ezebee.com

Vaše zkušenosti týkající se prodeje hotových výrobků, ŽL atd ...
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena k diskuzi a sdílení zkušeností s prodejem ručně vyráběných šperků a bižuterie či materiálu pro korálkování. Tato sekce NENÍ určena ke vkládání reklamy. Pro více informací o reklamě čtěte zde:http://beadforum.cz/viewtopic.php?f=8&t=7468

ezebee.com

Příspěvekod gianelle » čtv 30. črc 2015 10:24:09

Nedávno jsem objevila ... no, spíš to na mě čumí z reklamy na každém druhém rohu ... prodejní server www.ezebee.com
Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
Portál očividně není limitovaný na handmade produkty, viděla jsem tam i průmyslově vyráběné produkty a mohou tam své služby nabízet i třeba řemeslníci a freelanceři, jako třeba grafici či fotografové.
A všechno je to zdarma, žádné provize se neplatí a prodávající mohou ve svém profilu uvádět své kontaktní údaje - nehledě na to že každý si může vytvořit více prodejních profilů ...

Takže tak obecně se mi to zdá všechno až moc dobré na to, aby to byla pravda.
Navíc mi portál přijde celý tak nějak nepřehledný, jazyková stránka má také své mouchy

Zkoušel to už někdo? Podařilo se tam někomu už něco prodat? Má smysl si dávat práci se zřizováním obchodu?
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: ezebee.com

Příspěvekod pavlinka » pon 24. srp 2015 13:57:48

jj, asi před měsícem jsem se zaregistrovala a nechtěli po mě nic zaplatit, tak to asi bude zdarma :D taky jsem viděla, že tam lidi neprodávají jen ručně vyráběné výrobky, ale tak aspoň je tam větší výběr a z čeho vybírat :D co se mi na těch stránkách líbí, že mají svojí měnu, kterou dostáváte za aktivitu v rámci stránek, už jsem si pořídila nějakou bižuterii z Itálie a Francie a neplatila jsem ani korunu, takže za mě doporučuju, i když jak říkáš, ze začátku je to trochu nepřehledné... ale když to překonáš, tak se ti tam určitě bude líbit *applause*
pavlinka
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24. srp 2015 13:49:44
Úroveň: začátečník

Re: ezebee.com

Příspěvekod Jitus » čtv 25. úno 2016 12:47:11

Prodávám na stránkách simira, ale doporučili mi nedávno vyzkoušet Ezebee. Musím říct, že je to fakt bezplatné, prodala jsem jedny náušnice a neplatila jsem ani provizi z prodeje. Takže za mě zatím *thup*
Jitus
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 25. úno 2016 12:41:34
Úroveň: středně pokročilá


Zpět na Prodáváme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron