Korálky na Mostecku

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Korálky na Mostecku

Příspěvekod Hellsinki » pon 04. led 2010 17:22:38

Ahoj! Už si vážně nevím rady, tak to zkusím tady. Na mostecký sobotní "bleší" trh jezdili pánové, kteří prodávali svou bižu, ale hlavně měli i materiál!!! A jelikož je to tady se sháněním korálků opravdu na štýru, tak tohle byl doslova ráj na zemi. Jenže páni se asi někam vypařili... Už nevím jak dlouho chodím na blešák, projdu všechny stánky a zkroušená jdu zas dom :roll: Náhodou jsem na ně narazila na Osecké pouti (to bylo radosti! *jump* ) a tam mi na sebe dali telefonní číslo, jenže abych to neměla jó jednoduché tak číslo se mi hlásí jako neexistující :cry: Vím jen, že jeden z nich se jmenuje Petr Pánek.

Neví některá z vás, kde bych ho sehnala, nebo nemá správné telefonní číslo nebo nějakou jinou, konstruktivní, radu? Moc prosím :oops:
Hellsinki
 
Příspěvky: 70
Registrován: úte 21. črc 2009 13:01:10
Bydliště: Most

Re: Korálky na Mostecku

Příspěvekod Hellsinki » úte 12. led 2010 13:32:40

ach jo :cry:
Hellsinki
 
Příspěvky: 70
Registrován: úte 21. črc 2009 13:01:10
Bydliště: Most

Re: Korálky na Mostecku

Příspěvekod condlik11 » stř 13. dub 2011 8:26:34

Už se budu opakovat, ale blízko Mostu je výdejní místo www.koralky-kreativ.cz, jsem z Teplic a jezdím tam pravidelně ....můžete to zkusit.
condlik11
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 28. bře 2011 9:11:09

Re: Korálky na Mostecku

Příspěvekod wrba » pon 25. lis 2013 8:59:39

Tohle je už sice starší téma, ale doplním novinku. V Mostě je teď nový obchod s korálky a jinýma věcma pro nás kutilky - http://bodlinka-kreativ.unas.cz *jump*
wrba
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 25. lis 2013 8:43:22


Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron