Stránka 1 z 1

Barva drátků

PříspěvekNapsal: ned 26. črc 2009 13:38:35
od Berranka
Chtěla jsem se zeptat, kde kupujete materiál na naušnice. Mám problém s tím, že mi díly naušnic k sobě tak nějak neladí. Mám staroměděná očka, ale výrobky dělám z měděného drátku, který je buď do zlatova, nebo naopak červenoměděný. Souhlasí vám vždy barva oček na náušnicích s barvou přívěsku? Na fotkách to vypadá, že ano.. *aha* Předem díky za tipy.

Re: Barva drátků

PříspěvekNapsal: ned 26. črc 2009 14:21:23
od TRZ04
Já teda moc nedrátuju, ale pokud už něco takového dělám, tak si k tomu umotám vlastní háček. Taky mi vadí, když to barevně nesedí.

Re: Barva drátků

PříspěvekNapsal: ned 07. srp 2011 8:26:07
od Anavi
Berranka píše:Chtěla jsem se zeptat, kde kupujete materiál na naušnice. Mám problém s tím, že mi díly naušnic k sobě tak nějak neladí. Mám staroměděná očka, ale výrobky dělám z měděného drátku, který je buď do zlatova, nebo naopak červenoměděný. Souhlasí vám vždy barva oček na náušnicích s barvou přívěsku? Na fotkách to vypadá, že ano.. *aha* Předem díky za tipy.

to bude tím, že mezi staroměděnou a měděnou je velkej rozdíl... a dokonce ani měděná není jen jedna, jak píšeš je medová nebo taky písková, střední, tmavá (hodně červená)...
takže si to prostě musíš ohlídat... nebo na těch staroměděnejch je to jen patina a jde to "oškrábat"

Re: Barva drátků

PříspěvekNapsal: pon 08. srp 2011 19:22:41
od gianelle
ono kolikrát stačí mít komponenty od různých výrobců nebo z různých výrobních várek a hnedka je tam rozdíl, naštěstí většinou ne moc velký.
Když jsem dělávala s lakovanou mědí, kroutila jsem si komponenty sama, ale celkem mi na tom vadilo to, jak je ten měděný drát měkký, tak jsem se většinou musela smířit s neladícími komponenty.