Blešák Kolbenka

Zde se dělíme o pozvánky na různé akce prodejního rázu. Zajímají nás jak akce, kde můžeme prodávat své výrobky, tak akce, kde můžeme nakoupit zajímavý materiál k tvorbě.

Blešák Kolbenka

Příspěvekod renda » stř 03. lis 2010 20:18:40

Ahoj, prosím, byla jste některá na Kolbence na blešáku? Slyšela jsem od nekorálkářek, že tam mají hodně korálků, jenže neví co to je, zač to je, a nemají potuchy o kvalitě ani původu. Taky nevím jestli jsou tam korálky každý týden a nejsou si jisti dnem ani časem konání burzy. Díky
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Blešák Kolbenka

Příspěvekod Monna » čtv 04. lis 2010 12:52:35

Já tam jednou byla. Ale korálků málo a nic moc...:( spíš takový ty starý navlečený šňůry z ošoupaných voskovek, sem tam nějaký šneci a minerály, ale nic moc. Navíc musíš zaplatit vstupný, ale zkus to, nechci zrazovat
Uživatelský avatar
Monna
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 730
Registrován: čtv 11. čer 2009 11:03:25
Bydliště: Klecany

Re: Blešák Kolbenka

Příspěvekod Beriija » pát 05. lis 2010 9:20:40

tak ono vstupný je dvacka, což bych tolik nehrotila :D
jsou tam snad každou sobotu myslím, od brzkého rána cca do dvanácti, lepší přijít tak mezi před osmou - desátou, pak už je to přebrané nebo prodejci odjíždí.
Když jsme tam byli naposled, bylo tam milion "stánků" s milionem starých a zbytečných věcí, semtam nějaká kamej, pán s kapotou auta plnou krásných přívěsků aj. stylu secesního, někdy až kýčovitého - byly to prý zbytky z jablonecké výroby, a pak dva s celým větším stánkem plným korálků, kamejí, zapínání kabeliček a tak.
Beriija
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 03. črc 2009 10:08:39

Re: Blešák Kolbenka

Příspěvekod eliška » čtv 21. dub 2011 13:27:04

Ahoj,přečetla jsem si Váš příspěvek,pokud byste měli někdo zájem,tuto sobotu se chystám na Kolbenku,budu tam prodávat ručně dělané přívěšky,korále,náramky,celé soupravy,naušnice...dělá to moje mamka,žádné nevkusné kýče,korálky kupuje v renomovaných kamenných prodejnách a opravdu si s tím vyhraje,tímto Vás všechny zvu :)
eliška
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 21. dub 2011 13:21:52

Re: Blešák Kolbenka

Příspěvekod Beriija » čtv 21. dub 2011 17:44:32

Eliško, zbytečné, my jdeme po volných korálcích, vyrábět umíme, není důvod si kupovat hotové :)
Beriija
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 03. črc 2009 10:08:39

Re: Blešák Kolbenka

Příspěvekod Dashenka » sob 23. dub 2011 21:39:59

jak často a vjakém časovém rozmezí se konnají??děkuji
Dashenka
 
Příspěvky: 85
Registrován: sob 02. dub 2011 15:53:02
Bydliště: Litoměřice

Re: Blešák Kolbenka

Příspěvekod renda » ned 24. dub 2011 7:34:22

Všechno je tady: http://www.blesitrhy.cz/index.html
Byla jsem tam na podzim a ulovila obří náhrdelník splétaný z navlečených šňůr, po rozstříhání hromada krásně růžovýho a černýho rokajlu a to za 50,-, taky šňůru z broušenách korálků, 5ti vinutek a 1 velkého kusu perleti (musela jsem je vyvařit, bylo to politý nějakám voskem)- též za 50,- od rusky mluvícího pána, co měl mraky pravoslavných obrázků, všelijaký železo z války - bodáky a tak, prostě čurbes. A pak tam byl pán, měl po zemi hromadu přepravek z hnusně zaprášenýma pytlíkama, ale uvnitř docela poklady, taky různý náhrdelníky na zrezlých komponentech, po umytí a rozstříhání zajímavý korálky, je to snad jakejsi výprodej nějaký zušený firmy či co a ty korálky se snad už ani nevyráběj, dobrý úlovečky *thup* . Jinak na celým placu se hrozně práší, nemáte chuť tam ani jíst, chodíte po hlíně, kalhoty po kolena od prachu hnědý, a po příchodu domů, jdete nejdřív mýt vlasy ať se děje, co se děje ;)
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Blešák Kolbenka

Příspěvekod Nathalie » čtv 05. kvě 2011 12:48:17

Zdravím, pokud by měl někdo zájem o skleněné korálky, na blešák pojedu nejspíš v sobotu 21.5. (samozřejmě podle počasí). V nabídce mám perle mačkané, broušené, voskové a něco málo rokajlu (ale mohu sehnat většinu barev, když bude zájem). Většinou jsou to přebytky, které už nezpracuji, takže je prodávám. Můžete se podívat na mé stránky www.nathaliebijoux.webnode.cz nebo na Fler www.fler.cz/nathalie-win (tam jsou jiné ceny než na trhu, ale pro představu co nabízím).
Nathalie
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27. dub 2011 11:17:51


Zpět na Trhy, jarmarky, prodejní akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron