Korálky v Kutné Hoře a okolí

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Korálky v Kutné Hoře a okolí

Příspěvekod Terezka » úte 04. srp 2009 18:16:13

Tak kdo ještě neví, v Kutné Hoře - u kašny, naproti kostelu sv. Jana Nepomuckého - jsou nové korálky :-) musím říct že to je celkem obstojné, jak cenově tak výběrově - na můj vkus málo šicích potřeb *rofl1* ale dneska jsem si tam koupila parádní vinutku a obr mega kapky *thup* za rozumnou cenu
a ještě jsou nové korálky v Čáslavi, ale tam jsem se zatím na čumendu nedostala *jump*
Uživatelský avatar
Terezka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 243
Registrován: úte 09. čer 2009 19:34:03

Re: Korálky v Kutné Hoře a okolí

Příspěvekod amam » úte 04. srp 2009 18:45:25

ty jsi zlatá :P :P můžeš ještě upřesnit kde v Čáslavi :P prosím :P
amam
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 573
Registrován: stř 10. čer 2009 7:03:23

Re: Korálky v Kutné Hoře a okolí

Příspěvekod Terezka » úte 04. srp 2009 20:14:55

zatím nevím kde přesně, mělo by to být na náměstí - spíš k okraji - mám takovej dojem že tam v té části jak jsou cukrárny - měl tam být seconhand nebo co - ještě okouknu, snad budou odevírat ve středu :)
Uživatelský avatar
Terezka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 243
Registrován: úte 09. čer 2009 19:34:03

Re: Korálky v Kutné Hoře a okolí

Příspěvekod Terezka » úte 04. srp 2009 22:02:00

ještě přidávám fotodokumentaci :-) (mimochodem - že bych konečně měla foťák co zvládne žvejknout i umělý světlo?!) *jump*
Obrázek
celkem 20 korun - vinutka 10 a dvě kapky 10 :-) jejich systém je fajn - 80% pytlíků za deset korun
Uživatelský avatar
Terezka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 243
Registrován: úte 09. čer 2009 19:34:03

Re: Korálky v Kutné Hoře a okolí

Příspěvekod Terezka » pon 10. srp 2009 22:11:24

korálky v Čáslavi - epes rádes :-) maj tam snad vše co člověk nutně potřebuje *jump*
Uživatelský avatar
Terezka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 243
Registrován: úte 09. čer 2009 19:34:03


Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron