Syslení je nemoc, nakažlivá

Zde se můžete chlubit se svými nákupy

Syslení je nemoc, nakažlivá

Příspěvekod t.tel » úte 11. srp 2009 15:38:38

Tak si taky založím syslící téma, na začátek moje budování zásob na výletě na Liberecko.
Jablonex:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Bijoux Components:
Obrázek
Obrázek
Foxtrot:
Obrázek
Pěnčín
Obrázek
Železný Brod
Obrázek
a stáneček u Malé Skály, odtamtud jsou ty dva barevnější, ten vpravo jsem našla v Jizeře, připadal mi ideální na to, abych se na něm zkoušela učit obšívat
Obrázek
Produkty Microsoftu jako jako arogantní gentlemani: myslí si, že ví mnohem lépe než my, co právě potřebujeme, a poskytnou nám to bez předchozího varování.
Uživatelský avatar
t.tel
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 10. čer 2009 8:55:26
Bydliště: Hradec Králové, přechodně Praha-Trója

Re: Syslení je nemoc, nakažlivá

Příspěvekod Petra1993 » stř 12. srp 2009 7:34:02

To je teda úžasný začátek *applause* *rofl1* ... to jsem zvědavá jak budou tvé nákupy vypadat za půl roku *rofl1* .. zaujaly mě vinutky a tak spousta rokajlu! *jump*
Petra1993
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte 16. čer 2009 14:41:21

Re: Syslení je nemoc, nakažlivá

Příspěvekod Ekyelka » stř 12. srp 2009 16:59:50

*applause* spousty z těch rokailů poznávám, taky je mám a zpracovávám *thup* :D
Uživatelský avatar
Ekyelka
Borkyně měsíce (srpen 10)
 
Příspěvky: 198
Registrován: úte 04. srp 2009 13:22:29
Bydliště: Opava

Re: Syslení je nemoc, nakažlivá

Příspěvekod t.tel » čtv 13. srp 2009 8:26:05

Petra1993 píše:To je teda úžasný začátek *applause* *rofl1* ... to jsem zvědavá jak budou tvé nákupy vypadat za půl roku *rofl1* .. zaujaly mě vinutky a tak spousta rokajlu! *jump*


No, doufám, že další rok rok ještě nic moc nakupovat nebudu :-D, žádné objednávky z netu, jen když půjdu pro komponenty, a náhodou uvidím něco neodolatelného, to se asi neovládnu. Teď korálkuju asi půl roku, a doma jsem měla sem tam něco, co jsem kde potkala pěkného, a zásoby rokajlu fakt bídné, takže jsem barvy dílek nevybírala podle svých představ, ale horkotěžko jsem hledala pár barev, co k sobě aspoň trochu jdou. A pak jsem slintala po vašich dílkách krásně tón v tónu ... Tak jsem si řekla dost, vytvořím si zásoby, aby v nich vznikl nějaký rozumný stav.

Já snad nedopadnu jako moje spolubydlící, která mě ke korálkování přivedla. Ta si úplně na začátku vytvořila ,,základní zásoby", pak posháněla ještě hromadu směsek a fima, takže se její korálkové jmění rozrostlo na dvě plné igelitky. Začala svoje věci prodávat po známých (prakticky hned), pak začaly od nich přicházet konkrétní objednávky, a bum! Najednou to pro ni nebyla radost, ale další povinnost, musím udělat takové a takové náušnice. A od té doby už jsem ji korálkovat nikdy neviděla.
Produkty Microsoftu jako jako arogantní gentlemani: myslí si, že ví mnohem lépe než my, co právě potřebujeme, a poskytnou nám to bez předchozího varování.
Uživatelský avatar
t.tel
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 10. čer 2009 8:55:26
Bydliště: Hradec Králové, přechodně Praha-Trója

Re: Syslení je nemoc, nakažlivá

Příspěvekod verulina » čtv 13. srp 2009 8:57:30

Prosím jak vychází ten rokajl v Jablonexu? Mám na mysli kolik chtějí za kilo, nebo aspoń kolik stál pytlíček a kolik váží.
verulina
 
Příspěvky: 182
Registrován: stř 10. čer 2009 17:19:52
Bydliště: Rohatec

Re: Syslení je nemoc, nakažlivá

Příspěvekod Petra1993 » čtv 13. srp 2009 9:22:55

t.tel píše:
Petra1993 píše:To je teda úžasný začátek *applause* *rofl1* ... to jsem zvědavá jak budou tvé nákupy vypadat za půl roku *rofl1* .. zaujaly mě vinutky a tak spousta rokajlu! *jump*


No, doufám, že další rok rok ještě nic moc nakupovat nebudu :-D, žádné objednávky z netu, jen když půjdu pro komponenty, a náhodou uvidím něco neodolatelného, to se asi neovládnu. Teď korálkuju asi půl roku, a doma jsem měla sem tam něco, co jsem kde potkala pěkného, a zásoby rokajlu fakt bídné, takže jsem barvy dílek nevybírala podle svých představ, ale horkotěžko jsem hledala pár barev, co k sobě aspoň trochu jdou. A pak jsem slintala po vašich dílkách krásně tón v tónu ... Tak jsem si řekla dost, vytvořím si zásoby, aby v nich vznikl nějaký rozumný stav.

Já snad nedopadnu jako moje spolubydlící, která mě ke korálkování přivedla. Ta si úplně na začátku vytvořila ,,základní zásoby", pak posháněla ještě hromadu směsek a fima, takže se její korálkové jmění rozrostlo na dvě plné igelitky. Začala svoje věci prodávat po známých (prakticky hned), pak začaly od nich přicházet konkrétní objednávky, a bum! Najednou to pro ni nebyla radost, ale další povinnost, musím udělat takové a takové náušnice. A od té doby už jsem ji korálkovat nikdy neviděla.


Taky jsem tak nějak podobně začínala *rofl1* udělala jsem 4 velké nákupy v rozmezí asi 4 měsíců s tím, že jsem doma uklidňovala, že teď si udělám zásoby a příští rok už nakupovat nebudu a ejhle nějak se mi to nevydařilo, protože pokaždý něco schází. Vyberu si třeba nějaký návod - jako posledně cellini spirálu- a nemám k němu jednu věc - k cellinimu mi chyběl rokajl vyšší velikosti... a to je furt něco *rofl1*
Petra1993
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte 16. čer 2009 14:41:21

Re: Syslení je nemoc, nakažlivá

Příspěvekod romča » čtv 13. srp 2009 11:00:41

t.tel - tvoje předsevzetí mě vážně pobavilo *rofl1* dej vědět, jak dlouho ti vydrželo..... *rofl1*
Nákupek je bezva, hlavně ten rokajl *thup*
Uživatelský avatar
romča
 
Příspěvky: 380
Registrován: úte 09. čer 2009 15:16:52
Bydliště: Česká Lípa
Úroveň: pokročilý závislák, stále se učící

Re: Syslení je nemoc, nakažlivá

Příspěvekod t.tel » čtv 13. srp 2009 19:54:47

romča píše:t.tel - tvoje předsevzetí mě vážně pobavilo *rofl1* dej vědět, jak dlouho ti vydrželo..... *rofl1*
Nákupek je bezva, hlavně ten rokajl *thup*


Až ho poruším, tak se určitě pochlubím ;). Ono nějaký ten chybějicí člen určitě bude, jde jen o to, abych kvůli tomu hned neobjednávala přes net. V kamenných prodejnách, které mám normálně po ruce, si totiž většinou nic moc nekoupím ... :-D
Produkty Microsoftu jako jako arogantní gentlemani: myslí si, že ví mnohem lépe než my, co právě potřebujeme, a poskytnou nám to bez předchozího varování.
Uživatelský avatar
t.tel
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 10. čer 2009 8:55:26
Bydliště: Hradec Králové, přechodně Praha-Trója

Re: Syslení je nemoc, nakažlivá

Příspěvekod gianelle » čtv 13. srp 2009 21:31:48

Ten rokajl je super!

Já bych tu klidně syslila s váma, akorát se jaksi nikdy nemůžu udržet a když nakoupím, hnedka se v tom začnu prohrabávat, třídit nebo sesypávat a hlavně zpracovávat, takže na focení většinou ani nedojde *rofl1*
Ale možná zdokumentuju zásoby, to taky bude zajímavé :mrgreen:
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Syslení je nemoc, nakažlivá

Příspěvekod barunka00 » pát 14. srp 2009 17:40:28

paráda, taky sem ted byla v Jablonci, jen co mi to naši přivezou (odjela sem z dovolený dřív), vyfotim
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové


Zpět na Chlubící zóna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron