Krabičky

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Krabičky

Příspěvekod Skippka » pát 17. čer 2011 14:41:12

Ahoj, jen bych chtěla upozornit že u nás v Kauflandu jsou k mání v takových těch akcích (papírové poličky s véélkou cedulí pouze za Xkorun!) moc pěkné krabičky, které se rozdělí na 6 fošíků za pouhých 30 korun! Myslím že pro korálkářky super :)
I pád na držku je pohyb vpřed...
Uživatelský avatar
Skippka
Moderátor
 
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 23. črc 2009 17:41:58
Bydliště: Litoměřice/Brno
Úroveň: malý břídil

Re: Krabičky

Příspěvekod gianelle » pát 17. čer 2011 19:36:21

joo, u nás je mají taky, už mám dvě doma a jsou skvělé, stavitelné přihrádky drží a dají se do nich skládat malé zip sáčky na výšku *rofl1* už mě mrzí že jich nemám víc *rofl1*
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Krabičky

Příspěvekod Skippka » pát 17. čer 2011 19:39:00

Fááákt? Tak to je super, to jsem ještě nezkoušela :) Já mám tři *rofl1* Jen ještě musím vymyslet co do nich a kam pak s nimi *rofl1*

Jo ještě jsem zapomněla podotknout, že je na výběr zelená, modrá nebo průhledná *applause*
I pád na držku je pohyb vpřed...
Uživatelský avatar
Skippka
Moderátor
 
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 23. črc 2009 17:41:58
Bydliště: Litoměřice/Brno
Úroveň: malý břídil

Re: Krabičky

Příspěvekod Skippka » pát 12. srp 2011 16:21:11

Ráda bych opět upozornila na dostání malých svačinových krabiček, které jsou myslím perfektní na rozdělané projekty na cesty! Opět Kaufland a krásná cena 14,90,- *jump* Pořídila jsem dvě, takou krabičku jsem hledala až našla a ještě za takovou lidovou cenu :) Jo a abych nezapomněla červená a modrá barva :)
I pád na držku je pohyb vpřed...
Uživatelský avatar
Skippka
Moderátor
 
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 23. črc 2009 17:41:58
Bydliště: Litoměřice/Brno
Úroveň: malý břídil


Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron