Korálkový sraz Praha

Chcete poznávat podobně zaměřené lidi ze svého okolí, korálkovat ve skupine či společně "plenit" obchody? Zde najdete pozvánky na podobné akce a nebo zde můžet zorganizovat vlastní.

Re: Korálkový sraz Praha

Příspěvekod renda » ned 08. dub 2012 15:24:40

Další z pravidelných srazíků je ve čtvrtek 12.dubna, jsou zvány všechny pravidelné účastnice, občasné účastnice i nové tváře, vemte si jakýkoli matroš a přijďte posedět ;)
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Korálkový sraz Praha

Příspěvekod renda » pon 16. dub 2012 13:49:50

Ve čtvrtek 19.4 srazík nebude, takže bude 26.4.
Há nová informace od Winterie, sraz prej bude zejtra ;)
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Korálkový sraz Praha

Příspěvekod renda » pon 14. kvě 2012 18:40:08

Tento čtvrtek je Mc sraz o něco později, až skončí Sue Rider, jde se pokračovat tam, asi v půl osmý, já dorazím z práce asi až v osm, ale zato tam prej budem do půlnoci, poslední metro to jistí *wave*
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Korálkový sraz Praha

Příspěvekod Alena K. » sob 23. úno 2013 9:20:54

Dobrý den, narazila jsem na tuto diskusi a napadlo mě: Neměly byste zájem o korálkový sraz na téma Vinuté perle?
Pokud ano, mohla bych za Vámi v takovém případě i se zbožím přijet někam do Prahy či okolí.

Před 2 lety jsme v naší firmě KORTAN - SKLO BIŽUTERIE ze zdravotních a rodinných důvodů ukončili aktivní výrobní činnost, ale stále ještě doprodáváme volné vinuté perle a další zboží. Já se teď těm rozprodejům začínám pořádně věnovat. Mimo jiné je vkládám teď poslední dobou na Flér, podívejte se zde:

http://www.fler.cz/shop/kortan-sklo-bizuterie

Ale to vkládání jde pomalu, na Fléru je zatím sotva setina toho, co máme k dispozici.
Kdyby se uskutečnil nějaký takový sraz, nabízím doprodejní ceny dohodou, se slevou.

Na eventuální prodejní akci - sraz bych mohla přivézt i další zajímavý materiál pro tvoření, např. skleněné oči, vinuté skleněné knoflíky, vinuté butony a mugle (třeba pro výrobu prstýnků apod.) a mnoho dalšího. Za 20 let existence firmy zde máme mnoho unikátních vzorků, různých neopakovatelných výrobků, hotový ráj pro tvořivé lidi!

Tak pokud byste měli o nějakou takovou akci zájem, prosím napište mi na info@kortanglass.com, budu se těšit.

Hezký den!
Alena K.
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 30. črc 2009 11:32:42

Předchozí

Zpět na Srazy a setkání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků