Co budete dneska vařit?

I korálkářky občas musí jíst ...

Co budete dneska vařit?

Příspěvekod gianelle » ned 28. čer 2009 20:21:31

Ani ne tak "průzkum", ale spíš pro inspiraci, občas člověk fakt neví co by na ten oběd udělal :D

Já teďka už třetí víkend vařím s babičkou - ona vaření nesnáší a vždycky se odbývá nějakýma blafama, protože se jí nechce vařit složitější věci, a tak spolu vždycky vaříme jídla, co by si sama neuvařila. Dneska jsme to zazdily, ale zítra vaříme nudle se sýrovou omáčkou (z taveného sýra, jenom se pořádně rozmíchá v horkém mléce a dokoření dle chuti), minule jsme dělaly zeleninový salát se sýrem a kousky kuřecího masa a ještě předtím těstoviny s mletým hovězím, a příště bude pečený pangasius
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod t.tel » ned 28. čer 2009 20:57:32

Já dneska vařila na oběd vepřové řízečky s rybízovou omáčkou a rýží. (řízečky se jen tak osolené opepřené osmaží, aby měly barvu, zalijí se rozvařeným propasírovaným rybízem -- maminka nesnáší pecičky, přidá se nějaké koření, já dala hřebíček a dobrý by tam bylo i divoké koření, osladí a pak se chvili podusí). Akorát babička měla kecy, že na takový jídla není zvyklá, což znamená, že jí to vůbec nechutná.
Produkty Microsoftu jako jako arogantní gentlemani: myslí si, že ví mnohem lépe než my, co právě potřebujeme, a poskytnou nám to bez předchozího varování.
Uživatelský avatar
t.tel
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 10. čer 2009 8:55:26
Bydliště: Hradec Králové, přechodně Praha-Trója

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod pomeranca » ned 28. čer 2009 21:41:17

My dneska měli kuřecí plátky na kari s kuřátkovou smetanovou omáčkou a bramborama... ale nevařila jsem to, byli jsme u tchyně.
jako rychlovku mám ráda těstoviny s tuňákem a jogurtem... třeba :)
korálky forever
Uživatelský avatar
pomeranca
 
Příspěvky: 175
Registrován: čtv 18. čer 2009 7:25:34

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod TRZ04 » ned 28. čer 2009 22:47:41

Já dneska dělala guláš. Dělám ho podle Kuchařky pro dceru a musím říct, že je super. Nečekala jsem, že bych uměla uvařit a hlavně dochutit guláš. Přítel se vyjádřil, že takovej se nedostane ani v hospodě a byl si dvakrát přidat *jump*
Jinak jsem celé odpoledne pekla přítelovi do práce řezy na kolaudaci...necítím záda. Ale jsou to děsný dobroty *rofl1*
TRZ04
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř 10. čer 2009 10:44:58
Bydliště: Žďár nad Sázavou/Hlinsko v Čechách

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod caladium » pon 29. čer 2009 8:48:53

Já jsem vařila zapečená kuřecí prsa s brokolicí, zalité smetanou a posypané nivou. Není to moc dietní, ale čert vem linii, hlevně když se dobře najím. :D
Uživatelský avatar
caladium
 
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 25. čer 2009 13:49:12

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod smilegirl » pon 29. čer 2009 12:44:35

caladium píše:Já jsem vařila zapečená kuřecí prsa s brokolicí, zalité smetanou a posypané nivou. Není to moc dietní, ale čert vem linii, hlevně když se dobře najím. :D


Má slova!! Jsem gurmánka - tudíž mám pár kilo navíc *rofl1* a moc ráda vařim, včera jsem zrovna dělala přítelovi smaženici (to zrovna nemusim) a on si ji se sýrem nacpal do toustů. No, v konečném důsledku to chutnalo docela dobře :o)

Jinak mým nejoblíbenějším a nejnatrénovanějším jídlem jsou těstoviny (falešně) po boloňsku. Špagety + omáčka z cibule, buřtů, protlaku, česneku, tymiánu, bazalky a oregána. Fakt výborný! *thup1*
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod eriana » pon 29. čer 2009 12:57:46

Holky, díky za tohle téma, to je dar z nebes! Já mám furt problém vymyslet, co vařit.
A můj favorit poslední doby - hogofogo kuřecí nugety podle Nigelly Lawson: kuřecí prsa nakrájíte na nugety (tak dvakrát do pusy), díte do mísy, zalijete podmáslím, promícháte a necháte do druhého dne. Pak vyndáte, necháte trochu okapat (cedník) a obalíte v rozdrcených slaných sušenkách (třeba Tucky, nebo polské kanapky, když jsou ochucené, získá to nový rozměr), ty sušenky normálně rozválíte válečkem v sáčku, nebo rozdrtíte v ruce. Pak ty obalené nugety naskládáte na pečicí papír, není už třeba žádné dochucování, dosolování nebo olej, a pečete, až sušenkový obal zespoda zhnědne (bacha, celkem rychle). Jíte s brkaší, ta je nejlepší, nebo s čímkoliv dle chuti, Mňamka!
Uživatelský avatar
eriana
 
Příspěvky: 94
Registrován: úte 09. čer 2009 16:35:01
Úroveň: pořád a pořád se učím

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod smilegirl » pon 29. čer 2009 13:01:00

eriana píše:Holky, díky za tohle téma, to je dar z nebes! Já mám furt problém vymyslet, co vařit.
A můj favorit poslední doby - hogofogo kuřecí nugety podle Nigelly Lawson: kuřecí prsa nakrájíte na nugety (tak dvakrát do pusy), díte do mísy, zalijete podmáslím, promícháte a necháte do druhého dne. Pak vyndáte, necháte trochu okapat (cedník) a obalíte v rozdrcených slaných sušenkách (třeba Tucky, nebo polské kanapky, když jsou ochucené, získá to nový rozměr), ty sušenky normálně rozválíte válečkem v sáčku, nebo rozdrtíte v ruce. Pak ty obalené nugety naskládáte na pečicí papír, není už třeba žádné dochucování, dosolování nebo olej, a pečete, až sušenkový obal zespoda zhnědne (bacha, celkem rychle). Jíte s brkaší, ta je nejlepší, nebo s čímkoliv dle chuti, Mňamka!


to vypadá dobře! jen čemu říkáš "brkaše"? :lol:
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod eriana » pon 29. čer 2009 13:01:49

smilegirl píše:
eriana píše:Holky, díky za tohle téma, to je dar z nebes! Já mám furt problém vymyslet, co vařit.
A můj favorit poslední doby - hogofogo kuřecí nugety podle Nigelly Lawson: kuřecí prsa nakrájíte na nugety (tak dvakrát do pusy), díte do mísy, zalijete podmáslím, promícháte a necháte do druhého dne. Pak vyndáte, necháte trochu okapat (cedník) a obalíte v rozdrcených slaných sušenkách (třeba Tucky, nebo polské kanapky, když jsou ochucené, získá to nový rozměr), ty sušenky normálně rozválíte válečkem v sáčku, nebo rozdrtíte v ruce. Pak ty obalené nugety naskládáte na pečicí papír, není už třeba žádné dochucování, dosolování nebo olej, a pečete, až sušenkový obal zespoda zhnědne (bacha, celkem rychle). Jíte s brkaší, ta je nejlepší, nebo s čímkoliv dle chuti, Mňamka!


to vypadá dobře! jen čemu říkáš "brkaše"? :lol:

bramborová kaše, zkratka, nechce se mi to nikdy vypisovat :roll: :oops:
Uživatelský avatar
eriana
 
Příspěvky: 94
Registrován: úte 09. čer 2009 16:35:01
Úroveň: pořád a pořád se učím

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod smilegirl » pon 29. čer 2009 13:49:40

eriana píše:
smilegirl píše:
eriana píše:Holky, díky za tohle téma, to je dar z nebes! Já mám furt problém vymyslet, co vařit.
A můj favorit poslední doby - hogofogo kuřecí nugety podle Nigelly Lawson: kuřecí prsa nakrájíte na nugety (tak dvakrát do pusy), díte do mísy, zalijete podmáslím, promícháte a necháte do druhého dne. Pak vyndáte, necháte trochu okapat (cedník) a obalíte v rozdrcených slaných sušenkách (třeba Tucky, nebo polské kanapky, když jsou ochucené, získá to nový rozměr), ty sušenky normálně rozválíte válečkem v sáčku, nebo rozdrtíte v ruce. Pak ty obalené nugety naskládáte na pečicí papír, není už třeba žádné dochucování, dosolování nebo olej, a pečete, až sušenkový obal zespoda zhnědne (bacha, celkem rychle). Jíte s brkaší, ta je nejlepší, nebo s čímkoliv dle chuti, Mňamka!


to vypadá dobře! jen čemu říkáš "brkaše"? :lol:

bramborová kaše, zkratka, nechce se mi to nikdy vypisovat :roll: :oops:


teda to mě nenapadlo, tu kaši jsem tam viděla, ale BRamborová teda ne. Zase sem o něco chytřejší, dík *thup*
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod barunka00 » pon 29. čer 2009 13:54:08

já dneska dělala špagety se sýrovou omáčkou...taky jí mam ráda jako Gi ;) ....nejradši mam když se ochutí kořenim na pizzu a kromě oprásknutého kuřecího se v ní nechaj trochu ohřát rajčata ;) *jump* ... jinak sme se s kámoškama rozhodly že se přes prázdniny naučíme udělat aspon deset jídel :lol: ... zatim umim jen sýrovou omáčku na tisíc způsobů ( po každé s jinym kořenim :D )
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod barunka00 » úte 30. čer 2009 15:56:16

Tak sem dneska dělala Tchýnino výtečné kuřecí s tatarkou jak píše verulina tady: shttp://www.forum-czechbeadwork.ic.cz/v ... f=41&t=164 ... je to fakt výborný a už umim druhý jídlo!! :D
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod Enkeli26 » úte 30. čer 2009 15:57:10

U nás dneska bude kuře na houbách s rejží :)
I pád na držku je pohyb dopředu...
Uživatelský avatar
Enkeli26
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 28. čer 2009 12:07:45
Bydliště: Jablonec nad Nisou :o)

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod romča » úte 30. čer 2009 21:20:40

smilegirl píše:
Jinak mým nejoblíbenějším a nejnatrénovanějším jídlem jsou těstoviny (falešně) po boloňsku. Špagety + omáčka z cibule, buřtů, protlaku, česneku, tymiánu, bazalky a oregána. Fakt výborný! *thup1*


Jo, tak tohle jídlo znám důvěrně a to pocházím z Karviné a myslela jsem naivně, že je to náš rodinný recept a kdoví odkud ho tedy matka přitáhla ;) Akorát tam nedáváme tymián a bazalku, to se moc nepoužívalo v tom pravěku, ve kterém jsem vyrůstala. A já tam dávám liberečáky - my ze severu víme o čem je řeč, pro ty ostatní - libové párky, neboť synek nesnáší ty špeky v buřtech. A miluju to fest! *jump*
Uživatelský avatar
romča
 
Příspěvky: 380
Registrován: úte 09. čer 2009 15:16:52
Bydliště: Česká Lípa
Úroveň: pokročilý závislák, stále se učící

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod gianelle » úte 30. čer 2009 22:25:23

romča píše:
smilegirl píše:
Jinak mým nejoblíbenějším a nejnatrénovanějším jídlem jsou těstoviny (falešně) po boloňsku. Špagety + omáčka z cibule, buřtů, protlaku, česneku, tymiánu, bazalky a oregána. Fakt výborný! *thup1*


Jo, tak tohle jídlo znám důvěrně a to pocházím z Karviné a myslela jsem naivně, že je to náš rodinný recept a kdoví odkud ho tedy matka přitáhla ;) Akorát tam nedáváme tymián a bazalku, to se moc nepoužívalo v tom pravěku, ve kterém jsem vyrůstala. A já tam dávám liberečáky - my ze severu víme o čem je řeč, pro ty ostatní - libové párky, neboť synek nesnáší ty špeky v buřtech. A miluju to fest! *jump*

Dělám něco podobného, buď z uzeninou a nebo s opečeným mletým hovězím!

Jo, dneska byly palačinky s čerstvýma jahodama
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod leni » stř 01. črc 2009 13:36:13

tak my máme dneska palačinky, ale z posledních dnů zmínim třeba špenátový lasagne: lasagne plátky jsem koupila, a nebo se dají udělat i doma, pak jsem vzala kuřecí maso, orestovala, přidala špenát, sůl, česnek a tak podobně, zalila půl kelímkem 12% smetany. Pak jsem do zapékací misky vrstvila špenát a těsto, a hořejšek jsem posypala eidamem a zalila zbytkem smetany. V troubě jsem to měla asi 30 minut na nějakých 200 stupňů. Fakt mňamka, oblizovali jsme se všichni *thup* a pokud se vám nechce zapékat, stejnou omáčku dávám i na těstoviny, jako změnu od rajčatový a sýrový :mrgreen:
leni
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 09. čer 2009 18:01:11
Bydliště: nedaleko Českých Budějovic

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod smilegirl » stř 01. črc 2009 17:36:51

Špenátové lasagne vypadají fakt dobře, to zkusím *thup*
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod pomeranca » čtv 02. črc 2009 11:19:21

Dneska jsem měla chuť na něco nezdravýho, takže jsem stvořila karbenátky (mleté maso, vejce, sůl, majoránka, mouka - dávám celozrnou) s bramborama. Včera jsem měla boloňský špagety... spotřebovávám mleté maso :mrgreen:
korálky forever
Uživatelský avatar
pomeranca
 
Příspěvky: 175
Registrován: čtv 18. čer 2009 7:25:34

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod makika99 » pát 03. črc 2009 7:40:39

Dneska bude oběd jednoduchý :D
Sýrová Omáčka a s těstovinama.....
makika99
 
Příspěvky: 71
Registrován: pát 12. čer 2009 5:48:43

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod romča » pon 06. črc 2009 10:11:09

Meruňkové knedlíky z tvarohového těsta s cukříkem a polité máslíčkem.....ňam
Uživatelský avatar
romča
 
Příspěvky: 380
Registrován: úte 09. čer 2009 15:16:52
Bydliště: Česká Lípa
Úroveň: pokročilý závislák, stále se učící

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod Ice-Team » stř 08. črc 2009 8:56:00

Dnes si asi dojdu někam do restaurace,ale zkuste Těstoviny se sýrovou omáčkou po italsku...Mňam... *applause*
Ice-Team
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 08. črc 2009 8:35:12

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod Eiffa » stř 08. črc 2009 15:36:40

jee.. todle je hezký téma :) no.. já měla dneska topinky:D ale zítra se chystám na plněný papriky, tak snad to ostatní přežijou:)
Uživatelský avatar
Eiffa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 938
Registrován: čtv 11. čer 2009 18:58:21

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod gianelle » stř 08. črc 2009 20:43:23

Včera jsem pekla slaninovou bábovku - zní to hodně divně, ale je to luxusní žrádlo *jump*
Normálně se slanina nebo jiná uzenina nakrájí na kostičky a nechá opéct na pánvi, přisype se k tomu cibule nakrájená najemno a koření dle chuti a spolu s sekanými vlašskými ořechy a na kostičky nakrájeným sýrem se to vmíchá do kynutého těsta
Dneska byly zapečené nudle, zítra asi nudlová polívka s masovýma knedlíčkama a potom krabí tyčinky s omáčkou (recept u mě na webu)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod TRZ04 » stř 08. črc 2009 22:12:59

Vhledem k mé lenosti jít nakoupit, jsem o víkendu objevila, jak dobrej je víc jak týden starej chleba. Zkuste to: Nakrájet ho na plátky, potřít kouskem taveňáku nebo másla, položit plátek cihly, zapéct tak na minutku, dvě v mikrovlnce a položit plátek rajčete. Fakt měl ten chleba víc jak týden za sebou a když se takhle zapeče, tak je jak novej :D
TRZ04
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř 10. čer 2009 10:44:58
Bydliště: Žďár nad Sázavou/Hlinsko v Čechách

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod Wippa » čtv 09. črc 2009 22:38:47

TRZ04 píše:Vhledem k mé lenosti jít nakoupit, jsem o víkendu objevila, jak dobrej je víc jak týden starej chleba. Zkuste to: Nakrájet ho na plátky, potřít kouskem taveňáku nebo másla, položit plátek cihly, zapéct tak na minutku, dvě v mikrovlnce a položit plátek rajčete. Fakt měl ten chleba víc jak týden za sebou a když se takhle zapeče, tak je jak novej :D

Hm,nie zly napad,ja sice nechcem strasit,ale po dvoch dnoch vznika u peciva vsetkeho druhu pliesen,ta je v tej dobe okom sice neviditelna ,ale predsa... :roll:
Uživatelský avatar
Wippa
 
Příspěvky: 226
Registrován: úte 09. čer 2009 20:14:27
Bydliště: Košice

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod spuka » pát 10. črc 2009 13:00:06

gianelle píše:Včera jsem pekla slaninovou bábovku - zní to hodně divně, ale je to luxusní žrádlo *jump*
Normálně se slanina nebo jiná uzenina nakrájí na kostičky a nechá opéct na pánvi, přisype se k tomu cibule nakrájená najemno a koření dle chuti a spolu s sekanými vlašskými ořechy a na kostičky nakrájeným sýrem se to vmíchá do kynutého těsta
Dneska byly zapečené nudle, zítra asi nudlová polívka s masovýma knedlíčkama a potom krabí tyčinky s omáčkou (recept u mě na webu)


Teda slaninová bábovka vypadá luxusně . nebyla by někdy fotka hotového výtvoru?
U nás doma dneska fazole v rajčatový omáčce a k tomu koule z mletého masa .... a o víkendu bude plněná vepřová panenka se sýrovou omáčkou a širokánský těstoviny .. Snad se vše povede ... už se mi sbíhají sliny. :lol:
Uživatelský avatar
spuka
 
Příspěvky: 44
Registrován: pon 22. čer 2009 10:41:47

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod tajemny-poutnik » pát 10. črc 2009 13:18:54

Wippa píše:
TRZ04 píše:Vhledem k mé lenosti jít nakoupit, jsem o víkendu objevila, jak dobrej je víc jak týden starej chleba. Zkuste to: Nakrájet ho na plátky, potřít kouskem taveňáku nebo másla, položit plátek cihly, zapéct tak na minutku, dvě v mikrovlnce a položit plátek rajčete. Fakt měl ten chleba víc jak týden za sebou a když se takhle zapeče, tak je jak novej :D

Hm,nie zly napad,ja sice nechcem strasit,ale po dvoch dnoch vznika u peciva vsetkeho druhu pliesen,ta je v tej dobe okom sice neviditelna ,ale predsa... :roll:


na něco se umřím musí ;-)

jinak my dneska budem mít marinovaný vepřový řízečky, ze včerejška mi zbylo kousek vepřového když jsem dělala palačinky plněné směsí s vepřovými nudličkami
Ne každý kdo bloudí je ztracen.
Možná bychom mohli dojít skutečné lidskosti skrz porozumění zvířatům
Uživatelský avatar
tajemny-poutnik
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 248
Registrován: úte 09. čer 2009 17:22:20
Bydliště: Brno, Karviná
Úroveň: do mistra hodně daleko

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod tajemny-poutnik » pát 10. črc 2009 13:19:54

jinak miluju lassane (nebo jak se to píše) a kuře na kyselým zelí
Ne každý kdo bloudí je ztracen.
Možná bychom mohli dojít skutečné lidskosti skrz porozumění zvířatům
Uživatelský avatar
tajemny-poutnik
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 248
Registrován: úte 09. čer 2009 17:22:20
Bydliště: Brno, Karviná
Úroveň: do mistra hodně daleko

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod leni » pát 10. črc 2009 22:06:48

my tentokrát měli kuřecí(jak jinak :twisted: ).Večer ho mamka nakrájela na plátky,naložila, a v poledne jsem je nechala lehce okapat od oleje a hodila na teflonovou pánvičku, když už byly hotový, nebo téměř hotový, přilila jsem vodu(přiměřeně, přiměřeně, ale ona se ještě vypaří a navíc šťávička se hodí) a chvilku dusila. Pak jsem plátky vyndala, dala do toho "výpeku" nastrouhaný sýr, co mi zbyl ze včerejších špaget, nechala rozpustit, cmrndla trochu smetany, kterou mamka dávala do zelnice, přilila vodu, protože to pořád bylo ještě dost slaný, nechala trochu vyvařit a jen tak lehounce přisypala hotovou jíšku. Sice jí nerada dávám, ale něčim jsem to trochu zahustit musela.... a k tomu jsem podávala vařené nové brambory i se šlupkou( prač vyhazovat vitamíny,že?) a přelila jsem je tou šťávičkou. Bráška si mlaskal, takže můžete to zkusit taky. S kuřecm se dá úžasne kouzlit, to na něm mám ráda :lol:
leni
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 09. čer 2009 18:01:11
Bydliště: nedaleko Českých Budějovic

Re: Co budete dneska vařit?

Příspěvekod Bouřka » pát 10. črc 2009 23:19:53

Dnes-včera :mrgreen: byly těstoviny s rajskou omáčkou a dnes - zítra bude květák, obalovaný a placky už byly, tak asi na mozeček.
Uživatelský avatar
Bouřka
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 09. čer 2009 19:47:41

Další

Zpět na Vaření

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron