Korálkové třásně

Ingredience: jehla, nit, rokajl a spousta trpělivosti
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Své téma umístěte do vhodného subfóra. Pokud pro své téma nemůžete najít vhodné subfórum a nebo si nejste jistí kam jej umístit, umístěte jej přímo sem.

Korálkové třásně

Příspěvekod klarak » pon 26. dub 2010 9:34:27

Ahoj... scháním nějaký návod na třásně z korálků... Tedy..vytvářím lampičku, jejíž kostra je obmotaná korálky...schází ještě třásně na dolním okraji a já si s tím nevím moc rady... Nevíte o nějakém návodu, jak na třásně z korálků?
Díky moc
KK
klarak
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 23. pro 2009 23:11:20

Re: Korálkové třásně

Příspěvekod jusnina » pon 26. dub 2010 17:23:02

Myslíš třásně na tenhle způsob?
Obrázek

Nejdřív jsem si ušila ten základní horní pásek z trubiček a pak provlíkla nit trubičkou, navlíkla potřebný počet korálků, poslední korálek v řadě jsem nechala a od předposledního zas protahovala všema korálkama zpátky až k základní trubičce. Pak jsem zase jela jehlou do vedlejší trubičky, navlíkla korálky, vrátila se a takhle až do zblbnutí. Snad je to alespon krapet srozumitelný. Moje vysvětlovací schopnosti stojí za prd. Myslím že takhle by se to dalo ušít na celou délku lampičky a pak k ní přišít. Případně ten pruh z trubiček za který to bude přišitý schovat pod nějaku stuhu. Takhle jsem si dělala lampion a vypadalo to dobře.
jusnina
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 13. črc 2009 9:43:44
Bydliště: Plzeň

Re: Korálkové třásně

Příspěvekod klarak » pon 26. dub 2010 23:08:57

Díky moc...třeba tenhle způsob...jsou hezy husté... Díky moc za radu KK
Ps: a krásný náhrdelník :) KK
klarak
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 23. pro 2009 23:11:20


Zpět na Šití z korálků, šitý šperk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků