Korálky v Praze

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Korálky v Praze

Příspěvekod Tamys » stř 22. črc 2009 15:07:08

Včera jsem s pěkně dlouhým seznamem a napakovanou peněženkou vyrazila na nákupy. Chtěla jsem koupit hlavně spoustu drátku, nějaký komponenty, trochu minerálů a korálky, které by se mi barevně hodily k už vymyšleným věcem.
Obešla jsem čtyři obchody a postříbřený drátek jsem nesehnala:(( Komponenty sice, jo, ale brala jsem je spíš z nouze, chtěla jsem trochu jiný, minerály - to bylo úplný neštěstí a tmavě červený korálky, který jsem chtěla, jsem sehnala jenom tři:(((
Obešla jsem korálkárnu na Újezdě, Korálky na Národní, Rooyu, výtvarný potřeby v Ječný, kde mají i korálky a hlavně drátek, kterej mi celkem vyhovuje (včera ho neměli)
Drátek jsem nakonec koupila na Florenci, i když odtamtud nemám ráda, protože je děsně tvrdej. Asi se kamený obchody vykašlu a budu kupovat už jen na internetu.
Máte podobný zkušenosti, nebo máte nějakej oblíbenej obchod, kde mají i základní věci a ne jenom spousty drahejch exotickejch korálků?
Tamys
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 20. črc 2009 10:56:13

Re: Korálky v Praze

Příspěvekod Meg » stř 22. črc 2009 15:17:26

Nedávno jsem si kupovala zkusmo drátek, že si udělám takové ty korálky vyplňované drátkované náušničky. Koupila jsem ho přímo v potřebách na korálkování (bylo to v takovém tom obchůdku s výtvarnými potřebami obecně, ale měli to tam rozdělené podle zaměření - takže fimo zvlášť, barvy a štětce a tak zvlášť a pak koutek s korálky, komponenty, nářadím, drátky a tak) - měla jsem docela radost, že jsem ho sehnala..ale ta opadla hned jak jsem se s ním pokusila něco dělat, protože se téměř nedal ohnout, natož aby se z něj dalo vytvarovat něco kloudného :roll: Takže jediné, co z toho vzešlo byly otlačené ruce :roll:

Jinak pokud jdu nakupovat, tak samozřejmě většinou nemají to, co chci a nebo mají vždycky jenom půlku - a na co je mi zapínání, když není co zapnout nebo naopak..
Fairytales are more than truth: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be defeated.
Uživatelský avatar
Meg
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 26. čer 2009 10:51:57
Bydliště: Plzeň

Re: Korálky v Praze

Příspěvekod gianelle » stř 22. črc 2009 17:19:52

Meg: A proto se musí syslit *rofl1* taky jsem tímto dřív trpěla, než jsem zjistila že je potřeba udělat si sakramentskou zásobu komponentů ... a od té doby objednávám komponenty a další základní věci z netu ve velkém a na ty "exkluzivnosti" si radši všechno osobně oběhám, ošahám ... ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Korálky v Praze

Příspěvekod Meg » stř 22. črc 2009 17:23:39

gianelle píše:Meg: A proto se musí syslit *rofl1* taky jsem tímto dřív trpěla, než jsem zjistila že je potřeba udělat si sakramentskou zásobu komponentů ... a od té doby objednávám komponenty a další základní věci z netu ve velkém a na ty "exkluzivnosti" si radši všechno osobně oběhám, ošahám ... ;)


No zrovna se chystám udělat velkou prázdninovou doplňovačku - zásoby na zimu :D I když si nejsem jistá, jestli to i tak do tý zimy nespotřebuju *rofl1* To je hrozná závislost ty korálky :D Chudák účet se asi pěkně prohne zase.. :roll: :lol:
Fairytales are more than truth: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be defeated.
Uživatelský avatar
Meg
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 26. čer 2009 10:51:57
Bydliště: Plzeň

Re: Korálky v Praze

Příspěvekod romča » čtv 23. črc 2009 11:19:42

Meg píše:
gianelle píše:Meg: A proto se musí syslit *rofl1* taky jsem tímto dřív trpěla, než jsem zjistila že je potřeba udělat si sakramentskou zásobu komponentů ... a od té doby objednávám komponenty a další základní věci z netu ve velkém a na ty "exkluzivnosti" si radši všechno osobně oběhám, ošahám ... ;)


No zrovna se chystám udělat velkou prázdninovou doplňovačku - zásoby na zimu :D I když si nejsem jistá, jestli to i tak do tý zimy nespotřebuju *rofl1* To je hrozná závislost ty korálky :D Chudák účet se asi pěkně prohne zase.. :roll: :lol:

Hahaha, no, někdo dělá na zimu zásoby dříví a Meg korálků *rofl1*
Já je dělám průběžně, téměř neustále......
Uživatelský avatar
romča
 
Příspěvky: 380
Registrován: úte 09. čer 2009 15:16:52
Bydliště: Česká Lípa
Úroveň: pokročilý závislák, stále se učící

Re: Korálky v Praze

Příspěvekod je.sterka » úte 17. lis 2009 21:54:50

to ja chodim na dratkydo altamiry... maji tam velky vyber postribrenych, mosaznych a lakovanych dratku.. koralky tam maji taky ..ale drazsi... no jen se podivejte na http://vytvarnepotreby.cz/ je to kousek cesty pesky od Mustku
je.sterka
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 03. srp 2009 20:36:04

Re: Korálky v Praze

Příspěvekod ella » úte 11. říj 2011 9:09:35

Tak jsem se včera dostala do Prahy a samozřejmě jsem skončila v korálkárnách. Na Jiřího náměstí jsem si po internetu objednávala nádherné TOHO, tak jsem si chtěla přikoupit. Ale k mému velkému zklamání na regálech nic z toho, po čem jsem toužila, nebylo. A to jejich odbočka v Lidické na Smíchově je na tom ještě hůř - navíc nepříliš milá obsluha. Takže děvčata doporučuji: objednat na internetu (www.koralky.cz) a zvolit vyzvednutí na prodejně - navíc pokud se netrefíte, tak vám jistě zboží vymění.
ella
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 05. říj 2011 6:30:52

Re: Korálky v Praze

Příspěvekod AndreaM » úte 29. lis 2011 17:49:44

Holky dotaz, mám jeden den chvilku v Praze konečně, poradte mi pekne prosím, kam si dojít na TOHO ???
http://www.fler.cz/cathala
facebook - Korálkový svět
Uživatelský avatar
AndreaM
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 706
Registrován: pát 15. dub 2011 20:18:02
Bydliště: Brno
Úroveň: Korálkové embryo |

Re: Korálky v Praze

Příspěvekod Nady » stř 07. pro 2011 23:02:52

To už jsem a) prošvihala a za b) ti odpověděla na FB, co? :) Pořídilas dobře?
Vstupte: Obrázek
Uživatelský avatar
Nady
 
Příspěvky: 169
Registrován: pon 29. srp 2011 21:41:47
Úroveň: V šití looser, v drátování pokročilý, fimem netktnutá, autorka nadyrhaní, jakákoli kritika vítána

Re: Korálky v Praze

Příspěvekod kiwika » čtv 08. pro 2011 6:56:15

Mám stejně špatné zkušenosti. Taky nikdy neseženu ani polovinu z toho, co potřebuju. Včera jsem chtěla bjednávat na netu a mám stejný problém i na netu. Konkrétně potřebuju do Vánoc vyrobit dva starozlaté náhrdelníky a nemůžu dokopy v jednom obchodě sehnat všechny součásti: konkrétně- řetízek, větší přívěsek, spoj.kroužky, nýtky, zapínání..kdyby jste někdo měl v merku dobrý obchod, napiště. díky
Uživatelský avatar
kiwika
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 362
Registrován: pon 29. čer 2009 18:53:31
Bydliště: Kladno
Úroveň: mírně pokročilá a přijímám kritiku a dobré rady!

Re: Korálky v Praze

Příspěvekod Nady » čtv 08. pro 2011 11:34:54

koralky.cz a koralkycz.cz
Ale řetízky bývají obecně dost problém, myslím, že teď má zase něco Rooya.
Vstupte: Obrázek
Uživatelský avatar
Nady
 
Příspěvky: 169
Registrován: pon 29. srp 2011 21:41:47
Úroveň: V šití looser, v drátování pokročilý, fimem netktnutá, autorka nadyrhaní, jakákoli kritika vítána

Re: Korálky v Praze

Příspěvekod Nikoletka » stř 11. led 2012 19:41:54

V Korallu v Praze i v Brně je všeho dostatek:-) Třeba jen řetízků je přes 100 druhů.
Nikoletka
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 24. lis 2010 8:52:41


Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků