Skladovanie dielok

Volný pokec na libovolné téma

Skladovanie dielok

Příspěvekod mlulu » pon 24. pro 2012 20:05:51

Ahojte *wave* ! Týmto chcem založiť diskusiu na tému "Skladovanie dielok". Myslím tým, ako skladujete hotové výrobky - náhrdelníky, náušnice, celé sety - balíte to hneď každé samostatne do krabičiek? Alebo máte väčšie krabice a tam skladuje vo väčšom? Máte stojany, držiaky,- kde to všetko poporiadku visí? Alebo máte vyhradené zásuvky či skrinky, poličky čisto len na hotové dielka a tam poukladané? Alebo ako? :?:
Krásne a požehnané sviatky radosti pokoja a lásky *wave*
mlulu
 
Příspěvky: 152
Registrován: pon 21. kvě 2012 14:29:57
Bydliště: Slovakia, Sečovce
Úroveň: stále sa učím a skúšam niečo nové :o)

Re: Skladovanie dielok

Příspěvekod gianelle » pon 24. pro 2012 23:02:17

pár tipů je tady, časem to sloučím ;)
viewtopic.php?f=4&t=4196&p=32464
Já teda mám několik "skladovacích prostorů" - hned po vyrobení mi výrobky chvilku leží na stole a pak se rozhodnu co s nimi bude ;)
Na výrobky, které nemám pro sebe (na prodej, na zakázku, dárky atd.) mám vyhrazené dvě zásuvky, vystlané látkou, tam mám výrobky buď volně ložené nebo v krabičkách/zip sáčcích.
A výrobky, které jsou "jenom moje" mám prakticky všude :D mám kovové stojany a háčky na zdi, několik bižuterních "krků" na větší dílka a pár krabiček na věci, které nenosím příliš často
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Skladovanie dielok

Příspěvekod mlulu » úte 25. pro 2012 14:29:59

Ďakujem Gi! 4 oči mám aj tak som slepá, lebo prešla som včera príspevky v diskusii či tam náhodou taká a podobná téma nieje a nevidela som (vravím že som slepá :lol: ) tak nabudúce sa polepším.
No a čo sa týka mňa tak som si spravila 1 väčšiu krabicu a do nej akoby poličky z polystyrénu v ktorom sú dierky - a tam všetky hotové náušnice. Náramky mám v jednej krabičke od dezertu (keďže ich nieje teraz veľa :lol: ) - len z náhrdelníkmi zatiaľ neviem čo :? -snáď niečo vymyslím xixi
mlulu
 
Příspěvky: 152
Registrován: pon 21. kvě 2012 14:29:57
Bydliště: Slovakia, Sečovce
Úroveň: stále sa učím a skúšam niečo nové :o)


Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron