Stránka 1 z 1

Korálky Poděbrady???

PříspěvekNapsal: úte 28. črc 2009 8:36:39
od nikpat
Holky, chystám se do POděbrad do lázní...nevíte někdo o nějakých obchůdcích, kde lze utratit korunky za korálky, příp. materiál??? Budu tam 14 dní, potáhnu si sebou "hafo" korálků a materiálu, ale přece jen, znáte to...pořád mě láká něco nového, takže určo budu chtít něco nového, jen nevím, kde *oopd* .

Re: Korálky Poděbrady???

PříspěvekNapsal: stř 29. črc 2009 21:29:38
od OlgaW
Pokud jsi měla na mysli možnost nákupu korálků v Poděbradech, tak Tě musím zklamat. Snad jedině v galanterii by měli nějaký rokail, ale myslím, že podstatně dražší, než jsme zvyklé v Rooyi, či podobných prodejnách. Dá se zde koupit snad jedině hotová bižuterie - přímo na kolonádě na rohu u květinových hodin - mimochodem letos ne moc pěkně udělaných - stojí dvě paní s množstvím bižu, ne zrovna moc vkusné. A taky každou středu jsou zde trhy, kde bývá stánek s polodrahokamy, či co to je. No však uvidíš sama. Přeji Ti moc hezký pobyt u nás v Poděbradech. Měj se hezky. Olga.
ow11@atlas.cz

Re: Korálky Poděbrady???

PříspěvekNapsal: stř 29. črc 2009 21:48:09
od nikpat
OlgaW píše:Pokud jsi měla na mysli možnost nákupu korálků v Poděbradech, tak Tě musím zklamat. Snad jedině v galanterii by měli nějaký rokail, ale myslím, že podstatně dražší, než jsme zvyklé v Rooyi, či podobných prodejnách. Dá se zde koupit snad jedině hotová bižuterie - přímo na kolonádě na rohu u květinových hodin - mimochodem letos ne moc pěkně udělaných - stojí dvě paní s množstvím bižu, ne zrovna moc vkusné. A taky každou středu jsou zde trhy, kde bývá stánek s polodrahokamy, či co to je. No však uvidíš sama. Přeji Ti moc hezký pobyt u nás v Poděbradech. Měj se hezky. Olga.
ow11@atlas.cz


moc děkuju za odpověď, příští týden ve středu tam budu, tak to určo ojuknu *thup*

Re: Korálky Poděbrady???

PříspěvekNapsal: čtv 30. črc 2009 16:07:57
od OlgaW
Ahoj, díky za sz, nepodařilo se mi stejnou cestou odpovědět. Pokud se nic nepředvídaného nepřihodí, ozvu se Ti v uvedenou dobu. Zatím se měj dobře. Olga.

Re: Korálky Poděbrady???

PříspěvekNapsal: čtv 30. črc 2009 18:36:25
od nikpat
OlgaW píše:Ahoj, díky za sz, nepodařilo se mi stejnou cestou odpovědět. Pokud se nic nepředvídaného nepřihodí, ozvu se Ti v uvedenou dobu. Zatím se měj dobře. Olga.OK, budu se těšit *sun*

Re: Korálky Poděbrady???

PříspěvekNapsal: pát 21. srp 2009 18:01:26
od nikpat
Hlásím návrat z Poděbrad z lázní, bylo to tam super, jen to setkání s Olinkou nám nevyšlo....Korálky mi nechyběly, měla jsem jich sebou pár kilo :D ,ale stejně jsem tam pár korunek za korálky utratila, dost jsem tam udělala a dokonce i prodala ;) , ale co mi chybělo, to bylo forum, prostě se mi po vás holky stýskalo :cry: .
A teď ke korálkům v Poděbradech ... u autobusového nádraží je galanterie, která je docela dobře zásobená - je to sice taková první pomoc, když nejsou karabinky a háčky na náušky, tak tam se dají koupit (takže komponenty nic moc), ale korálků mají docela velký výběr (na to, že je to jen galanterka), mají rokajl, trubičkový rokajl, perličky a pár mixíků, je to sice dražší, ale jak říkám, než umřít na depku z toho, že si nemůžu sáhnout na korálky, tak raději dražší :D :D :D .
Jinak v Poděbradech nic jiného (co se týče korálků) nenajdete, mimo jedné paní, která na kolonádě vytrvale nabízí hotové komerčáky za dost vysoké ceny, plasťáky náhrdelníky a náramky a občas nabízí i ve slevě..ze 130,- na 120,- Kč takové obyč náhrdelníky a náramky.

Re: Korálky Poděbrady???

PříspěvekNapsal: ned 12. srp 2012 19:18:16
od hellene
Ahojky,

bydlím 4 km od Poděbrad a mám e-shop s korálky a komponenty, vše skvělá kvalita a dobré ceny. Je možné se domluvit a přijet si vybrat osobně ke mě domů, kde mám veškerý sortiment. Poskytuji i pomoc či rady pro začínající korálkářky. Od září plánuji kurzy korálkování.
Helena
hellene.webnode.cz