Tisk motivů

Tipy pro samotnou práci s pryskyřicí, motivy na zalévání, kombinace s jinými materiály atd.

Tisk motivů

Příspěvekod chameleon » pát 09. lis 2012 9:49:51

Zdravím,

chtěla bych si vytvořit sama vlastní motivy nevím, jak na to, lépe řečeno s vyvoláním. Kde návrhy necháváte vyvolávat, je to na nějaký speciální foto papír? Nebo stačí to poslat třeba do DM drogerky? A v jakém formátu obrázků to tam dáváte? Díky.
chameleon
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 18. dub 2010 13:33:03

Re: Tisk motivů

Příspěvekod TRZ04 » pát 09. lis 2012 21:21:23

U nás je nějakej fotoshop, tam to vyvolávají za pár kurun na počkání jako fotku. A to nejsme žádné velkoměsto. Spíš bych ale řekla, že pokud nevíš, jak na motivy, tak čas strávený děláním motivu v pc programu, není úměrný ceně, když to pořídíš od někoho, kdo to umí třeba z Fléru. Tím chci říci, že jsem jelito na úpravy fotek a obrázků v pc a strávila jsem mraky času úpravou různých obrázků v pc a korigováním velikostí, aby se to dobře vytisklo ve velikosti, kterou potřebuješ do lůžek. A pak zjistíš, že z Fléru objednáš kartičku, na které je plno motivů za nějakých 20 Kč.
TRZ04
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř 10. čer 2009 10:44:58
Bydliště: Žďár nad Sázavou/Hlinsko v Čechách

Re: Tisk motivů

Příspěvekod Jajinka » pát 26. dub 2013 19:22:10

Nechci zakládat nové téma, tak to přidám sem. Potřebovala bych poradit. Pořídila jsem si na tisk motivů termosublimační fototiskárnu canon selphy. Z nějakého důvodu mám na fotce místo koleček o průměru 3cm, průměr 3,2. Nevíte někdo, kde dělám chybu?
Jajinka
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 22. kvě 2012 11:20:55
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: Tisk motivů

Příspěvekod Kanty » pát 03. kvě 2013 15:12:20

Ahoj, ráda bych si dělala vlastní motivy, ale vůbec nevím jak docílit správné velikosti po vytisknutí. Neexistuje na to speciální program? Předem moc děkuji za odpověď.
Kanty
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 02. kvě 2013 8:56:10

Re: Tisk motivů

Příspěvekod Jajinka » úte 07. kvě 2013 7:26:04

Velikost si připravíš už v grafickém programu, např. vytvoříš kolečka o velikosti 3cm. Pokud tiskneš přes fotolab, tak s výslednou velikostí většinou není problém. Já jsem bohužel po zkušenosti z DM drogerií, kdy jsem dvě objednávky reklamovala, protože byly celé zelené, objednala fototiskárnu. Na objednávky tak můžu reagovat pružněji. Jediný problém je v tom, že fototiskárna asi není původně zamýšlená pro tisk přesné grafiky a trochu zvětšuje. Ale vyřešila jsem to zatím tak, že motivy připravuji menší.
Jajinka
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 22. kvě 2012 11:20:55
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: Tisk motivů

Příspěvekod Marssela8 » pon 29. črc 2019 8:58:55

Ahoj,doufám že se mi tu někdo ozve...Prosím v jakém programu se nejlépe dělají motivy /do těch koleček/?a nejlepší lepidlo? /mám lepidlo z korálky pelhřimov lepím s ním kabošony do lůžek tak zda by šlo i to/.Na jaký papír nejlépe?A tiskárna? /manžel prý ať si nějakou koupím :-) Na netu prostě nemohu nic dohledat...:-( Předem díky za případné odpovědi
Marssela8
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 29. črc 2019 8:24:45


Zpět na Křišťálová pryskyřice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron