Klub rukodělných prací a technik o.s.

Pokud jste našli zajímavé stránky, můžete se zde s námi podělit o odkaz ;)
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Pokud sem vkládáte nějaké fotky z internetu, prosím, dbejte na autorská práva a zřetelně uveďte zdroj obrázku a autora, nebo si vyptejte autorovo povolení

Klub rukodělných prací a technik o.s.

Příspěvekod 66272 » pon 14. kvě 2012 21:20:01

Klub rukodělných prací a technik o.s. (RUPRT) je sdružením, které zastřešuje prodejce a výrobce rukodělného zboží a to především v Plzeňském kraji, kteří aktivně prodávají své zboží, či jsou ochotni vést některý z námi pořádaných kurzů ruční výroby.

Účelem sdružení je šířit ve svých řadách a především tedy zde na webu informace o prodejních akcích, kterých je možné se účastnit v rámci Plzeňského kraje. Na základě této snahy se ke každému členovi dostávají čerstvé informace "co, kde, jak a proč", ke kterým se v mnohých případech nejde dostat klasickou cestou, a to ať už protože je daný trh konaný v rámci menšího kolektivu, nebo na ni prostě není vytvořena žádná reklamní kampaň. Výhodou je, že ve svých řadách máme i pořadatele trhů jako je například již tradiční trh v Žilově. Na tyto akce bývá většinou přístup předně pro členy našeho klubu. Dále je účelem klubu pořádat vlastní akce a to výhradně pro vlastní členy. Poslední hlavní funkcí je pořádání kurzů ruční výroby, jejichž instruktory jsou, jak jinak, členové našeho klubu.

http://www.ruprt.com
Uživatelský avatar
66272
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 516
Registrován: sob 12. zář 2009 16:10:40
Bydliště: Přeštice
Úroveň: Pokročilý (8 let neustálého zájmu)

Zpět na Zajímavé odkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron