Nudlovač

Fimo a jiné "polymery", keramika, samotvrdnoucí hmoty, Art-Clay a jiné

Nudlovač

Příspěvekod penguin :-) » ned 26. črc 2009 17:21:30

Ahojky fimařinky - chci se zeptat zda-li některá z Vás nemá nějaký typ, kde by se dal pořídit nudlovač za přijatelnou cenu - včera jsem navštívila Tesco a 599 za nudlovač mi přijde moc...
penguin :-)
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 25. črc 2009 10:34:39

Re: Nudlovač

Příspěvekod gianelle » ned 26. črc 2009 17:42:08

1) Přesunuto, příště prosím do správné sekce ;)
2) Já jsem si svůj nudlovač koupila za pětistovku, na netu seženeš tak za 400, a nebo se poohlídni po "ojetém" - třeba na Aukru nebo oběhej bazary ve městě, optání se babičky by taky nemuselo být marné
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Nudlovač

Příspěvekod penguin :-) » ned 26. črc 2009 17:49:58

jejda omlouvam se moc ze jsem to supla do spatne kategorie :-/ teprve se to rozkoukavam :-) dekuji za radu ohledne nudlovace - budu to muset obehat a mit nudlovac je nezbytne i pokud budu delat s Cernitem ze ano?
Dekuji a jeste jednou se omlouvam :oops:
penguin :-)
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 25. črc 2009 10:34:39

Re: Nudlovač

Příspěvekod penguin :-) » ned 26. črc 2009 18:05:20

penguin :-)
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 25. črc 2009 10:34:39

Re: Nudlovač

Příspěvekod gianelle » ned 26. črc 2009 18:07:40

To je dobrý, uklepnout se může každý, zvlášť zezačátku ;)
Nudlovač určitě není zcela nezbytný a dá se obejít i bez něj, ale práce s ním je o mnoho pohodlnější než bez něj a některé techniky jako je například míchání barev nebo dělání barevných přechodů si bez něj neumím dost dobře představit (hovořím jako čerstvá majitelka, kupovala jsem si ho včera *jump* ) Je celkem jedno z jaké hmoty budeš dělat, Fimo i Cernit jsou svými vlastnostmi celkem podobné a dají se míchat, pracuju s oběma hmotami, ale z ekonomických důvodů je Cernit lepší
Myslím že ten z TVproducts by stačil, nejspíš mám stejný ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Nudlovač

Příspěvekod penguin :-) » ned 26. črc 2009 18:11:27

gianelle píše:To je dobrý, uklepnout se může každý, zvlášť zezačátku ;)
Nudlovač určitě není zcela nezbytný a dá se obejít i bez něj, ale práce s ním je o mnoho pohodlnější než bez něj a některé techniky jako je například míchání barev nebo dělání barevných přechodů si bez něj neumím dost dobře představit (hovořím jako čerstvá majitelka, kupovala jsem si ho včera *jump* ) Je celkem jedno z jaké hmoty budeš dělat, Fimo i Cernit jsou svými vlastnostmi celkem podobné a dají se míchat, pracuju s oběma hmotami, ale z ekonomických důvodů je Cernit lepší
Myslím že ten z TVproducts by stačil, nejspíš mám stejný ;)



jejda dekuji ti moc moc moc za uzitecne info - koukam ze TV products je i u nas ve meste tak tam zaletim at muzu vesele patlat - snad mi k tomu nebudou nutit i TotalGym :-D
no ja jsem si po nehezke predchozi zkusenosti s Fimem objednala ten Cernit cekam na balicek tak snad budu spokojenejsi... - koupila jsem si dve kostecky Fima - cervenou a bilou a nejak mi z toho vzdycky vylezla ruzova no des hruza opravdu a jake jsem z toho mela ruce zapraskane! doufam ze tohle mi Cernit delat nebude :-)
penguin :-)
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 25. črc 2009 10:34:39


Zpět na Fimo a jiné modelování

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků