fler...?

Vaše zkušenosti s korálkovými obchody, ve kterých obchodech nakupujete nejraději, e-shopy i kamenné obchody v ČR i v zahraničí
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu. Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

fler...?

Příspěvekod amam » pát 14. srp 2009 7:53:14

Děvčata, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s nákupem materiálu na fleru. Pořád váhám se zaregistrováním (jen na nákup), ale je tam dost pěkných věciček. Můžete ještě někdo polopaticky vysvětlit systém nákupu, nejak se v tom navyznám :oops: .Díky
amam
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 573
Registrován: stř 10. čer 2009 7:03:23

Re: fler...?

Příspěvekod Wippa » pát 14. srp 2009 9:27:12

Nemas s cim vahat,na fleri som ako kupuja,tak aj predavajuca,a vpodstate je to ako system e-shopu. Najdes si predajcu materialu a uz len hadzes do kosika a potom zaplatis... Bez problemov :) Zatial co som dostala material bola som spokojna,priam az nadsena. Napisem Ti tu aj mojich naj predajcov: Sonik,Resin,Sperkovnice,Pohu,Jimboo,Kamenakov,Gyu,AGJkreativ.... Je ich dost,staci hladat :lol:
Uživatelský avatar
Wippa
 
Příspěvky: 226
Registrován: úte 09. čer 2009 20:14:27
Bydliště: Košice

Re: fler...?

Příspěvekod amam » pát 14. srp 2009 9:35:06

Wippa píše:Nemas s cim vahat,na fleri som ako kupuja,tak aj predavajuca,a vpodstate je to ako system e-shopu. Najdes si predajcu materialu a uz len hadzes do kosika a potom zaplatis... Bez problemov :) Zatial co som dostala material bola som spokojna,priam az nadsena. Napisem Ti tu aj mojich naj predajcov: Sonik,Resin,Sperkovnice,Pohu,Jimboo,Kamenakov,Gyu,AGJkreativ.... Je ich dost,staci hladat :lol:

díky :P
amam
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 573
Registrován: stř 10. čer 2009 7:03:23

Re: fler...?

Příspěvekod Eiffa » pát 14. srp 2009 9:52:27

taky váhám... můj problém je spíš v tom, že jsem děsně líná to fotit:D
Uživatelský avatar
Eiffa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 938
Registrován: čtv 11. čer 2009 18:58:21

Re: fler...?

Příspěvekod Ekyelka » pát 14. srp 2009 13:03:08

Na Fleru jsem jako prodejce (spolu s kamarádkou máme firmičku Dračí sedma) - a také si objednávám materiál. Příze, teď čekám na nějaká zapínání od Ara-dekor, u Jar23 si nechávám vyrobit skleněné kabošony.
Takhle: prodejci i nakupující jsou taky lidé. Je tam 99,9% slušných prodejců, kteří vedou obchody bez nejmenších problému (vlastně jsem neslyšela zatím o jediném, který by byl nečestný), u zákazníků je to kolem 95% totéž. Navíc se můžete s kterýmkoliv prodejcem kontaktovat tak, že mu napíšete zprávu, takže osobní přístup je 100% :D
A pokud najdete jako já velmi příznivé ceny... neváháte. *rofl1*
Uživatelský avatar
Ekyelka
Borkyně měsíce (srpen 10)
 
Příspěvky: 198
Registrován: úte 04. srp 2009 13:22:29
Bydliště: Opava

Re: fler...?

Příspěvekod Wippa » pát 14. srp 2009 17:31:09

Ekyelka píše:Na Fleru jsem jako prodejce (spolu s kamarádkou máme firmičku Dračí sedma) - a také si objednávám materiál. Příze, teď čekám na nějaká zapínání od Ara-dekor, u Jar23 si nechávám vyrobit skleněné kabošony.
Takhle: prodejci i nakupující jsou taky lidé. Je tam 99,9% slušných prodejců, kteří vedou obchody bez nejmenších problému (vlastně jsem neslyšela zatím o jediném, který by byl nečestný), u zákazníků je to kolem 95% totéž. Navíc se můžete s kterýmkoliv prodejcem kontaktovat tak, že mu napíšete zprávu, takže osobní přístup je 100% :D
A pokud najdete jako já velmi příznivé ceny... neváháte. *rofl1*

jeee ,tak v tvojom obchodiku som uz bola par krat pozriet,mas prekrasne hackovane kabelky! :P
Uživatelský avatar
Wippa
 
Příspěvky: 226
Registrován: úte 09. čer 2009 20:14:27
Bydliště: Košice


Zpět na Nakupujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron