Putovní balíček - druhá vlna

Zapojte se do orignálního způsobu výměny materiálu mezi členy fóra

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod jilinka » pát 18. zář 2009 13:48:28

Otylka píše:Přihlásit se do druhé vlny už nejde,setapouch o tom píše ale snad bude kolo třetí.Koukala jsem do mapy a opravdu bydlíme nedaleko :D

však už můžete někdo pomalu začít třetí vlnu, ne? Pomalu se schází větší počet lidí...
Nevím, jak daleko je první vlna, jestli se dá tento projekt už označit za následování hodný, ale zkusit to můžete, ne?
jilinka
 

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Mayim » pát 18. zář 2009 18:25:41

jilinka píše:
Otylka píše:Přihlásit se do druhé vlny už nejde,setapouch o tom píše ale snad bude kolo třetí.Koukala jsem do mapy a opravdu bydlíme nedaleko :D

však už můžete někdo pomalu začít třetí vlnu, ne? Pomalu se schází větší počet lidí...
Nevím, jak daleko je první vlna, jestli se dá tento projekt už označit za následování hodný, ale zkusit to můžete, ne?


Rozhodně bych se do třetího kola zapojila...
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod setapouch » pon 21. zář 2009 14:08:28

Hola hola, jak Brno? Už se někdo raduje?
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod jilinka » úte 22. zář 2009 19:25:12

poslušně hlásím, že po dvou dnech nepřítomnosti doma mám ze včerejška ve schránce nějakou zásilku z Ústí nad Labem...
Zítra pro to jdu na poštu *applause*
jilinka
 

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Ála » stř 23. zář 2009 6:03:55

No džupííííííí!
To se ale plížilo.... příště pošlu sovu. ;)
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod jilinka » stř 23. zář 2009 21:45:42

no, já fakt byla zrovna v inkriminovanou dobu pryč... ale už je vyzvednuto, zítra posílám dál...
jilinka
 

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod jilinka » čtv 24. zář 2009 8:29:53

tak už zase putuje... sledovat můžete momentálně zde: http://ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php?barcode=BA0002824985X&locale=CZ&go=ok&send.x=94&send.y=14
míří do Rožnova ;)
jilinka
 

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Ála » čtv 24. zář 2009 9:00:56

jilinka píše:no, já fakt byla zrovna v inkriminovanou dobu pryč... ale už je vyzvednuto, zítra posílám dál...


ne, to nebylo mířeno na Tebe, ale na českou poštu ;)
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod regi.m » čtv 24. zář 2009 9:31:38

jilinka píše:tak už zase putuje... sledovat můžete momentálně zde: http://ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php?barcode=BA0002824985X&locale=CZ&go=ok&send.x=94&send.y=14
míří do Rožnova ;)


Tož to budu asi já *jump* ...JUPÍÍÍ...vánoce se blíží *rofl1*
Snad dorazí zítra....do pondělka to jen těžko vydržím :D .
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod jilinka » čtv 24. zář 2009 11:03:56

regi.m píše: Tož to budu asi já *jump* ...JUPÍÍÍ...vánoce se blíží *rofl1*
Snad dorazí zítra....do pondělka to jen těžko vydržím :D .
To asi těžko, je to sice blíž než z Ústí do Brna, ale to zas tak moc asi neznamená *rofl1* Ale třeba se pošta vycajchnuje... Podací pošta je kousek od nádraží, tak kdyby chytli první vlak... *rofl1*... ale moc nadějí bych tomu nedávala
jilinka
 

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod regi.m » pát 25. zář 2009 5:39:27

jilinka píše:
regi.m píše: Tož to budu asi já *jump* ...JUPÍÍÍ...vánoce se blíží *rofl1*
Snad dorazí zítra....do pondělka to jen těžko vydržím :D .
To asi těžko, je to sice blíž než z Ústí do Brna, ale to zas tak moc asi neznamená *rofl1* Ale třeba se pošta vycajchnuje... Podací pošta je kousek od nádraží, tak kdyby chytli první vlak... *rofl1*... ale moc nadějí bych tomu nedávala


Tak to je v ... čudu, páč navíc v pondělí je svátek :( ... tak to vidím až tak na středu....ach jo.
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Halogenka » sob 26. zář 2009 12:40:43

Teda...narazila jsem na "putovní balíček" a vypadá to jako fakt sranda :D Kdyby se rozjížděla třetí vlna, taky bych se ráda zúčastnila :oops:
Úsměv je levnější než elektřina a dává víc světla!! :)
Uživatelský avatar
Halogenka
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 26. zář 2009 9:53:44
Bydliště: Ždírec n.D.

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod dazou » úte 29. zář 2009 9:07:33

Halogenka píše:Teda...narazila jsem na "putovní balíček" a vypadá to jako fakt sranda :D Kdyby se rozjížděla třetí vlna, taky bych se ráda zúčastnila :oops:

ahoj, taky byc se rada zapojila do 3.vlny
Uživatelský avatar
dazou
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 29. zář 2009 9:00:14

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod jilinka » úte 29. zář 2009 9:23:03

regi.m píše:Tož to budu asi já *jump* ...JUPÍÍÍ...vánoce se blíží *rofl1*
Snad dorazí zítra....do pondělka to jen těžko vydržím :D

tak co,jak to vypadá, přijde dnes ?
pošta píše: Zásilka doručována dne 29.09.2009 poštou 75661 - Rožnov pod Radhoštěm 1.
jilinka
 

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Otylka » úte 29. zář 2009 9:45:07

Držím palce ,už ať tam ten pošťák je.To je to napínavý *applause* co?
Otylka
 
Příspěvky: 54
Registrován: sob 04. črc 2009 13:23:16

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod regi.m » úte 29. zář 2009 14:57:32

jilinka píše:
regi.m píše:Tož to budu asi já *jump* ...JUPÍÍÍ...vánoce se blíží *rofl1*
Snad dorazí zítra....do pondělka to jen těžko vydržím :D

tak co,jak to vypadá, přijde dnes ?
pošta píše: Zásilka doručována dne 29.09.2009 poštou 75661 - Rožnov pod Radhoštěm 1.


Tak to nechápu...dneska nic :cry: ...
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Mamušák » úte 29. zář 2009 18:35:31

Pošťák se asi zatoulal.Takhle to do vánoc nestihnem,škoda,že ten balíček je těžkej, holub by to neunesl. :D :roll:
Uživatelský avatar
Mamušák
 
Příspěvky: 71
Registrován: čtv 11. čer 2009 20:48:03
Bydliště: České Budějovice

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod Kaczka » úte 29. zář 2009 18:36:01

regi.m píše:
jilinka píše:
regi.m píše:Tož to budu asi já *jump* ...JUPÍÍÍ...vánoce se blíží *rofl1*
Snad dorazí zítra....do pondělka to jen těžko vydržím :D

tak co,jak to vypadá, přijde dnes ?
pošta píše: Zásilka doručována dne 29.09.2009 poštou 75661 - Rožnov pod Radhoštěm 1.


Tak to nechápu...dneska nic :cry: ...

Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 29.09.2009 uložena na poště 75661 - Rožnov pod Radhoštěm 1.
Uživatelský avatar
Kaczka
 
Příspěvky: 64
Registrován: stř 10. čer 2009 17:48:45
Bydliště: Turnov
Úroveň: starší a pokročilá :-D

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod regi.m » stř 30. zář 2009 5:50:16

Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 29.09.2009 uložena na poště 75661 - Rožnov pod Radhoštěm 1.[/quote]

To bych chtěla vidět ten "pokus o doručení", od 11h jsem byla vyjímečně už doma, to pošta ještě nebyla a pak vůbec nic, a schválně odpoledne jsem šla, ani lístek ve schránce :evil: .
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod jilinka » stř 30. zář 2009 5:51:19

regi.m píše:To bych chtěla vidět ten "pokus o doručení", od 11h jsem byla vyjímečně už doma, to pošta ještě nebyla a pak vůbec nic, a schválně odpoledne jsem šla, ani lístek ve schránce :evil: .

možná se pokoušeli vylézt z pošty, ale nepodařilo se *rofl1*
jilinka
 

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod regi.m » stř 30. zář 2009 5:51:46

Mamušák píše:Pošťák se asi zatoulal.Takhle to do vánoc nestihnem,škoda,že ten balíček je těžkej, holub by to neunesl. :D :roll:


To mám pak jít na poštu s dvoukolákem, nebo to unesu *rofl1* ?
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod jilinka » stř 30. zář 2009 5:53:34

regi.m píše:To mám pak jít na poštu s dvoukolákem, nebo to unesu *rofl1* ?
Předpokládám, že jsi o něco větší, než holub... myslím, že to má kolem kila... ale nevážila jsem to...
jilinka
 

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod regi.m » stř 30. zář 2009 5:54:15

jilinka píše:
regi.m píše:To bych chtěla vidět ten "pokus o doručení", od 11h jsem byla vyjímečně už doma, to pošta ještě nebyla a pak vůbec nic, a schválně odpoledne jsem šla, ani lístek ve schránce :evil: .

možná se pokoušeli vylézt z pošty, ale nepodařilo se *rofl1*


Mě jen mrzí, že zítra to bude týden, co jsi to Jilinko poslala a pořád nic :( ... a já se přitom taaak těším.
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod regi.m » stř 30. zář 2009 5:56:22

jilinka píše:
regi.m píše:To mám pak jít na poštu s dvoukolákem, nebo to unesu *rofl1* ?
Předpokládám, že jsi o něco větší, než holub... myslím, že to má kolem kila... ale nevážila jsem to...


To jsem teda větší než holub, žádná muší váha *rofl1* , tak to snad zmáknu :D .
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod jusnina » stř 30. zář 2009 12:15:49

Zavolej si tam,jestli to jsou takový lemplové (tímto se omlouvám všem pracovitým pošťákům) jako u nás, tak bez neustálýho opruzování, volání a chození bych půlku balíčků ani nedostala. Jsem na mateřské, takže když něco čekám, jsem doma. A pak by mi čert vzal, když najdu ve schránce jen lísteček a milá paní pošťačka ani nezazvoní. A někdy ani to ne a balíček se vrátí odesílateli jako nevyzvednutý, aniž bych dostala jakékoliv upozornění.
jusnina
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 13. črc 2009 9:43:44
Bydliště: Plzeň

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod mol » stř 30. zář 2009 13:16:45

Bože, tak doteď jsem si myslela, že to takhle funguje jen na naší poště v Ostravě - Porubě, ale jak to tak sleduji, funguje to tak na více místech, hlavně, že jim čím dál vice platíme. Většinu balíčků si objednávám přes net, takže mám kontrolu, kdy odejdou a čekám a čekám a nic, ani lístek, tak se seberu jdu na poštu, zeptat se jestli tam nááááhodou něco nemám a to mně ještě sprdnou, že nemám ten lístek ( no asi si ho mám vycucat z prstu anebo psát sama ). Byla jsem si už i stěžovat, ale stejně to nic nepomohlo.
Uživatelský avatar
mol
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 14. srp 2009 15:24:42
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod jilinka » stř 30. zář 2009 13:32:05

mol píše:Bože, tak doteď jsem si myslela, že to takhle funguje jen na naší poště v Ostravě - Porubě, ale jak to tak sleduji, funguje to tak na více místech, hlavně, že jim čím dál vice platíme. Většinu balíčků si objednávám přes net, takže mám kontrolu, kdy odejdou a čekám a čekám a nic, ani lístek, tak se seberu jdu na poštu, zeptat se jestli tam nááááhodou něco nemám a to mně ještě sprdnou, že nemám ten lístek ( no asi si ho mám vycucat z prstu anebo psát sama ). Byla jsem si už i stěžovat, ale stejně to nic nepomohlo.

to máš dobrý, že aspoň víš, že Ti to má dojít... Já jsem ale takhle měnila zaměstnání a posílali mi zápočťák, když měsíc nic nešlo, volala jsem zaměstnavateli a ten mi oznámil, že mi to dávno posílal a vrátilo se jako nevyzvednuto zpět... nedostala jsem ale ani první ani druhou výzvu a to byla prosím obálka snad i s doručenkou
Stěžovala jsem si už 2x vedoucí pošty, ale neúspěšně... Krom toho mi stále komolí jméno - nejsou schopní opsat z balíku :(
jilinka
 

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod regi.m » čtv 01. říj 2009 7:43:03

Tak balíček dorazil *jump* ...ale je na poště :( ...protože jsem včera přišla později, už jsem tam nestihla dojít. Oznamovací lístek byl k smíchu, prý pokus o doručení 29.9. a v uvedenou hodinu, kdy jsem byla na sto procent doma :x , a nikdo nezvonil !!
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod regi.m » pát 02. říj 2009 7:08:11

Tak poslušně hlásím. Balíček jsem si včera vyzvedla (konečně) a přebalila a dnes (přinejhorším zítra dopoledne - prosím neukamenujte mě :oops: ) putuje dále. Putuje do....a neřeknu :) , ale pod heslem "BBB". Jsem zvědavá, jestli se příjemkyně pozná :D . Tak nějak se mi líbilo spojení iniciálů jména a místa bydliště.
Vyměnila jsem asi "jen" 5 pytlíčků. Bylíček nyní váží skoro 2 kg.
Jen jsem byla trochu rozmrzelá z některých pytlíčků v balíčků, které mi přišly, že se korálků některé chtěji zbavit. No řekněte, když je v pytlíčku iks kusů, každý jiný a ještě se zbytky třeba nýtů nebo jehel, jestli je to něco smysluplného na tvoření. Nezlobte se holky, ale vyjadřuji jen svůj názor. Každý může mít samozřejmě jiný názor *thup* . Nakonec, i takové pytlíčky se můžou někomu hodit.
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Putovní balíček - druhá vlna

Příspěvekod jilinka » pát 02. říj 2009 7:29:09

regi.m píše:Tak poslušně hlásím. Balíček jsem si včera vyzvedla (konečně) a přebalila a dnes (přinejhorším zítra dopoledne - prosím neukamenujte mě :oops: ) putuje dále. Putuje do....a neřeknu :) , ale pod heslem "BBB". Jsem zvědavá, jestli se příjemkyně pozná :D . Tak nějak se mi líbilo spojení iniciálů jména a místa bydliště.
Vyměnila jsem asi "jen" 5 pytlíčků. Bylíček nyní váží skoro 2 kg.
Jen jsem byla trochu rozmrzelá z některých pytlíčků v balíčků, které mi přišly, že se korálků některé chtěji zbavit. No řekněte, když je v pytlíčku iks kusů, každý jiný a ještě se zbytky třeba nýtů nebo jehel, jestli je to něco smysluplného na tvoření. Nezlobte se holky, ale vyjadřuji jen svůj názor. Každý může mít samozřejmě jiný názor *thup* . Nakonec, i takové pytlíčky se můžou někomu hodit.

souhlasím s tím, že zbytkové pytlíčky ala "každej pes jiná ves" jsou víceméně o ničem, ale i v takovém jsem si vybrala třeba jednu korálku, která se mi líbila.
Po prvotním zklamání po otevření balíčku, když jsem se v tom pak začala hrabat, tak na druhý pohled jsem si tam i vybrala věci, které bych si třeba já nikdy nekoupila a byla to spíš výzva, co z toho udělám... zatím mi to doma leží a jen na to koukám, ale ... uvidíme, co vymyslím
zcela jistě ale k vytvoření šperku nebude stačit jen něco z balíčku, s tím jsem ale stejně počítala, že budu muset přidat matroš
jilinka
 

PředchozíDalší

Zpět na "Pošli to dál"

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron