Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Měsíční "soutěže" o nejlepší výrobek na dané téma
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Soutěž v tvorbě šperků na dané téma. Své soutěžní výrobky můžete vkládat do třetího týdne daného měsíce, poslední týden v měsíci se hlasuje a hodnotí. Vítěz získává privilegium vyhlásit téma na další kolo soutěže.

Čtěte prosím pravidla soutěže: viewtopic.php?f=57&t=775

test

a
2
22%
b
2
22%
c
3
33%
d
2
22%
 
Celkem hlasů : 9

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod mifulinka » úte 06. bře 2012 7:43:08

setapouch píše:
mifulinka píše:
setapouch píše:Mifulinko, prosím tě, nějak jsem správně nepochopila to březnové téma...jestli jde výhradně o téma OVOCE, nebo jde spíš o tu pestrou barevnost, ať už bude znázorňovat cokoliv?

Jde hlavně o tu pestrobarevnost ovoce ;)

Tak to je šalamounská odpověď, hned jsem o kus chytřejší... :?

:D teď mi došlo, co jsem napsala za blbost :D Jde o barvy, nezáleží na tom, jestli to bude spirála v těchto barvách nebo se obšijou kuličky a budou se vydávat za pomeranče ;) Tak snad už je to srozumitelnější :D
Uživatelský avatar
mifulinka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 412
Registrován: pon 30. srp 2010 12:21:05
Bydliště: přechodně Jihlava
Úroveň: Příjímám veškerou upřímnou kritiku

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod setapouch » úte 06. bře 2012 12:32:43

Dííííky! já už to potřebuju jasně, srozumitelně, stručně, složitější věty mi dělají problém, jak mi odumírají ty šedé buňky :lol: Tak to možná ještě prubnu ;)
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Zantaraz » čtv 22. bře 2012 21:24:35

Dotaz dotazovič:
Do soutěže se musí vkládat jen hotové věci nebo ne? Jde mi o to že třeba dělám obraz z kroužků (což je věc která zabere pár měsíců) a zrovna se mi hodí do soutěže tak jestli prostě nutně musí být hotový nebo můžu vložit návrh?
Those who will not follow, are doomed to lead.
Maille Code V2.0 T5.2 R4.9 Ep.f Ffp6.1 MAl.a Wg$ C$e G0.8-1.6 I3.38-6.8 N12.6 Paj Dajd Xa1g18 S03
JZ-chain
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Zantaraz
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 16. bře 2012 17:38:46
Bydliště: Ostrava
Úroveň: specializace: chainmaill - pokročilý

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Sigel » čtv 22. bře 2012 22:05:18

Zantaraz píše:Dotaz dotazovič:
Do soutěže se musí vkládat jen hotové věci nebo ne? Jde mi o to že třeba dělám obraz z kroužků (což je věc která zabere pár měsíců) a zrovna se mi hodí do soutěže tak jestli prostě nutně musí být hotový nebo můžu vložit návrh?

V pravidlech máme, že výrobek musí být vyroben pro soutěž, takže "zrovna se mi hodí do soutěže" není úplně ideální varianta, na druhou stranu už se několikrát stalo, že se v soutěži takhle recyklovaly starší věci (taky se to tu pak řešilo). Jinak myslím, že nevadí, když je něco rozpracované, pokud je vidět ta hlavní myšlenka, ale zase bych nevkládala jen návrh, to už by pak za chvíli někdo přihlásil třeba několik fotek se slovy "tak tímhle se hodlám inspirovat, až to budu dělat"... Nemám vůbec v úmyslu tady dělat nějakého hnidopicha, jen si myslím, že pokud si chceme dávat výzvy, tak je respektování pravidel dobrá věc, protože bez nich výzva přestává být výzvou.
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod gianelle » čtv 22. bře 2012 22:51:02

Řekla bych že samotný návrh asi ne, ale nedokončené dílo (třeba doplněné o návrh) by se do soutěže podle mě klidně přihlásit dalo.

Druhá věc je to, že by se do soutěže neměly přihlašovat starší výrobky - hlavní cíl "tématu měsíce" je dodat zajímavé téma a inspirovat k tvoření a potom ukázat, jak se s daným tématem kdo popral - určitě by to neměla být přehlídka starých výrobků, které autor vyhrabal někde ze svého archivu.
Sigel má tedy pravdu že "právě-mám-rozpracováno-a-náhodou-se-mi-to-hodí-do-soutěže" není ideální varianta, ale je to možná o něco menší zlo než recyklace archivních výrobků.
Občas do soutěže někdo takovou archivní věc přihlásí, ale potom má zadavatel tématu právo tento výrobek vyřadit z hlasování. Takže já osobně bych tam ten rozpracovaný kus asi zkusila přihlásit a pak se uvidí.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Zantaraz » pát 23. bře 2012 13:06:13

Sigel píše:
Zantaraz píše:Dotaz dotazovič:
Do soutěže se musí vkládat jen hotové věci nebo ne? Jde mi o to že třeba dělám obraz z kroužků (což je věc která zabere pár měsíců) a zrovna se mi hodí do soutěže tak jestli prostě nutně musí být hotový nebo můžu vložit návrh?

V pravidlech máme, že výrobek musí být vyroben pro soutěž, takže "zrovna se mi hodí do soutěže" není úplně ideální varianta, na druhou stranu už se několikrát stalo, že se v soutěži takhle recyklovaly starší věci (taky se to tu pak řešilo). Jinak myslím, že nevadí, když je něco rozpracované, pokud je vidět ta hlavní myšlenka, ale zase bych nevkládala jen návrh, to už by pak za chvíli někdo přihlásil třeba několik fotek se slovy "tak tímhle se hodlám inspirovat, až to budu dělat"... Nemám vůbec v úmyslu tady dělat nějakého hnidopicha, jen si myslím, že pokud si chceme dávat výzvy, tak je respektování pravidel dobrá věc, protože bez nich výzva přestává být výzvou.


Samozřejmě že zde nebudu vkládat jen návrh nýbrž také aspoň tu hotovou část svého díla :) Jen mě zajímalo jeslti je to možné :)
Those who will not follow, are doomed to lead.
Maille Code V2.0 T5.2 R4.9 Ep.f Ffp6.1 MAl.a Wg$ C$e G0.8-1.6 I3.38-6.8 N12.6 Paj Dajd Xa1g18 S03
JZ-chain
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Zantaraz
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 16. bře 2012 17:38:46
Bydliště: Ostrava
Úroveň: specializace: chainmaill - pokročilý

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Zantaraz » pát 23. bře 2012 13:09:49

gianelle píše:Řekla bych že samotný návrh asi ne, ale nedokončené dílo (třeba doplněné o návrh) by se do soutěže podle mě klidně přihlásit dalo.

Druhá věc je to, že by se do soutěže neměly přihlašovat starší výrobky - hlavní cíl "tématu měsíce" je dodat zajímavé téma a inspirovat k tvoření a potom ukázat, jak se s daným tématem kdo popral - určitě by to neměla být přehlídka starých výrobků, které autor vyhrabal někde ze svého archivu.
Sigel má tedy pravdu že "právě-mám-rozpracováno-a-náhodou-se-mi-to-hodí-do-soutěže" není ideální varianta, ale je to možná o něco menší zlo než recyklace archivních výrobků.
Občas do soutěže někdo takovou archivní věc přihlásí, ale potom má zadavatel tématu právo tento výrobek vyřadit z hlasování. Takže já osobně bych tam ten rozpracovaný kus asi zkusila přihlásit a pak se uvidí.


dobře řeknu to jinak :obraz začnu dělat opravdu čistě pro soutěž ale sejně mi to bude tak minimálně 2 měsíce trvat :( (spokojenost? :P :D)
Those who will not follow, are doomed to lead.
Maille Code V2.0 T5.2 R4.9 Ep.f Ffp6.1 MAl.a Wg$ C$e G0.8-1.6 I3.38-6.8 N12.6 Paj Dajd Xa1g18 S03
JZ-chain
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Zantaraz
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 16. bře 2012 17:38:46
Bydliště: Ostrava
Úroveň: specializace: chainmaill - pokročilý

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod gianelle » ned 25. bře 2012 1:31:02

Zantaraz píše:
gianelle píše:Řekla bych že samotný návrh asi ne, ale nedokončené dílo (třeba doplněné o návrh) by se do soutěže podle mě klidně přihlásit dalo.

Druhá věc je to, že by se do soutěže neměly přihlašovat starší výrobky - hlavní cíl "tématu měsíce" je dodat zajímavé téma a inspirovat k tvoření a potom ukázat, jak se s daným tématem kdo popral - určitě by to neměla být přehlídka starých výrobků, které autor vyhrabal někde ze svého archivu.
Sigel má tedy pravdu že "právě-mám-rozpracováno-a-náhodou-se-mi-to-hodí-do-soutěže" není ideální varianta, ale je to možná o něco menší zlo než recyklace archivních výrobků.
Občas do soutěže někdo takovou archivní věc přihlásí, ale potom má zadavatel tématu právo tento výrobek vyřadit z hlasování. Takže já osobně bych tam ten rozpracovaný kus asi zkusila přihlásit a pak se uvidí.


dobře řeknu to jinak :obraz začnu dělat opravdu čistě pro soutěž ale sejně mi to bude tak minimálně 2 měsíce trvat :( (spokojenost? :P :D)

jo :P
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod medvedice » ned 25. bře 2012 15:17:11

teda,já vim,že je venku pěkně a čéku se nechce sedět doma a vyrábět anketu k tématu měsíce,ale..... neni už tak náhodou nejvyšší čas? ;)

no a na vkládání rozdělaných, polovičních, nedodělaných a podobně já mám prostě jiný názor, osobně tomu moc nefandim,ale Gi je tu šéf :mrgreen:
Uživatelský avatar
medvedice
Borkyně měsíce ||||| ||
 
Příspěvky: 758
Registrován: stř 10. čer 2009 7:20:14
Úroveň: medvěd huňáč, mechem potažený a rosou slabě navlhlý

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod mifulinka » ned 25. bře 2012 16:32:56

medvedice píše:teda,já vim,že je venku pěkně a čéku se nechce sedět doma a vyrábět anketu k tématu měsíce,ale..... neni už tak náhodou nejvyšší čas? ;)

Už se do toho pouštím ;)
Uživatelský avatar
mifulinka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 412
Registrován: pon 30. srp 2010 12:21:05
Bydliště: přechodně Jihlava
Úroveň: Příjímám veškerou upřímnou kritiku

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod mifulinka » ned 25. bře 2012 18:13:29

Tak hlasování spuštěno :)
Uživatelský avatar
mifulinka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 412
Registrován: pon 30. srp 2010 12:21:05
Bydliště: přechodně Jihlava
Úroveň: Příjímám veškerou upřímnou kritiku

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod setapouch » ned 01. dub 2012 18:30:30

Parádní téma, Kelinci! *applause* *applause*
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Kerolajna » ned 01. dub 2012 18:34:36

setapouch píše:Parádní téma, Kelinci! *applause* *applause*


Přidávám se, perfektní téma!
Uživatelský avatar
Kerolajna
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon 09. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Brno
Úroveň: Středně pokročilá, konstruktivní kritika vítána :)

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Roza » ned 01. dub 2012 18:58:35

Téma *thup*
Roza
 
Příspěvky: 459
Registrován: pon 15. čer 2009 21:12:32
Bydliště: Jarošov
Úroveň: snažím se být pokročilá, ale drhne to :-)

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Kelinci » ned 01. dub 2012 19:19:13

Ahoj všem, omlouvám se za chybu, pochopitelně datum mělo být květnové, nikoli dubnové. Už jsem to opravila a mockrát děkuji Roze za upozornění.

Ať se vám všem daří, doufám, že se vyřádíte. Těším se na výtvory, které jako vždy budou ve všech případech bez výjimky perfektní... *jump*
Uživatelský avatar
Kelinci
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 117
Registrován: sob 09. črc 2011 6:30:38
Bydliště: Brno
Úroveň: začátečník

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Aishule » úte 24. dub 2012 6:47:42

joj, tak hlasování v dubnovém tématu, to bude masakr, doufám, že bude možnost hodně hlasů :shock:
Aishule
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 635
Registrován: pon 07. úno 2011 13:43:57
Bydliště: Hrušovany u Litoměřic
Úroveň: lehoulince pokročilý začátečník

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod martinadk » úte 24. dub 2012 9:14:34

Aishule píše:joj, tak hlasování v dubnovém tématu, to bude masakr, doufám, že bude možnost hodně hlasů :shock:

souhlas, taky nad nimi slintám - holky se překonávají *BUM*
"neexistuje ideální manžel. ideální manžel je svobodný"
http://martinakotlasova.webnode.cz/
http://www.fler.cz/martinadk
Uživatelský avatar
martinadk
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 616
Registrován: ned 01. kvě 2011 14:40:22
Bydliště: havl.brod
Úroveň: pokročilý? něco umím spoustu ne ;-)

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod martinadk » ned 29. dub 2012 19:54:14

narazila jsem na jednu šílenost.... :o
Obrázek
http://biser.info/node/195628
"neexistuje ideální manžel. ideální manžel je svobodný"
http://martinakotlasova.webnode.cz/
http://www.fler.cz/martinadk
Uživatelský avatar
martinadk
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 616
Registrován: ned 01. kvě 2011 14:40:22
Bydliště: havl.brod
Úroveň: pokročilý? něco umím spoustu ne ;-)

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod setapouch » ned 29. dub 2012 20:14:37

Vytkla bych tomu jednu zásadní věc, kterou nepřekousnu...hnízdo není z rokajlu a gauč taky není okorálkovaný. Nula bodou Obrázek
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod medvedice » úte 01. kvě 2012 15:47:31

hmm, zajímavé téma na červen... obzvlášt ocenuju pravidlo o originalitě, vlastní invenci a nekopírování *thup*
Uživatelský avatar
medvedice
Borkyně měsíce ||||| ||
 
Příspěvky: 758
Registrován: stř 10. čer 2009 7:20:14
Úroveň: medvěd huňáč, mechem potažený a rosou slabě navlhlý

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod haany » úte 01. kvě 2012 22:27:16

setapouch píše:Vytkla bych tomu jednu zásadní věc, kterou nepřekousnu...hnízdo není z rokajlu a gauč taky není okorálkovaný. Nula bodou Obrázek

*rofl1* *rofl1* :mrgreen:
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Zantaraz » pát 04. kvě 2012 9:10:45

medvedice píše:hmm, zajímavé téma na červen... obzvlášt ocenuju pravidlo o originalitě, vlastní invenci a nekopírování *thup*


což mě mírně štve :D neboť se už delší dobu chystám vytvorřit kroužkový svícen, ale jaksi vytvořit z kroužků cokoliv originálního je problém :D
Those who will not follow, are doomed to lead.
Maille Code V2.0 T5.2 R4.9 Ep.f Ffp6.1 MAl.a Wg$ C$e G0.8-1.6 I3.38-6.8 N12.6 Paj Dajd Xa1g18 S03
JZ-chain
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Zantaraz
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 16. bře 2012 17:38:46
Bydliště: Ostrava
Úroveň: specializace: chainmaill - pokročilý

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Sigel » pát 04. kvě 2012 9:53:15

Zantaraz píše:
medvedice píše:hmm, zajímavé téma na červen... obzvlášt ocenuju pravidlo o originalitě, vlastní invenci a nekopírování *thup*


což mě mírně štve :D neboť se už delší dobu chystám vytvorřit kroužkový svícen, ale jaksi vytvořit z kroužků cokoliv originálního je problém :D

Já přece nemyslím, že to musí být světoborná novinka ;). Jen mi jde o to, aby zájemce něco vytvořil, protože ho to téma nějakým osobním způsobem osloví, aby to neprobíhalo stylem "jo, onehdá jsem si stáhl/a návod od tamtý holčiny z francouzskýho blogu, ten její šperk se sem náhodou hodí, tak to zbastlím a frknu to sem...". Jasně že nemusíš vymýšlet novou techniku nebo tak něco, stačí, když nepoužiješ na ten svícen konkrétní návod s konkrétními ozdobami a předem nadiktovanou barvou kroužků, či co já vím, jen ten svícen vymysli, jakými návody si pomůžeš z hlediska techniky, je přece jedno. Jde o ten nápad, o to, že vydáš něco ze sebe a nebudeš jen předvádět, co ze sebe vydal někdo jiný. Btw na svícen z kroužků jsem zvědavá ;)
A ještě k problematice kroužkové originality - zásadně nesouhlasím! Když to v někom je, dokáže vytvořit originální věc z (s prominutím) kusu ho :twisted: na, bylo by smutné nechat se omezit představou o omezenosti :mrgreen:. To víš, že můžeš tvořit originální chainmaille, jen když se do toho pustíš a nebudeš fňukat, že to nejde... *jump*
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Zantaraz » pát 04. kvě 2012 13:20:02

Sigel píše:
Zantaraz píše:
medvedice píše:hmm, zajímavé téma na červen... obzvlášt ocenuju pravidlo o originalitě, vlastní invenci a nekopírování *thup*


což mě mírně štve :D neboť se už delší dobu chystám vytvorřit kroužkový svícen, ale jaksi vytvořit z kroužků cokoliv originálního je problém :D

Já přece nemyslím, že to musí být světoborná novinka ;). Jen mi jde o to, aby zájemce něco vytvořil, protože ho to téma nějakým osobním způsobem osloví, aby to neprobíhalo stylem "jo, onehdá jsem si stáhl/a návod od tamtý holčiny z francouzskýho blogu, ten její šperk se sem náhodou hodí, tak to zbastlím a frknu to sem...". Jasně že nemusíš vymýšlet novou techniku nebo tak něco, stačí, když nepoužiješ na ten svícen konkrétní návod s konkrétními ozdobami a předem nadiktovanou barvou kroužků, či co já vím, jen ten svícen vymysli, jakými návody si pomůžeš z hlediska techniky, je přece jedno. Jde o ten nápad, o to, že vydáš něco ze sebe a nebudeš jen předvádět, co ze sebe vydal někdo jiný. Btw na svícen z kroužků jsem zvědavá ;)
A ještě k problematice kroužkové originality - zásadně nesouhlasím! Když to v někom je, dokáže vytvořit originální věc z (s prominutím) kusu ho :twisted: na, bylo by smutné nechat se omezit představou o omezenosti :mrgreen:. To víš, že můžeš tvořit originální chainmaille, jen když se do toho pustíš a nebudeš fňukat, že to nejde... *jump*


Asi máme každý různou předstvu o pojmu originální chainmaille...ano dají se vytvořit "originální" kusy a to tím že se různě zkombinují vzory,barvy atd...ovšem originální v mém slova smyslu je právě čistě nový vzor...kteréžto se sice občas ještě objeví ale vyvořit "čistý" originál je téměř nemožné...navíc u některých věcí (jako jsou např. ty "svícny") není ani moc možností invence (zvláště protože na konkrétní typ většinou existuje jen jeden konkrétní návod)

ale co už jdu pracovat :D
Those who will not follow, are doomed to lead.
Maille Code V2.0 T5.2 R4.9 Ep.f Ffp6.1 MAl.a Wg$ C$e G0.8-1.6 I3.38-6.8 N12.6 Paj Dajd Xa1g18 S03
JZ-chain
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Zantaraz
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 16. bře 2012 17:38:46
Bydliště: Ostrava
Úroveň: specializace: chainmaill - pokročilý

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Sigel » pát 04. kvě 2012 17:16:38

Chlape, mám pocit, žes si to moc bereš. Nechci po nikom, aby něco vynalézal, nebo aby vytvořil umělecké dílo století. Příklady toho, co mám na mysli:
tenhle typ návodů NE
http://centperles.canalblog.com/archives/schemas_a_a_d_/index.html
tenhle je v pohodě
http://beadwork.about.com/od/beadingstitchtutorials/ss/brick_stitch_tutorial.htm
Převeď si to na chainmaille, jak uznáš za vhodný ;)
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Zantaraz » sob 05. kvě 2012 12:39:06

Tak sjem se rozhodl do soutěže nezapojit (přece jen bylo to děláno z větší části podle podrobného návodu) ale pochlubit se pochlubím takže pro zájemce-> ostatní tvoření->svíčky
Those who will not follow, are doomed to lead.
Maille Code V2.0 T5.2 R4.9 Ep.f Ffp6.1 MAl.a Wg$ C$e G0.8-1.6 I3.38-6.8 N12.6 Paj Dajd Xa1g18 S03
JZ-chain
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Zantaraz
 
Příspěvky: 77
Registrován: pát 16. bře 2012 17:38:46
Bydliště: Ostrava
Úroveň: specializace: chainmaill - pokročilý

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod martinadk » čtv 17. kvě 2012 9:10:05

66272 píše:Stříbrná záře v černočerné tmě...

Obrázek

hezkej náramek, ale viděla jsem ho už na fleru ( vložen myslím v prosinci ) takže se mi moc nelíbí, že by se měl zúčasnit soutěže :cry:
"neexistuje ideální manžel. ideální manžel je svobodný"
http://martinakotlasova.webnode.cz/
http://www.fler.cz/martinadk
Uživatelský avatar
martinadk
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 616
Registrován: ned 01. kvě 2011 14:40:22
Bydliště: havl.brod
Úroveň: pokročilý? něco umím spoustu ne ;-)

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod medvedice » čtv 17. kvě 2012 10:22:01

martinadk: to víš, lidi kašlou na pravidla viewtopic.php?f=57&t=775 , proč se obtěžovat...
Uživatelský avatar
medvedice
Borkyně měsíce ||||| ||
 
Příspěvky: 758
Registrován: stř 10. čer 2009 7:20:14
Úroveň: medvěd huňáč, mechem potažený a rosou slabě navlhlý

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Morgainne » čtv 17. kvě 2012 16:08:15

Jj, je vystavený na Fleru už od prosince. Sice je hezký, ale taky si myslím, že v soutěži nemá co dělat.
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Sigel » čtv 17. kvě 2012 19:37:40

Holčině jsem napsala, uvidíme, jak se k tomu postaví.
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

PředchozíDalší

Zpět na Téma měsíce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron