpovídající nabídku zajímavou pro návštěvníky, kterých nebude málo, viz http://www.reklamablog.cz/zebricek-navs ... tualizace/
PetrKudla
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 27. led 2012 21:09:11
Úroveň: úplný začátečník

Re: Konkurence Fleru

Příspěvekod jilinka » úte 14. úno 2012 16:30:04

no právěže ten výrobce to měl pořád v nabídce, neměl tam nic jiného, jeden tedy bez placky a zbytek s nálepkou prodáno...
jilinka
 

Re: Konkurence Fleru

Příspěvekod pmisun » pát 17. dub 2015 2:24:05

V cechach zacina nove trziste ktere je k nalezeni na e-trziste.eu . Jejich komise je nastavena na 6 procent z pouze prodaneho tovaru a pripravuji ochranu spotrebitele a platebni brany. Stoji za vyskouseni.
pmisun
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 17. dub 2015 2:22:16
Úroveň: Zacatecnik


Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků