Smuteční ohnovky

Obecná diskuze o korálcích a korálkování

Smuteční ohnovky

Příspěvekod ivamka » pon 12. črc 2010 13:02:43

Jedna paní ode mně chtěla něco na synovu promoci 16.července ve vínových barvách. Stalo se to, že jsem jí poslala náhrdelník z červených ohnovek a moc se jí líbil. To bylo v neděli a v pondělí se její syn vracel z J.Čech s kamarády. Měli nehodu a měl ted v sobotu pohřeb. Byla jsem na pohřbu s výčitkami, ale nečekaně ta paní chce po mně náhrdelník z černých ohnovek smuteční. Nějak jsme o tom podrobně nemluvily, protože bylo moc smutku, ale myslím, že je dobré mít jiné myšlenky. Nechtěla bych tu paní zklamat řekla jsme si, že použiju ohnovky s ab efektem asi 4mm nějaké proplétání. Němáte někdo nějaký návrh? Ani nevím, jestli tam chce křížek nějak opatrně to zjistím ted je vše ještě moc bolestné.
ivamka
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 06. srp 2009 10:03:39

Re: Smuteční ohnovky

Příspěvekod jilinka » pon 12. črc 2010 14:30:56

to je hrozný!
na pohřeb jsem ještě korálky nevyráběla... a doufám, že snad ani nebudu vyloženě těm nejbližším lidem zemřelého...
Tak leda těm ostatním hostům

AB ohňovky bych řekla že by byly dostatečně důstojné. Jen nějak jednoduše navlečené...
jilinka
 

Re: Smuteční ohnovky

Příspěvekod gianelle » pon 12. črc 2010 14:58:11

Já jsem si na strýcův pohřeb dělala černý kabošon obšitý hematitovým rokajlem a po obvodu dozdobený mixem hematitových a černých ohňovek, povešený na stužkách. Šila jsem to na poslední chvíli a na pohřbu jsem to dala sestřenici, takže není zdokumentovaný ...
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Smuteční ohnovky

Příspěvekod regi.m » pon 12. črc 2010 18:35:06

Ty ohňovky ano, ale taky si myslím, že nějak jen lehce, decentně, jemně...anebo černé voskové perly, třeba i matné by byly vhodné...
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Smuteční ohnovky

Příspěvekod Winterie » stř 14. črc 2010 0:13:46

Já dělala kdysi babičce tohle - hrozná fotka, ale jako inspirace :? Obrázek
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Jan Werich
Uživatelský avatar
Winterie
 
Příspěvky: 495
Registrován: ned 14. čer 2009 20:21:44
Bydliště: Praha
Úroveň: ta co nic neumí ale do všeho kecá

Re: Smuteční ohnovky

Příspěvekod ivamka » stř 14. črc 2010 12:50:12

Díky moc jen mně to utvrdilo v tom udělat to s černýma ohnovkama ABefekt.
ivamka
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 06. srp 2009 10:03:39


Zpět na Korálky obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron