Obchůdky v Plzni

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Obchůdky v Plzni

Příspěvekod Marcis » stř 27. črc 2011 7:59:21

Chystáme se jet do Plzně. Nevíte, jak to tam teď vypadá? Kam mám směřovat?? Co Roya, mají tam teď něco? Díky moc.
Marcis
 
Příspěvky: 84
Registrován: ned 02. led 2011 20:51:53
Bydliště: Strakonice

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod Miss Tattooo » stř 27. črc 2011 8:34:43

Absolutně nic, paní si sice otevřela e-shop, ale nic moc. V Plaze je Foxtrot, já osobně si tam moc nevyberu. Takže klasika je Hobby Kohout, tuhle měla i Toho (dva pytlíky, to má stenou cenu jako na koralky.cz). Jinak jsou drahý, ale mají nejvíc věcí.
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod Sigel » stř 27. črc 2011 9:40:25

Ještě je jeden v ulici Pod Všemi Svatými 26, mají i web: http://koralky-plzen.webnode.cz, ale já tam ještě nebyla, většinou kupuju přes net nebo v Praze, když jsem u rodičů, do Foxtrotu nechodím nic shánět, vždycky jdu jen tak mrknout, a to si tam pokaždé něco bezvadného vyberu, ale není to obchod, kam bys šla, když víš, že potřebuješ nitě, jehlu a dva pytlíky rokajlu. Rooya nemá v Plzni nic, tuším.
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod Mayim » stř 27. črc 2011 11:23:04

ještě je - nebo aspoň ještě v květnu byl - obchůdek s tvořícími věcmi v Rooseveltově, ale korálkový sortiment trochu omezený (ale i tak to byl mor, když člověk bydlel o dva domy dál a kolem obchůdku chodil do školy...)
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod ecica » stř 27. črc 2011 20:06:36

Já jsem minulý týdenm pbjevila jeden krámek v sadech pod Adrií. Jde se tam přes dvorek. Velmi milá a achotná paní, ale výběr má dost omezený. Ale stejně jsem si tam něco koupila. Jinak jak už psaly holky, tak největší výběr má Kohotová. Ale je to tam dražší.
ecica
 
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 09. pro 2010 15:57:01

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod Miss Tattooo » stř 27. črc 2011 21:07:04

Pod Adrií je to fajn, ale málo... V Rooseveltce jsem zahlédla nepříjemnou majitelku, milá brigádnice mně zvala na kurzy třeba obšívaných kuliček (které mi visely v uších) a na výstavce tam měli jedny nehorázně křivé na prodej. Preciosu mají za 50,-/50 gramů a tak *rofl1*
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod prometka » stř 27. črc 2011 21:38:06

V Plzni je to s korálkama zabitý. Nejvíc toho má Hobby Kohout, ale docela drahy. Pak v Roosveltove, ale nic moc výběr. Pod Všemi Svatými jsem byla asi dvakrát a krom mizernýho výběru ukrutně nepříjemná prodavačka(asi majitelka), takže tam to minimálně za mě nedoporučuju.
Já osobně jezdím pro korálky do Prahy, když tam mám cestu:-)

Je škoda, že v Plzni nic není a že je tu relativně slabá komunita korálkářek:(
prometka
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř 11. srp 2010 15:19:56
Bydliště: Plzeň

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod ecica » čtv 28. črc 2011 8:55:47

Já myslím, že korálkářek je tu dost, ale protože je Praha relativně blízko, tak si raději zajedeme tam. Já taky jezdím nakupovat do Prahy. Nejlepší je jet tam s tátou. To pak udělám smutné oči a tatínek něco zaplatí ;) :D
ecica
 
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 09. pro 2010 15:57:01

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod Mayim » čtv 28. črc 2011 9:07:32

Miss Tattooo píše:Pod Adrií je to fajn, ale málo... V Rooseveltce jsem zahlédla nepříjemnou majitelku, milá brigádnice mně zvala na kurzy třeba obšívaných kuliček (které mi visely v uších) a na výstavce tam měli jedny nehorázně křivé na prodej. Preciosu mají za 50,-/50 gramů a tak *rofl1*


Ano, paní majitelka v Rooseveltově byla poněkud zvláštní... rokajl jsem tam kupovala jedině v momentu, kdy měli nějaký opravdu krásný odstín (jako například sluníčkově žlutou - a venku bylo zrovna podobné počasí...), jinak hlavně mačkané, a nebo pokud mi něco došlo a NUTNĚ jsem to potřebovala..
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod tvorilkacz » čtv 23. úno 2012 14:34:51

Dnes jsme otevřeli kamennou prodejnu Tvořilka také v Plzni (Přemyslova 15 - naproti Plaze), ještě nám chybí doladit pár detailů, ale rádi vás obsloužíme již nyní :)

Podrobnější info zde: http://www.tvorilka.cz/bizuterni-kompon ... chod-plzen

Pro každého máme až do 10. března připravenou slevu 10% (při nákupu nad 500 kč), ale i bez slevy se vám naše ceny určitě budou líbit - náušnicové háčky za 49 haléřů, řetízky od 12 kč / metr, křišťálová pryskyřice GEDEO za 235 kč, FIMO za 49 kč atd.

Těšíme se na vás :)
tvorilkacz
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 23. úno 2012 14:16:48

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod Miss Tattooo » pát 16. bře 2012 16:29:29

Nový obchod doporučuju, už jsem se byla podívat (za tři stovky *rofl1* ) Jinam už nejdu, neb jsem na válečné stezce s 80% ostatních :D
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod Sigel » ned 18. bře 2012 18:03:23

Miss Tattooo píše:Nový obchod doporučuju, už jsem se byla podívat (za tři stovky *rofl1* ) Jinam už nejdu, neb jsem na válečné stezce s 80% ostatních :D

Kterak ses na tu válečnou stezku dostala?
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod ecica » stř 21. bře 2012 12:54:30

Sigel píše:
Miss Tattooo píše:Nový obchod doporučuju, už jsem se byla podívat (za tři stovky *rofl1* ) Jinam už nejdu, neb jsem na válečné stezce s 80% ostatních :D

Kterak ses na tu válečnou stezku dostala?

Maruška je totiž dost od rány *rofl1*
ecica
 
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 09. pro 2010 15:57:01

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod Miss Tattooo » ned 25. bře 2012 16:05:52

ecica píše:
Sigel píše:
Miss Tattooo píše:Nový obchod doporučuju, už jsem se byla podívat (za tři stovky *rofl1* ) Jinam už nejdu, neb jsem na válečné stezce s 80% ostatních :D

Kterak ses na tu válečnou stezku dostala?

Maruška je totiž dost od rány *rofl1*

Já? Taková přátelská osůbka :mrgreen: Strašně mně ty ostatní provokujou, to je všechno. 100% přirážku a odpovědi na něco jiného, než se ptám, apod. prostě nemůžu tolerovat, já se prodejem živím taky, ale podobným přístupem bych došla leda na pracák. Platí hlavně pro Roosveltovu ul. a pí Kohoutovou ;)
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod prometka » čtv 29. bře 2012 6:11:17

tak s tou Roozveltkou souhlasím, tam je to desny.
U Kohoutove radeji uz nenakupuju, kvuli cenam a vyberu.
Ale v Plzni je nebo alespon byl podle me nejhorsi pristup v tech koralkach na Roudne, tam jsem dvakrat narazila na tam katastrofalni pristup, ze jsem tam uz radjei znova nesla....
prometka
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř 11. srp 2010 15:19:56
Bydliště: Plzeň

Re: Obchůdky v Plzni

Příspěvekod cogolin » stř 09. led 2013 0:22:37

Dovolte mi Vás pozvat do nově otevřené prodejny v Plzni - Korálkárna Hobby-Art. Adresa jest Stehlíkova 2, což je přesně naproti vchodu do pedagogické fakulty na Chodském náměstí. Můžete zatím prozkoumat eshop www.koralky-levne.cz, kde zatím nejsou všechny položky, které však svědomitě doplňujeme Těšíme se na Vaši návštěvu od pondělí do pátku 10.00-17.00 hodin.
Hezký úspěšný den plný tvořivých chvilek
Petra :geek:
Naposledy upravil gianelle dne stř 09. led 2013 1:05:57, celkově upraveno 1
Důvod: upraven odkaz na e-shop
cogolin
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 29. led 2011 11:43:43


Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron