Koralky v Parizi

Koralky v Parizi

Příspěvekod paaajinka » pon 29. čer 2009 14:39:21

Pristi tyden frcim do Parize a chtela bych si odtud dovezt nejaky koralkovy ulovek. Nemate nekdo nejaky tip, kde bych mohla neco sehnat? Diky vsem predem :)

(Doufam, ze jsem tohle tema zaradila do spravne kategorie, zatim to tu nemam tolik ocihnute :D)
Uživatelský avatar
paaajinka
 
Příspěvky: 78
Registrován: stř 17. čer 2009 19:55:43

Re: Koralky v Parizi

Příspěvekod Meg » pon 29. čer 2009 15:19:07

Nedávno jsem na netu narazila na stránky http://mesta.orbion.cz/pariz/nakupy/ a tam je info o jedné korálkárně v Paříži:

„Korálkárna“ Tout à Loisirs
Pokud stejně jako já miluje korálky všeho druhu, určitě nevynechejte na české poměry velký obchod s korálky. V jednotlivých přihrádkách jako v samoobsluze si zde můžete vybrat z velkého množství druhů korálků všech barev a různých velikostí. Koupíte tu i podložky (ty jsem v Česku ještě v žádném obchodě prodávat neviděla) , na které nalepíte Vámi vybrané korálky (nebo i něco jiného) a vyrobíte si tak originální náušnice nebo prstýnek. Obchod sídlí v ulici rue des Archives (půjdete-li od Hôtel de Ville, obchod uvidíte po pravé straně).
Fairytales are more than truth: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be defeated.
Uživatelský avatar
Meg
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 26. čer 2009 10:51:57
Bydliště: Plzeň

Re: Koralky v Parizi

Příspěvekod paaajinka » pát 03. črc 2009 14:31:16

Super, diky moc :) Koukam, ze jsou tam i zajimave informace o Parizi, to se tez bude hodit :)
Uživatelský avatar
paaajinka
 
Příspěvky: 78
Registrován: stř 17. čer 2009 19:55:43

Re: Koralky v Parizi

Příspěvekod Meg » pát 03. črc 2009 15:03:11

Rádo se stalo :lol:
Fairytales are more than truth: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be defeated.
Uživatelský avatar
Meg
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 26. čer 2009 10:51:57
Bydliště: Plzeň

Re: Koralky v Parizi

Příspěvekod jusnina » pon 13. črc 2009 9:51:49

Myslíte asi tohle? http://www.toutaloisirs.fr/ Je to nedaleko Centre Georges Pompidou. Nádhera, ale ty ceny se mi zdály dost přehnané. V květnu jsme byli v Paříži, tak jsem tam nahnala i manžela, ale stejně jsem nic nekoupila. Ale za pokochání to stojí :-)
jusnina
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 13. črc 2009 9:43:44
Bydliště: Plzeň

Re: Koralky v Parizi

Příspěvekod paaajinka » stř 22. črc 2009 0:07:01

Ja tam nakonec nedosla, ale jak se divam na ty stranky, tak vyber musi mit poradny... pro sebe jsem si ulovila v jednom obchudku na bulvaru Saint Germain nadherny cerno-cerveny donut, takze aspon nemusim litovat, ze jsem si z Parize zadny ulovek neprivezla :lol:
Uživatelský avatar
paaajinka
 
Příspěvky: 78
Registrován: stř 17. čer 2009 19:55:43

Re: Koralky v Parizi

Příspěvekod bunki » ned 11. zář 2011 10:49:20

Ahoj, oživuju toto téma, protože se taky chystám za měsíc do Paříže, tak jestli ještě nevíte o dalších obchodech prosím?
bunki
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29. čer 2011 7:43:54
Úroveň: pokročilý

Re: Koralky v Parizi

Příspěvekod Ijetka » pát 16. zář 2011 5:53:42

jusnina píše:Myslíte asi tohle? http://www.toutaloisirs.fr/ Je to nedaleko Centre Georges Pompidou. Nádhera, ale ty ceny se mi zdály dost přehnané. V květnu jsme byli v Paříži, tak jsem tam nahnala i manžela, ale stejně jsem nic nekoupila. Ale za pokochání to stojí :-)


Taky jsem tam byla - a ty ceny jsou fakt šílený!! Ale jinak zajímavý krámek :)
Uživatelský avatar
Ijetka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 496
Registrován: ned 06. zář 2009 7:52:20
Bydliště: Praha
Úroveň: pokročilá, ale někdy úplně mimo :)

Re: Koralky v Parizi

Příspěvekod hefilka » stř 21. říj 2015 13:33:00

Ahoj holky, nemáte někdo aktuální info o korálkových obchodech v Paříži? Zítra tam odjíždím a chtěla bych si něco přivést.

Díky
hefilka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 10. pro 2013 22:38:43
Úroveň: začátečník


Zpět na ... v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron