Jak obháčkovat kuličku?

Háčkované šperky, háčkované dutinky, frivolitky. Ostatní háčkování prosím do sekce Ostatni techniky.

Jak obháčkovat kuličku?

Příspěvekod Kamilka » čtv 25. úno 2010 21:21:40

Ráda bych zkusila i tuto techniku - obháčkování, ale buhužel jsem nenarazila na kloudný návod. Není tu někdo, kdo by poradil?

Děkuji
http://www.koralky-hobby.estranky.cz . . . koukněte, budu ráda...

Koupit si psa je jediný způsob, jak za peníze získat lásku.
George Bernard Shaw
Uživatelský avatar
Kamilka
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 17. čer 2009 12:49:54

Re: Jak obháčkovat kuličku?

Příspěvekod verulina » čtv 04. bře 2010 5:40:58

Zkus mrnou na toto, ale je to i s korálkama http://forum.ojewelry.net/viewtopic.php ... 83e294f61c
verulina
 
Příspěvky: 182
Registrován: stř 10. čer 2009 17:19:52
Bydliště: Rohatec

Re: Jak obháčkovat kuličku?

Příspěvekod Hellsinki » čtv 04. bře 2010 15:11:27

4 retizkova ocka, spojit, dokola obhackovat a zapracovat tam tu couhajici koncovou nit, pak se hackuji kratke sloupky a kde se mi chce udelam v jednom ocku dva kr. sl. tak se pokracuje az do poloviny kulicky pak se zacne napichvat dvojmo a zase kratke sloupky, ubiras az do konce, potom zakoncit. ok? :lol:
Hellsinki
 
Příspěvky: 70
Registrován: úte 21. črc 2009 13:01:10
Bydliště: Most

Re: Jak obháčkovat kuličku?

Příspěvekod Kamilka » sob 06. bře 2010 17:00:18

Hellsinki píše:4 retizkova ocka, spojit, dokola obhackovat a zapracovat tam tu couhajici koncovou nit, pak se hackuji kratke sloupky a kde se mi chce udelam v jednom ocku dva kr. sl. tak se pokracuje az do poloviny kulicky pak se zacne napichvat dvojmo a zase kratke sloupky, ubiras az do konce, potom zakoncit. ok? :lol:


Kdysi dávno jsem háčkovala, takže myslím, že by měl být tehle popis pro mě dostačující, každpádně až praxe ukáže. :-) Děkuju
http://www.koralky-hobby.estranky.cz . . . koukněte, budu ráda...

Koupit si psa je jediný způsob, jak za peníze získat lásku.
George Bernard Shaw
Uživatelský avatar
Kamilka
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 17. čer 2009 12:49:54

Re: Jak obháčkovat kuličku?

Příspěvekod Hellsinki » sob 06. bře 2010 18:14:01

Kamilka píše:
Hellsinki píše:4 retizkova ocka, spojit, dokola obhackovat a zapracovat tam tu couhajici koncovou nit, pak se hackuji kratke sloupky a kde se mi chce udelam v jednom ocku dva kr. sl. tak se pokracuje az do poloviny kulicky pak se zacne napichvat dvojmo a zase kratke sloupky, ubiras az do konce, potom zakoncit. ok? :lol:


Kdysi dávno jsem háčkovala, takže myslím, že by měl být tehle popis pro mě dostačující, každpádně až praxe ukáže. :-) Děkuju


snad jsem pomohla, ať se daří *thup*
Hellsinki
 
Příspěvky: 70
Registrován: úte 21. črc 2009 13:01:10
Bydliště: Most

Re: Jak obháčkovat kuličku?

Příspěvekod makys » ned 29. led 2012 14:27:21

ahoj, chtěla bych obháčkovat dřevěnou kuličku korálkami, ten návod co je na tom odkazu nemůžu pořád pochopit, neměl by někdo jiný návod? nebo nějáké rady? děkuji
Uživatelský avatar
makys
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 559
Registrován: stř 03. srp 2011 15:45:11
Bydliště: VM
Úroveň: začátečník, něco málo stvořím, vše přijímám:)

Re: Jak obháčkovat kuličku?

Příspěvekod Kriss » ned 29. led 2012 18:57:47

verulina píše:Zkus mrnou na toto, ale je to i s korálkama http://forum.ojewelry.net/viewtopic.php ... 83e294f61c

Myslíte, že by tyhle vzory šli aplikovat i na klasickou obšívanou kuličku ???
Kriss
 
Příspěvky: 395
Registrován: ned 08. kvě 2011 11:31:24
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Úroveň: začátečník - internetový samouk

Re: Jak obháčkovat kuličku?

Příspěvekod kid » ned 17. úno 2013 13:55:02

holky me prave zajima ta obhacovana kulicka koralkama.... z toho navodu to nejsem schopna vycist, pochopit... umim dutinky, to jo, i ty boule jsem zkousela, ale mam pocit, ze ty obhackovany kulicky se hackujou trochu jinak, ze se vpichuje do jinyho ocka a nemuzu prijit na to, jak se to dela... a nemuzu to nikde vubec najit....
pripada mi, ze se to nedela spiralovite, ale ze se proste rada vzdy uzavre a pak se prejde do rady dalsi, proste jinak nez u spiraky - dutinky....
umite to nekdo :?: :? prosim prosim ....
kid
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 23. srp 2012 12:29:27
Úroveň: začátečník

Re: Jak obháčkovat kuličku?

Příspěvekod kid » ned 17. úno 2013 14:16:53

a nebo ze by to bylo klasicky s kratkymi sloupky jako je to kdyz se hackuje bez koralku s tim, ze by se delala na konci rady pevna oka a tak se predeslo te "spiralovitosti"??????
kid
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 23. srp 2012 12:29:27
Úroveň: začátečník


Zpět na Háčkování

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron