U ŠIKULEK Hradec Králové

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

U ŠIKULEK Hradec Králové

Příspěvekod Avlin » úte 16. dub 2013 13:07:02

Ahojky a hezký den

Dnes jsem jen tak brouzdala po městě V Hradci Králové a koukala jsem do různých obchodů až jsem narazila na obchůdek U ŠIKULEK, kde mají různé korálky, komponenty a další množství ručních výrobků. mají otevřeno od pondělí do pátku. chystají nový webový stránky které by měli být v provozu do konce tohoto týdne www.usikulek.cz

Můj osobní názor na tento obchůdek je velmi dobrý, mylsím si že je to vážně super. Zatím sem tam sehnala co potřebuji a to jsou teprve v začátku. Je to velmi příjemné prostředí kdy vám rádi pomohou a popřípadě objednají o co máte zájem. Můžu doporučit každému kdo je z Hradce Králové a schání obchůdek kde sežene věci pro výrobu šperků a doplňků za příjemné ceny

Gočárova třída 1262 Hradec Králové
FB:https://www.facebook.com/pages/U-Šikulek/351411618280087?fref=ts
Avlin
Avlin
 
Příspěvky: 234
Registrován: stř 09. bře 2011 9:13:57
Bydliště: Hradec Králové
Úroveň: Myslím si že alespoň pokročila tedy v to doufám

Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron