prodej na více portálech najednou

Vaše zkušenosti týkající se prodeje hotových výrobků, ŽL atd ...
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena k diskuzi a sdílení zkušeností s prodejem ručně vyráběných šperků a bižuterie či materiálu pro korálkování. Tato sekce NENÍ určena ke vkládání reklamy. Pro více informací o reklamě čtěte zde:http://beadforum.cz/viewtopic.php?f=8&t=7468

prodej na více portálech najednou

Příspěvekod Jarka23 » úte 14. čer 2016 20:00:32

Dobrý den.
Ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti s prodejem na více portálech typu fler najednou. Mám svůj obchůdek na fler.cz a chtěla bych začít prodávat i na aukru. Nikdy nemám víc věcí na skladě, každý výrobek je originál a prodá se pouze jednou. Pokud ho nabídnu k prodeji na aukru a zárověň na fleru, tak se může stát, že si výrobek koupí dva lidé na jednou. Nemluvě o tom, pokud bych svoje výrobky chtěla dát na další podobné portály. Jak řešíte tento problém? Přece nesedíte celý den na emailu nebo ano? Děkuji za všechny podněty a rady!
Jarka23
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14. čer 2016 19:51:41

Re: prodej na více portálech najednou

Příspěvekod gianelle » stř 15. čer 2016 14:36:16

Kdysi jsem to chvíli zkoušela - mám pár věcí k nabídce na prodej na Fleru a chvíli jsem ještě měla založený obchod i na Simira.cz ... sice se nikdy nestalo, že by si dva lidé v ten samý den chtěli koupit ten samý výrobek (to by byla až moc velká náhoda, možná i zázrak :)), ale tak jako tak, je to spousta práce s nejistým výsledkem. Předně - víc zákazníků mi to v žádném případě nepřineslo. Už jenom toho drbání, než se tam to zboží všechno navkládá ... no a pak musí člověk sledovat maily, aspoň jednou denně na to mrknout a pokud se něco prodá, co nejrychleji to na ostatních webech stáhnout z prodeje a na nic nezapomenout.
Čistě teoreticky takové nejschůdnější řešení by bylo nenabízet na všech portálech svůj kompletní sortiment, ale na každém portálu pouze některé zboží tak, aby se to nepřekrývalo. A na více portálů zároveň vkládat jenom zboží, které lze v případě nutnosti vyrobit znovu, aby nevadlilo, kdyby se náhodou prodalo dvakrát.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!


Zpět na Prodáváme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron