Putovní balíček - druhá vlna

Zapojte se do orignálního způsobu výměny materiálu mezi členy fóra

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod jilinka » čtv 10. pro 2009 13:42:45

doma najdu foto, co jsem přidala a přihodím.
To, co jsem vzala už jsem sem dávala... ale ještě jsem si vzala po vyfocení jeden balíček s broušenými průhlednými kapičkami a přidala červené broušené kostičky.
ale nemám vyfocené to, co jsem jen přeposílala a neměnila...
jilinka
 

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Janine » čtv 10. pro 2009 15:08:26

Taky jsem byla z obsahu balíčku zklamaná, ale nechtěla jsem kazit radost těm kterým ještě nedorazil. Foto, co jsem si vybrala jsem vložila už dřív. Když jsem balíček balila přidávala jsem jak rokajl, ohňovky tak třeba i vinutku a viděla jsem, že ani jeden můj balíček nevydržel do konce. Každý balíček jsem se snažila nahradit balíčkem ve stejné hodnotě.
Obsah konečného balíčku je věc svědomí každé z nás. Slovo přebytky opravdu neznamená zbytky.
Zkusila bych ještě jedno kolo, ale pouze za předpokladu, že se hříšnice polepší a každý si vezme balíčky, které se mu vrátí a nahradí je jinými, tak jak to funguje ve slovenské vlně.
Janine
 
Příspěvky: 74
Registrován: ned 12. črc 2009 16:30:48
Úroveň: pokročilý

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Denčí » čtv 10. pro 2009 18:55:44

Tak já jsem si na fotce našla 5 svých balíčku. Jalikož jsem dávala ty korálky kterých mám povíc tak je nafotim a vložim sem. Mě se balíček celkem líbil i když jsem vybírala sáčky kde byli třeba jen 2 koorálky. A ty směsky přišli už ke mě.Já osobně bych ho už dál neposilala.
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod jilinka » čtv 10. pro 2009 21:31:05

tu jsou balíčky ode mne, foto je bohužel takové pracovní... no ale už to nepřefotím, no *rofl1*
to horní bílý jsou matné průhledné skleněné kapky...
Obrázek
jilinka
 

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Eiffa » pát 11. pro 2009 16:45:51

jee, tu velkou modrou kapku mám taky, právě jí zpracovávám!:)
Uživatelský avatar
Eiffa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 938
Registrován: čtv 11. čer 2009 18:58:21

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Mamušák » pát 11. pro 2009 18:42:03

Ahojky, já se vyjádřila k balíčku v přiloženém seznamu /komentáři/.V konečném balíčku jsem našla půlku jednoho mého balíčku - ostatní je rozebrané.Asi bych zvolila jiný způsob výměny nepotřebných korálků - z povětšiny šlo o brak - smetí.
Já sama mám radost,že moje přiložené korálky se někomu hodily.Také nejsem pro další kolo,poštovné není nejlevnější.
Uživatelský avatar
Mamušák
 
Příspěvky: 71
Registrován: čtv 11. čer 2009 20:48:03
Bydliště: České Budějovice

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Teri » pát 11. pro 2009 19:56:57

No já nevím, mě osobně se to líbilo. Když ke mě balíček přišel, tak už tam spousta smetí, co nafotila setapouch bylo, tak mě to tolik nepřekvapuje - tyhlety odpadové směsi rokailu jsou fakt hodně na vyhození a nevím, proč to tam lidi dávají.
Na druhou stranu v balíčku byly i hezké věci. Ale vždycky když jsem si něco vybrala - například pytlíček ohňovek - tak jsem tam dala své ohňovky, které vím, že už nebudu potřebovat a tak dále. Je smutný, že jsou tu lidi, kteří, tam házeli odpadky. Na fotkách jsou asi tři moje pytlíčky, ale stojím si za tím, že ty opravdu odpadového charakteru nejsou...
Nevím, líbí se mi tenhle nápad a možnost předávat si takhle korálky, docela bych to i ještě zkusila. Bohužel neslušným lidem, kteří si vyberou to hezké zpět hodí pouze odpad, v lepším případě nic, se asi člověk neubrání... :(
Uživatelský avatar
Teri
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 557
Registrován: pát 12. čer 2009 9:30:10
Bydliště: Praha - Strašnice
Úroveň: relativně pokročilá v šití, kritiku si ráda přečtu :-)

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod SarinkaSt » sob 12. pro 2009 20:19:55

Taky se přidávám se svým komentářem...já musím říct, že jsem z putovního balíčku byla opravdu nadšená, takové množství balíčků.., no já se v nich celý večer přehrabovala *jump* Nápad je to opravdu suprový, ALE bohužel je to dost nevýhodné pro toho, kdo balíček poslal jako první. Ten totiž dal pravděpodobně nejvíc korálků a hlavně pak musí "strávit" to, co se mu vrátí. Musím uznat, že tam bylo dost balíčků, které byly nepoužitelné, hlavně ty směsky. Je fakt škoda, že to někdo nehodí do koše a místo toho navyšuje všem ostatním poštovné za balíček a majitelku balíčku tím pak maximálně naštve :x .
Já můžu za sebe zodpovědně říct, že jsem vložila ca 18 balíčků s korálky (bohužel mě nenapadlo je nafotit), kterých jsem měla větší množství nebo nevěděla, co z nich udělat. Určitě někomu udělaly radost kovové hvězdičky atd. Na fotkách jsem našla pouze dva z nich.
Setapouch, je mi fakt líto, že sis dala tolik práce a vrátil se ti nepoužitelný odpad. Doufám, že se holky v dalších vlnách polepší, některé už se toho bince zbavily, tak snad už to bude jen a jen lepší. Každopádně Ti díky za to, že jsi kolo rozjela *applause*

P.S. Jilinko díky za ty úžasné fimo placky s ksichtíkama, mám dva a jsou supéééér *jump* *thup*
SarinkaSt
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned 09. srp 2009 20:48:16
Bydliště: Kyjov

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod andílek_strážný » ned 13. pro 2009 16:51:58

ahoj holky, po dlouhé době jsem koukla na forum a tak čtu vaše příspěvky. Ke mě došel balíček hned ze začátku, tuším, že jsem byla tak 3? už přesně nevím, ale užívala sem si to. Vybrala jsem si celkem dost, balíček ke mě přišel a přes kilo, stejně tak i odcházel. Ne zbytkových fotkách od Setapouch jsem našla jeden pytlíček mých korálků, které jsem přidala.. a Dani, je mi to líto, že to takhle skončilo dopadlo... vložila jsi do toho nemálo a takhle se ti to vrátí... Já osobně jsem byla spokojená a jak vás tak poslouchám, tak jsem i ráda, že jsem byla hned ze začátku...
Můžu se zeptat, kolik vážil balíček, který přišel zpátky???
Uživatelský avatar
andílek_strážný
 
Příspěvky: 159
Registrován: stř 24. čer 2009 19:19:37
Bydliště: Havířov

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod The Frail » pát 18. pro 2009 17:39:25

ahoj holky, dlouho jsem na foru nebyla, tak mám menší zpoždění. Balíček se mi líbil, ale zároveň jsem taky byla zklamaná množstvím "odpadů"...
na druhou stranu jsem tam našla pár pěkných korálků, které doufám upotřebim... Na fotce jsem našla asi 3 moje balíčky z 20 které jsem posílala, takže to vypadá, že se moje korálky líbily... jediný co mi hlava nebere je, že když jsem balíček posílala dál, měl přes dvě kila, tak jak to, že se k setapouch dostal s váhou 1,40kg ? Já myslela, že bylo domluveno, že každá přidá tolik co ubrala, případně něco navíc...
No nevim zda se další vlny zúčastnit... možná bych to ještě zkusila, s tím, že každá si vezme zpátky co nikdo nechtěl, a bude se snažit přidávat hezké korálky....
nothing can stop me now
Uživatelský avatar
The Frail
 
Příspěvky: 92
Registrován: úte 18. srp 2009 12:01:56
Bydliště: Praha 4 - Nusle
Úroveň: pokročilejší začátečník stále se učící a zkoušející nové techniky

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Otylka » pát 18. pro 2009 18:18:12

A ví se kdo je ten někdo kdo si bral a nedal? :shock:
Otylka
 
Příspěvky: 54
Registrován: sob 04. črc 2009 13:23:16

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Ban09 » stř 23. pro 2009 0:59:13

Otylka píše:A ví se kdo je ten někdo kdo si bral a nedal? :shock:


To se asi těžko zjistí .... :|
Uživatelský avatar
Ban09
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 14. čer 2009 22:42:00
Bydliště: Kutná Hora

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Skřítka » čtv 11. úno 2010 16:20:18

A co zakázat posílat rokail - vyměnit kvantitu za kvalitu - posílat sáčky např. max. po pěti korálkách a na sáčky lepit svůj nick - potom si většina lidí rozmyslí co opravdu pošle...

,,Vše, c
o si dokážete představit je skutečné. ´´ Pablo Picasso
Uživatelský avatar
Skřítka
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 11. úno 2010 12:50:26

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Mayim » čtv 11. úno 2010 17:12:15

Myslím, že neposílat rokajl by toho moc nevyřešilo - jde poslat kvalitní rokajl, ale taky nekvalitní kusové korálky. Jako řadový člen jsem ve 4. vlně a mám doma připravené sáčky rokajlových směsí, které jsem dostala a které jsou ještě originál zabalené. Barevností ani typem to nejsou korálky, které bych použila, tak jsem je dala dál. S tím nickem na jednotlivé sáčky bych souhlasila a s dovolením bych to navrhla do dalšího kola 3. vlny.
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Skřítka » čtv 11. úno 2010 18:20:21

Jop, klidně...

,,Vše, c
o si dokážete představit je skutečné. ´´ Pablo Picasso
Uživatelský avatar
Skřítka
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 11. úno 2010 12:50:26

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod regi.m » čtv 11. úno 2010 19:19:07

Mayim píše:Myslím, že neposílat rokajl by toho moc nevyřešilo - jde poslat kvalitní rokajl, ale taky nekvalitní kusové korálky. Jako řadový člen jsem ve 4. vlně a mám doma připravené sáčky rokajlových směsí, které jsem dostala a které jsou ještě originál zabalené. Barevností ani typem to nejsou korálky, které bych použila, tak jsem je dala dál. S tím nickem na jednotlivé sáčky bych souhlasila a s dovolením bych to navrhla do dalšího kola 3. vlny.


Tak to přesně měla vymyšleno Labunka v první vlně, na každém pytlíčku svůj nick a bylo to moc fajn.
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Sagarmatha » pát 12. úno 2010 10:29:15

Holky, já jsem taky přemýšlela nad tím, jak ty balíčky "zkvalitnit". Myslím, že počet korálků v pytlíčku to nevyřeší. A pak někdy jich člověk potřebuje víc než 5. Ale to psaní nicků by nebylo špatné. Protože pak by si každý rozmyslel, co tam dát. A s těmi rokajlovými směskami, jak už jsem psala ve 3. vlně, já bych zrušila jen ty, které nejsou stejných velikostí nebo v nějakém odstínu. Protože pokud je tam dohromady klasický, tyčky a ještě různé velikosti, tak si myslím, že je to fakt na nic.
Uživatelský avatar
Sagarmatha
 
Příspěvky: 145
Registrován: pát 19. čer 2009 11:55:01
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na "Pošli to dál"

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron