Korálek Obchod

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod evitschka » stř 28. zář 2011 7:56:22

Nakupuju tam relativně často, zatím jsem reklamovala jen jednou - poslali mi špatnou barvu Miyuki a poškrábanou rivolku. Stane se. Co mě na tom ale mrzelo, tak nepadlo ani slovo omluvy.
Don't say no, just say now.
http://czechbeadwork.blogspot.com/
Uživatelský avatar
evitschka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1282
Registrován: pon 15. čer 2009 7:43:14
Bydliště: nedaleko Třebíče
Úroveň: Mírně pokročilá, ale pořád s něčím začínám...

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod Martina_N » čtv 27. říj 2011 9:41:44

Musím eshopu koralek-obchod.cz vyseknout poklonu, jeden den objednám, pošlu výpis z účtu s platbou a druhý den mám zásilku doma *applause* . Jsou bezkonkurenčně nejrychlejší ze všech eshopů, kde objednávám.
Martina_N
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 08. kvě 2010 8:09:57
Bydliště: Brno
Úroveň: pokročilejší začátečník

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod gianelle » čtv 27. říj 2011 10:05:58

je pravda že v rychlosti dodávek nemají konkurenci, stejně jako v nabídce a cenách Nyma a českého rokajlu a jsou jediní kdo mají Delicy ve velikosti 10/0
Chystám se na další velkou objednávku Nyma, ale už teď se bojím co všechno si objednám a co mi zase nepošlou nebo vymění.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod Kriss » čtv 27. říj 2011 11:56:52

Já objednávala včera večer 25 sáčků preciossy, bezkonkurenčně nejlepší ceny. Sice už mi dnes psaly, že jedna barva není na skladě, ale to oželím. Hned ráno sem poslala příkaz k úhradě, tak uvidíme kdy to příjde, kvůli tomu zítřejšímu svátku.
A mají ted dost novinek, moc se mi ty barvy líbily.
Kriss
 
Příspěvky: 395
Registrován: ned 08. kvě 2011 11:31:24
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Úroveň: začátečník - internetový samouk

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod CORRAL » sob 28. led 2012 17:09:34

Tak já doteď jen ty nejlepší zkušenosti. Ale...poslední objednávku jsem dělala 17. ledna, hned zaplatila, mám stejnou banku jako oni a zkušenost, že do druhého dne mi balíček přišel ... teď jsem po týdnu posílala mail, kdy budou objednávku expedovat, protože v přehledu objednávek bylo, že se čeká na platbu, takže jsem zkontrolovala výpis, vše ok ... druhý den žádná reakce, takže jsem psala další upomínku, na to mi po pár hodinách přišlo, že zásilka se expeduje ... ano, chápu, platbu mohli přehlédnout, ale ocenila bych případnou omluvu že se takto stalo...ale ani ťuk!!! :( Škoda že mají ceny opravdu bezkonkurenční, ale pokud nebude nezbytně nutné něco od nich, objednám si raději z Okty...výběr mají taky obrovský, rokajl za super ceny, poštovné nízké, na dobírku 50,- ... takže tak ... *thup*
Uživatelský avatar
CORRAL
 
Příspěvky: 77
Registrován: stř 09. úno 2011 9:55:32

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod elka169 » sob 14. dub 2012 11:27:49

Tak jsem se opět nechala zlákat jejich nabídkou a opět není objednávka úplná :evil: Chybí mi tam jedna krabička na korálky a jeden balíček nějakých tvarů od Sw. :roll: Sice to nejsou žádné závratné položky, ale kdyby to tak dělal každý.... :!:
Nu, poslala jsem mail s tím, že žádám nápravu, tak uvidíme. Ale minule se neudálo nic :(
Uživatelský avatar
elka169
 
Příspěvky: 79
Registrován: stř 12. kvě 2010 14:31:39
Bydliště: Kyjov

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod CORRAL » sob 14. dub 2012 14:41:47

Já už od nich stejně ustupuju, i když od té poslední zkušenosti vše ok - rokajl Preciosa v žalostně malém výběru, téměř žádné nové barvičky...a nabídku Toho bych taky uvítala...
Uživatelský avatar
CORRAL
 
Příspěvky: 77
Registrován: stř 09. úno 2011 9:55:32

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod elka169 » pon 16. dub 2012 10:42:02

Holky, tak kupodivu se mi dostalo kladné odpovědi....paní mi napsala že dneska chybějící zboží posílají. *applause*
Uživatelský avatar
elka169
 
Příspěvky: 79
Registrován: stř 12. kvě 2010 14:31:39
Bydliště: Kyjov

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod poki » pon 26. lis 2012 8:36:15

Ahojte, tak ja tiez pridavam negativnu skusenost s tymto eshopom. Objednala som, previedla im peniaze na ucet a tyzden cakala na objednavku, kedy dorazi. Potom som napisala mail, ci kedy objednavku vyexpeduju, prisla mi odpoved, ze sa caka na platbu. Tento problem sme uspesne vyriesili. Potom mi volali, ze tovar, ktory potrebujem, prave nemaju na sklade, či mi maju dat iny alebo vratit peniaze. dohodli sme sa na vrateni penazi. to bolo minuly tyzden v utorok. objednavka dorazila vo stvrtok. Okrem toho, že v nej chybalo zopar veci, ktore ovsem nezabudli vyfakturovat a nechat si zaplatit, tak dodnes nemam ani vratene peniaze za tovar,ktory nemali skladom. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :x objednavala som z ceskej republiky niekolkokrat, pretoze je to u vas ovela lacnejsie, ako tu na slovensku. ale toto ma asi odradilo :cry: aspon teda co sa tyka tohto eshopu :|
poki
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 14. srp 2011 8:16:30

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod Hanina24 » úte 26. bře 2013 19:43:04

tak jsem si přečetla vaše zkušenosti s tímto obchodem a mám hodně smíšené pocity... :? našla jsem tenhle obchod na netu náhodou, ještě jsem odtud nic nekupovala... byla jsem úplně nadšená ze sortimentu i cen, ale teď mám docela obavy si tam něco objednat... je to škoda, ceny mají skvělé a výběr taky :( jsou to blbci, že si to takhle kazí :evil: radši objednám přes dražší ale ověřený e-shop :(
Uživatelský avatar
Hanina24
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 535
Registrován: čtv 21. čer 2012 19:37:27
Bydliště: Mezno (20km od Tábora, 30km od Benešova :-)
Úroveň: pokročilý začátečník :-)

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod TRZ04 » úte 26. bře 2013 20:18:08

Hani, já bych se toho nebála a vyzkoušela. Uvidíš sama. Já třeba s nimi neměla nikdy problém. Je to asi o momentální smůle...Já od nich beru tak 2-3x do roka. Jestli třeba holky častěji, tak mají větší šanci na problémy. Ale já si fakt nemůžu stěžovat.
TRZ04
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř 10. čer 2009 10:44:58
Bydliště: Žďár nad Sázavou/Hlinsko v Čechách

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod gianelle » úte 26. bře 2013 20:58:47

já osobně jsem tam už dost dlouho neobjednávala, ale když jsem si posledně procházela jejich nabídku toha, říkala jsem si, že bych jim ještě měla dát šanci ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod MajkaHus » úte 26. bře 2013 21:50:36

Já od nich beru pravidelně a s paní Bílkovou po mailu vždy vše v pohodě domluvím ... když něco nemají, tak jí napíšu a ona mi vstřícně dá vědět, co kdy bude nebo jestli to třeba nemají v plánu zatím mít ... pro mě je to obchůdek na prvním místě ... nikdy nebyl žádný problém a vše v pořádku a hned ... o ceně poštovného nemluvím - bezkonkurenční.
A jak píše Gi - doplněním toho si u mě udělali další hvězdičku ... a velké plus i to, že není v blbých sášcích, které se hned ropadnou ale přímo v ampulkách *thup* *thup* *thup*
Uživatelský avatar
MajkaHus
 
Příspěvky: 241
Registrován: sob 21. dub 2012 16:50:47
Bydliště: Zlaté Hory

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod ridaska » úte 26. bře 2013 21:58:28

Já také nemám s tímto obchodem problém. Objednávám u nich co tři měsíce a vše v poho. :-P
Uživatelský avatar
ridaska
 
Příspěvky: 259
Registrován: pát 02. říj 2009 23:44:55
Bydliště: okolo Sy

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod Hanina24 » stř 27. bře 2013 12:51:10

gianelle píše:já osobně jsem tam už dost dlouho neobjednávala, ale když jsem si posledně procházela jejich nabídku toha, říkala jsem si, že bych jim ještě měla dát šanci ;)

mě právě úplně dostali tím sortimentem toho... jenže už jsem mezitím objednala jinde a dráž :? tak příště no, hold jsem byla moc akční :D
Uživatelský avatar
Hanina24
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 535
Registrován: čtv 21. čer 2012 19:37:27
Bydliště: Mezno (20km od Tábora, 30km od Benešova :-)
Úroveň: pokročilý začátečník :-)

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod Aishule » pon 08. dub 2013 13:39:29

sortiment TOHO mají opravdu pěkný i jsem se radovala nad cenama, než jsem si všimla, že to mají za 8g a třeba naspirale to mají za podobné ceny, za 10g.
Aishule
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 635
Registrován: pon 07. úno 2011 13:43:57
Bydliště: Hrušovany u Litoměřic
Úroveň: lehoulince pokročilý začátečník

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod maryf » čtv 25. dub 2013 14:30:49

u mna 100% spokojnost a dokonca som tam telefonovala, lebo som platila v EUR a dodanie do CR a mila pani vsetko vysvetlila, zariadila + rychle dodanie. Objednavala som 1 krat.
ži a nechaj žiť
Uživatelský avatar
maryf
 
Příspěvky: 434
Registrován: pát 11. kvě 2012 16:28:42
Bydliště: Dolný Kubín
Úroveň: zacatecnik rada sa ucim

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod Elissa » čtv 25. dub 2013 19:01:25

já objednávala včera a bohužel dvě barvičky přišly jiné. Reklamaci řešit nebudu, protože abych jim to posílala zpátky na svoje náklady, to se mi vůbec nechce
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod Hanina24 » čtv 06. čer 2013 20:18:29

tak dneska dorazil balíček z první objednávky u nich a vše ok - taky jsem sice neobjednávala bůhví jaké množství, aby se mohli splést...
ale jsem spokojená, bleskové dodání a skvělé ceny *thup*
Uživatelský avatar
Hanina24
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 535
Registrován: čtv 21. čer 2012 19:37:27
Bydliště: Mezno (20km od Tábora, 30km od Benešova :-)
Úroveň: pokročilý začátečník :-)

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod hribejana » pát 07. čer 2013 13:48:34

Ja objednávala v pondělí, ještě ten den jsem rano platila převodem a hned v pondělí to bylo i odesláno, v úterý to bylo "doma". Vloudila se jedna chybicka, tak jsem napsala email a pani Bilkova hned odepsala, ze posila, co jsem si objednala a ja at poslu zpatky, co mi prislo spatne... Takze docela oka... jen si rikam, ze bzch mela mit narok na postovne, z aktere jsem jim to posilala, prece jen to nebyla moje chyba...ale asi nebudu 10,- resit...
hribejana
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 02. led 2013 21:43:15
Úroveň: zkousim co se da:-) vetsinou uspesne, "siti" se venuju cca od listopadu 2012

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod Hanina24 » pon 10. čer 2013 20:22:22

Mě je jenom divný, že u jiného obchodu s korálky jsem neslyšela, že by byly problémy, že by něco vyměnily, neposlaly atd... a mě se to taky nestalo (ani tady to je fakt, ale byl to první nákup). Ale od holek čtu, že jim se to stává poměrně často... To tam mají takový zmatek či co? V jiném obchodě třeba nakupuju několikrát do roka a vždy je to perfektní... Jestli v tomto obchůdku chtějí být rychlý a je to na úkor kvality dodání... těžko říct, ale je to divné...
Uživatelský avatar
Hanina24
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 535
Registrován: čtv 21. čer 2012 19:37:27
Bydliště: Mezno (20km od Tábora, 30km od Benešova :-)
Úroveň: pokročilý začátečník :-)

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod tajemny-poutnik » úte 11. čer 2013 8:57:54

já jsem s tímhle obchůdkem, nikdy neměla problém a to tam nakupuju dost často, některý věci tam výjdou levněji, takže kupuju ve větším a vše vždy sedělo. Jednou se mi ale stalo u spirály, že mi něco chybělo ale v pohodě se to rychle vyřešilo. Takže když to vemu obecně, se všemi nákupy jsem 100% spokojená, žádný velký problém se nikdy nekonal (to musím zaklepat). Takže vážně nevím a to jsem už letos od korálků objednávala 2x v krátkém časovém údobí a chystám další objednávku jelikož mi zase něco chybí (jako vždy) *thup*
Ne každý kdo bloudí je ztracen.
Možná bychom mohli dojít skutečné lidskosti skrz porozumění zvířatům
Uživatelský avatar
tajemny-poutnik
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 248
Registrován: úte 09. čer 2009 17:22:20
Bydliště: Brno, Karviná
Úroveň: do mistra hodně daleko

Předchozí

Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků