Game of Thrones - Stannis Baratheon

Dekorační předměty, miniaturky, zvířátka, ozdoby, předměty denní potřeby ...
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Sem patří výhradně obrázky vašich vlastních prací daného typu či vytvořených danou technikou. Nepatří sem obecná diskuze o technikách!

Game of Thrones - Stannis Baratheon

Příspěvekod haany » sob 21. črc 2012 22:27:40

Poznate sagu Piesen ladu a ohna od G. R. R. Martina? Nie? Tak vam to trosku priblizim :D ide o fantasy kniznu (a aj serialovu) seriu, ktora vsak ludi, ktori ocakavaju klasicku fantasy s kopu kuziel a tajomnych priser moze trochu dost zaskocit. Tu skor ide o vztahy medzi jednotlivymi postavami a rodmi, intrigy a vzajomne superenie. Cita sa to velmi dobre, len vam neodporucam oblubit si ziadnu postavu... Martin je znamy tym, ako nesetri nikoho... v tomto ho prirovnavaju k dalsiemu mojmu oblubenemu autorovi... kto uhadne, o kom hovorim, ma moj obdiv :mrgreen: Prva kniha sa nazyva Hra o trony a po nej sa vola aj serial.

No ale k veci... Jedna z postav, Stannis Baratheon (nemam ho rada, ale... som geek :ugeek: ) ma podobny erb ako to, co vidite nizsie... Korunovany jelen rodu Baratheonovcov v srdci zahltenom plamenmi, co je znak boha svetla, v ktoreho tento kral veri... Takze toto je moj prispevok do Temy mesiaca. Ak sa chcete dostat prave do toho najburlivejsieho diania v knihe Burka mecov (tretia a zatial najlepsia), mozno vam k tomu dopomoze prave tento amulet *wave*

Obrázek


Amulet na stvrtej knizke, ktoru som si kupila prave vcera :mrgreen:

Obrázek


Vysivka na filci, kopa preciosy, TOHO 8, 11 a 15 a miyuki ako oko :mrgreen: No a potvrdila som si, ze vysivka, hoci ma bavi, asi ozaj nie je pre mna :(
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Zpět na Dekorace, květiny, miniatury, zvířátka ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků