Prodej materiálu na Fleru vs. vlastní eshop

Vaše zkušenosti týkající se prodeje hotových výrobků, ŽL atd ...
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena k diskuzi a sdílení zkušeností s prodejem ručně vyráběných šperků a bižuterie či materiálu pro korálkování. Tato sekce NENÍ určena ke vkládání reklamy. Pro více informací o reklamě čtěte zde:http://beadforum.cz/viewtopic.php?f=8&t=7468

Prodej materiálu na Fleru vs. vlastní eshop

Příspěvekod Danysska » pon 01. črc 2013 7:55:52

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte některá zkušenosti s přechodem z Fleru jen na vlastní eshop. Docela nad tím už delší dobu uvažuju, ale mám obavy z rapidního snížení prodeje. Přece jenom eshop, který ještě není známý a zajetý má určitě podstatně menší návštěvnost než obchůdek na Fleru. Díky za případné zkušenosti ;)
Uživatelský avatar
Danysska
 
Příspěvky: 71
Registrován: ned 15. srp 2010 10:13:12
Bydliště: Praha

Re: Prodej materiálu na Fleru vs. vlastní eshop

Příspěvekod ella » úte 02. črc 2013 11:00:07

Vlastní e-shop si klidně můžeš udělat a na Fleru přitom zůstat. Tak to má plno prodejců. Protože Fler má takovou reklamu a návštěvnost, jaké ve svém vlastním e-shopu nikdy nedosáhneš. Jen musíš hlídat, když prodáš, v druhém shopu hned smazat.
ella
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 05. říj 2011 6:30:52

Re: Prodej materiálu na Fleru vs. vlastní eshop

Příspěvekod Morag » úte 02. črc 2013 12:54:26

Nejsem prodávající, ale z pohledu nakupujícího - když se mi něco zalíbí na fleru, tak zkouším zadat do vyhledávače jméno výrobku, výrobce a techniku (malované hedvábí, lesní sklo,...) a už 2x se mi to vyplatilo - narazila jsem na soukromý obchůdek téhož člověka a zakoupila bez provize fleru. Nic proti fleru, ale upřímně, když mohu mít totéž za 800 nebo 750, tak si vybrat umím :-)
Ale nakolik vyjde vlastní internetový shop a jestli se vyplatí, to netuším :(
Morag
 
Příspěvky: 414
Registrován: sob 13. dub 2013 18:33:40


Zpět na Prodáváme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron