Kočka s kloboukem

Máte web, blog nebo třeba alba na nějaké online galerii? Ukažte je světu!
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
V této sekci můžete prezenovat své webové stránky. Můžete zde propagovat své osobní stránky, stránky prezentující Vaši tvorbu a případně také další stránky, které nějakým způsobem souvisejí s Vaší osobou.

Pokud vlastníte komerční stránky zabývající se prodejem korálků, komponentů či pomůcek ke korálkování, nevkládejte odkaz sem, ale do
Komerční zóny).
Není dovoleno zde prezentovat stránky, které nijak nesouvisejí s Vaší osobou a není dovoleno zde inzerovat prodej sériově vyráběné bižuterie. Podezřelé příspěvky mohou být odstraněny či přesunuty.

Kočka s kloboukem

Příspěvekod Atelwen » stř 04. led 2012 17:11:32

Zdravím všechny!
Dlouho jsem se tu tak nějak jen rozhlížela a chtěla jsem se podělit o své malé výtvory, které zatím většinou slouží rodině a občas nějaké té známé =).
Korálkování se věnuji něco málo přes rok, ale řekněme, že méně aktivně, než bych chtěla a do toho mi hraje pár faktorů - jednak stále chodím do školy (v květnu 2011 jsem maturovala a teď chodím na pomaturitní studium) a také pracuji, která mi z volného času hodně ukrajuje. A taky jsem občas prostě líná a studuji korálkování na internetu =).
Tento koníček je mi náhradou za kreslení, kterému jsem se věnovala od té doby co jsem udržela tužku v ruce (věnovala jsem se spíše kreslení postav, jelikož jedním mým velkým zájmem byla a stále i je japonská kultura), nicméně zdravotní problém a pocit, že tudy už asi cesta nevede mě donutil popřemýšlet o něčem jiném a tak jsem chvilku testovala a zatím jsem zůstala u vyrábění bižuterie.
Takže zatím nemám horu výrobků a ani nejsou tak úžasné jako jsem viděla při prohlížení fóra (a u některých mi doslova klesla čelist), ale říkám si, že vyrábím pro radost a když nemám chuť vyrábět, tak se nebudu nutit =).
Tak abych jen nepsala, pošlu jsem odkaz na můj momentální blog, který jsem před nějakou dobou konečně předělala:
http://kocka-s-kloboukem.blogspot.com/
Blog mi slouží tak nějak jako můj koutek a pokud chcete vidět jen to co se týká bižuterie, stačí u některého z příspěvků kliknout na štítek "bižuterie" a zobrazí se vám jen příspěvky o ní =).
Pak i několik let zveřejňuji práci na stránce DeviantArtu:
http://atelwen-xolanus-cz.deviantart.com/
Nicméně tam je zahrnuta i má "kreslící doba" =).

Tak, myslím, že jsem domluvila, za jakoukoliv návštěvu či zanechání nějakého komentáře ať tady či na nějaké z adres budu ráda =).
Uživatelský avatar
Atelwen
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 12. úno 2011 23:29:51
Bydliště: Praha
Úroveň: Začátečník - tester korálkových technik :D

Re: Kočka s kloboukem

Příspěvekod ivusa » sob 07. led 2012 15:25:56

moc pěkný a povedený blog, krásně přehledný.... *thup* *thup* *thup*
Uživatelský avatar
ivusa
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 19. čer 2009 6:12:02
Bydliště: Moravská Třebová
Úroveň: no trochu jsem pokročila a momentálně tak nějak přešlapuju na místě

Re: Kočka s kloboukem

Příspěvekod Atelwen » ned 08. led 2012 0:12:32

Děkuji za pochvalu =). Když jsem jej renovovala, tak jsem u toho málem umírala, jelikož se mi pořád něco nelíbilo :D.
Uživatelský avatar
Atelwen
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 12. úno 2011 23:29:51
Bydliště: Praha
Úroveň: Začátečník - tester korálkových technik :D


Zpět na Ukaž svůj web

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník