Stránka 1 z 1

internetový obchod

PříspěvekNapsal: úte 17. pro 2013 9:31:51
od azkal
11.12.2013 jsem si ráno objednala zboží,zaplatila a i přes telefonickou urgenci mi nebylo zboží odesláno,pouze jsem se dozvěděla,že platby přišla (objednávka je stále ve stavu přijato). Zajímalo by mě,jak dlouhé dodací lhůty tady jsou,tedy pokud mi vůbec někdo odpoví. Nevím na co mají internetový obchod,pokud nefunguje.

Re: internetový obchod

PříspěvekNapsal: úte 17. pro 2013 9:36:32
od gianelle
No, předně ... nerozumím tomu slůvku "tady"- beadforum ani má osoba nejsme "přímo" propojeni s žádným internetovým obchodem.

Pokud se jedná o některý z našich partnerských obchodů, kteří zde mají reklamu, či z prodejců, kteří zde inzerují v obchodní zóně, nemůžeme znát jejich dodací podmínky či ovlivnit délku vyřizování konkrétní objednávky.
Doporučuji pročíst obchodní podmínky přímo na stránkách onoho internetového obchodu, kterého se tento dotaz týká, obvykle tam bývají dodací lhůty uvedené, já jsem se setkala s obchody, které expedují do 24 hodin od přijetí objednávky, resp. platby za objendávku, jiné měly zase dodací lhůtu více než 14 dní, zcela vyjímečně to může být i více, ale to se snad týkalo jenom případu, kdy jsem si nechávala dělat zakázkové povrchové úpravy na komponentech.

Minimálně by to chtělo uvést, o který e-shop se jedná a třeba se najdou další členové fóra, kteří s tímto obchodem mají zkušenosti a byli by ochotni se o ně podělit.