Stránka 1 z 1

Preciosa TWIN

PříspěvekNapsal: stř 18. črc 2012 11:47:03
od Kelinci
Ahoj,
ačkoli jsem na twiny slyšela jen samý stížnosti, tak jsem si tu svoji pracku musela spálit sama. ;) Okouzlily mě sliperitový, tak jsem balíček zakoupila a snažím se z nich něco ušít, ale skutečnost moje očekávání naprosto předčila. Připodobnila bych to k čínskýmu rokajlu. Něco tak příšerně nepravidelnýho jsem snad ještě neviděla. Plochej herinek z toho vypadá fakt děsně. :shock:
Se superduama se to absolutně nedá srovnat... A to jsem si myslela, že na nepravidelnost si stěžujou jenom haute couture šičky a že na to moje šití to bude stačit. Hrůza, fakt děs!!

Re: Preciosa TWIN

PříspěvekNapsal: stř 18. črc 2012 11:55:03
od jilinka
no, před šitím je potřeba to probrat a roztřídit podle tvarů :D
pak už se to dá.
Ale liší se to barva od barvy, některé barvy jsou lepší a jiné horší

Re: Preciosa TWIN

PříspěvekNapsal: stř 18. črc 2012 12:05:23
od Kelinci
Musela jsem dát průchod svému rozhořčení, od Preciosy bych fakt takovej šunt nečekala...

Re: Preciosa TWIN

PříspěvekNapsal: pát 20. črc 2012 18:35:10
od BlueJane
Jejda, nestrašte, já si minulý týden koupila čtyři sáčky, ještě jsem je nestihla nějak zblízka probrat, tak snad to nebude taková hrůza...

Re: Preciosa TWIN

PříspěvekNapsal: pon 08. říj 2012 11:17:45
od Aishule
tak jsem si taky naběhla, zakoupila, zkusila ušít prajednoduchou hvězdičku a když mi v ní asi počtvrté prasknul bez sebemenšího tlaku korálek, tak jsem s tím švihla do kouta. Takhle nerupou ani 15 toha, když do nich rvu jehlu. :evil: O nepravidelnosti nemluvě, ale ta mi zrovna u téhle věci až tak nevadila. No zděs.