Frogwill

Frogwill

Příspěvekod Skipka » sob 22. srp 2009 10:17:57

Ahojte, nasla som uz davno tento obchod. Sidlia v Polsku a je to velkoobchod, to by sa aj dalo zmaknut. Nemate niekto s nimi nejake skusenosti? Napriklad za tymto mi pisti dusa :mrgreen:
http://frogwill.com/catalog/166_0_lampwork.html
Skipka
 
Příspěvky: 23
Registrován: ned 26. črc 2009 16:30:48

Re: Frogwill

Příspěvekod Mayim » čtv 27. srp 2009 14:47:30

zkušenosti ne, teď jsem to viděla prvně a zamilovala jsem se do jejich cloisonné a dalších věciček...
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Frogwill

Příspěvekod anicka » ned 06. zář 2009 16:59:22

ahoj,

bola som z forgwill rovnako unesena ako Ty ! kedze uz mam skusenosti s nakupovanim v zahranici, riskla som to.
a vyplatilo sa! uz mam odtial dva balicky. postup je jednoduchy, vyberies si do kosiku, odosles. pride Ti "predfaktura"
tam su vsetky potrebne udaje, sumu uhradis cez net, obyc bezny ucet s internetbanking, tam "zahranicna transakcia"
je to trosku risk, platit dopredu, ale stretla som sa s tym velmi casto. kazdy krok mas potvrdeny na mail. po realizacii platby odoslu balicek kurierom UPC. tak 3-4 dni. donaska az do domu.
koralky su pekne, ale... predsalen je to Polsko, takze z toho mnozstva /su to pomerne velke balenia / nie je kazda koralky taka pekna ako na fotke. kovodiely a konponenty boli take ako poznas v CR. hodne mi toho ostalo, tak ak by si mala zaujem, ozvi sa. podelim sa.
inak odporucam najst viacerych a o koralky aj postovne sa rozdelit. shipping je okolo 30 euro! asi 30 krat 27 KC !

keby nieco, som na annieline.centrum.sk anicka
anicka
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 04. zář 2009 17:16:14
Bydliště: Kysucke Nove Mesto, pri Žiline, taky Prostejov


Zpět na ... v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron