Stránka 1 z 1

Korálky na Mostecku

PříspěvekNapsal: pon 04. led 2010 17:22:38
od Hellsinki
Ahoj! Už si vážně nevím rady, tak to zkusím tady. Na mostecký sobotní "bleší" trh jezdili pánové, kteří prodávali svou bižu, ale hlavně měli i materiál!!! A jelikož je to tady se sháněním korálků opravdu na štýru, tak tohle byl doslova ráj na zemi. Jenže páni se asi někam vypařili... Už nevím jak dlouho chodím na blešák, projdu všechny stánky a zkroušená jdu zas dom :roll: Náhodou jsem na ně narazila na Osecké pouti (to bylo radosti! *jump* ) a tam mi na sebe dali telefonní číslo, jenže abych to neměla jó jednoduché tak číslo se mi hlásí jako neexistující :cry: Vím jen, že jeden z nich se jmenuje Petr Pánek.

Neví některá z vás, kde bych ho sehnala, nebo nemá správné telefonní číslo nebo nějakou jinou, konstruktivní, radu? Moc prosím :oops:

Re: Korálky na Mostecku

PříspěvekNapsal: úte 12. led 2010 13:32:40
od Hellsinki
ach jo :cry:

Re: Korálky na Mostecku

PříspěvekNapsal: stř 13. dub 2011 8:26:34
od condlik11
Už se budu opakovat, ale blízko Mostu je výdejní místo www.koralky-kreativ.cz, jsem z Teplic a jezdím tam pravidelně ....můžete to zkusit.

Re: Korálky na Mostecku

PříspěvekNapsal: pon 25. lis 2013 8:59:39
od wrba
Tohle je už sice starší téma, ale doplním novinku. V Mostě je teď nový obchod s korálky a jinýma věcma pro nás kutilky - http://bodlinka-kreativ.unas.cz *jump*