Kde lze sehnat háčky na náušnice?

Zde se ptejte, když potřebujete poradit, kde sehnat určitý kousek korálkářského materiálu
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Pokud sháníte konkrétní druh korálků, komponentů či jiného bižuterního materiálu, zde se můžete zkusit zeptat. Bude-li to v našich silách, poradíme.

Prosím, pokládejte zde jen konkrétní, dobře fomulované dotazy, případně můžete svůj dotaz doplnit i fotkou či odkazem, specifikujte zda hledáte spíše e-shop či kamennou prodejnu v určitém regionu.

Pokud odpovídáte na dotaz, můžete vkládat odkazy na e-shopy i kamenné obchody. Přesto ale žádám zejména majitele obchodů, aby přispívali pouze informačně přínosnými příspěvky a nezneužívali tuto sekci k vlastní propagaci.

Kde lze sehnat háčky na náušnice?

Příspěvekod juahele » stř 14. kvě 2014 15:00:18

Dobrý den,
jelikož s výrobou věcí z korálků jsem začala teprve nedávno, troufám si pouze na navléknutí korálků na drátek a přivázání k háčku na náušnice.
Narazila jsem však na problém. Snažila jsem se háčky sehnat, ale nepodařilo se. Nevíte o nějaké kamenné prodejně v Praze? Protože potřebuji koupit jen pár kusů, nevyplatí se mi je kupovat přes internet...
Předem děkuji za odpovědi.
juahele
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. kvě 2014 14:10:00
Úroveň: Velmi nezkušená.

Re: Kde lze sehnat háčky na náušnice?

Příspěvekod gianelle » stř 14. kvě 2014 15:10:43

Náušnicové háčky určitě musí mít každá korálkárna a možná i nějaká lépe zásobená galanterie nebo hobby potřeby. V Praze jich je spousta - třeba tu je takový pěkný a poměrně aktuální přehled pražských korálkáren: viewtopic.php?f=94&t=45&hilit=Praha&start=30#p84952
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Kde lze sehnat háčky na náušnice?

Příspěvekod juahele » stř 14. kvě 2014 21:06:12

Děkuji, určitě se tam zajdu podívat.
Vím že háčky mají v každém obchodu s korálky, ale když do Googlu zadám prodej korálků, tak mi vyskočí samé internetové obchody...
juahele
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. kvě 2014 14:10:00
Úroveň: Velmi nezkušená.

Re: Kde lze sehnat háčky na náušnice?

Příspěvekod CeskeKoralky » úte 17. bře 2015 7:34:34

Ahoj,
podívejte se třeba na naši nabídku naušnicových háčků. Pokud s něčím budete chtít poradit, neváhejte se na nás obrátit.
Eshop a kamenné prodejny s korálky CESKE-KORALKY.CZ
CeskeKoralky
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte 21. říj 2014 12:55:50

Re: Kde lze sehnat háčky na náušnice?

Příspěvekod KoralekWorld » pát 03. dub 2015 11:15:47

Pokud byste hledala třeba afroháčky v chirurgické oceli nebo rhodiu, které nejsou rizikové z hlediska alergií i jiných estetických a zdravotních problémů, podívejte se na naše náušnicové háčky.
V magazínu pak najdete článek o tom, které pokovy háčků jsou nejvhodnější a také nejvýhodnější použít :)
KoralekWorld
 
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 15. lis 2012 6:53:23


Zpět na Kde koupit ... ?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků