Prosím o radu jak číst z návodů :)

Určitě znáte klasické korálkové krokodýlky, že jo? Tady si můžete udělat celou zoologickou zahradu.

Prosím o radu jak číst z návodů :)

Příspěvekod Blair » ned 27. bře 2011 14:44:26

Zdravím :)

Jsem v korálkování celkem nováček, za to velký aktivista, naprosto mě to dostalo :)
Ráda bych přešla ke složitějším věcem třeba jako jsou zde - http://picasaweb.google.com/allcraftsha ... 9035025890 ale bohužel z těchto návodů neumím "číst" nevím co a jak :(

Mohl by mi to někdy prosím vysvětlit nebo popřípadě existuje nějáký návod na to jak číst návod?:D...snažila jsem se hledat, ale nic jsem nenašla, budu vám opravdu moc vděčná za jakoukoliv radu :) *jump*
Blair
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27. bře 2011 14:38:33

Re: Prosím o radu jak číst z návodů :)

Příspěvekod Gabina » ned 27. bře 2011 16:10:53

Ahoj, na vliekas na oba konce nite podla cisiel kazda koralka ma svoje 1-2-3 az XY, jeden konec mas oznac. cervenou a druhy ciernou farbou, obrazok si treba zvacsit napr:
Obrázek
treba skusat urcite to pojde *wave*
Obrázek
Uživatelský avatar
Gabina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 821
Registrován: stř 02. úno 2011 13:35:36
Bydliště: Piešťany - Slovensko
Úroveň: pokročilá , stále skúšam niečo nové

Re: Prosím o radu jak číst z návodů :)

Příspěvekod Blair » ned 27. bře 2011 16:23:41

Aha, děkuji moc :)...došlo mi že jsem dělala vlastně 2D zvířátka - krokodýlky, pavoučky, želvy..proto mi toto nedávalo smysl :)
Blair
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27. bře 2011 14:38:33

Re: Prosím o radu jak číst z návodů :)

Příspěvekod depi » úte 07. dub 2015 8:30:55

Tak toto ja asi nikdy nepochopim :-) neviem nikdy kde zacat a taaak...takze zeny klobuk dole...robim sperky ale podla tohoto to je pre mna spanielska dedina...na to by som potrebovala osobne skolenie...hackujem a pridu mi tie schemy rovnake a tiez neviem hackovat podla schem ....
depi
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 07. dub 2015 8:11:05
Úroveň: začiatočník


Zpět na Zvířátka z korálků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků