pandahall.com - zkušenosti

pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod elisada family » čtv 28. črc 2011 14:29:36

Dobrý den všem
chtěla bych se zeptat zda jste někdy nakupovaly na http://www.pandahall.com ?
Ještě jsem nikdy mimo ČR krom Slovenska nenakupovala, ale ceny jsou supr.
elisada family
 
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 28. črc 2011 14:24:38
Úroveň: začátečník ale ne úplný ;)

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod Fearless » čtv 28. črc 2011 20:24:38

Docela to ujde, nicmene kvalita promenliva a na stiznosti je jen 10 dni tak vse hned prohlidni, co neni ok nafot a posli jim email (hledej prasklinky, skrabance, bublinky, kontroluj jestli jsou dirky pouzitelne a jestli dosel odpovidajici pocet kusu). Bacha na cinskou gumu, SILENE smrdi (vsak se projdi po nejakem vietnamskem obchode) a bacha na kovovy komponenty aby v nich nebyl nikl (zakazano nejakym predpisem EU) a olovo ci kadmium (kdyz detatko bude mamince pravidelne oblizovat co ji visi kolem krku tak aby mu to napr. neposkodilo mozek) - koukejte po "lead free" / "nickel free" / "cadmium free".

Taky bacha na vahu toho co objednavas, super levne a super tezke veci se nevyplati - obcas si to zkusmo hod do kosiku a klikni na checkout - ukaze ti to nekolik moznosti dodani a kolik by to stalo.

A taky mysli na to ze od 1. dubna 2011 je situace ze na to co je z "tretich zemi" tj. mimo EU
1) zasilky neobchodniho charakteru pro vlastni potrebu s celkovou hodnotou (vcetne postovneho) nad 22 EURO se plati DPH a s hodnotou nad 150 EURO se plati DPH a CLO (a to i z postovneho!!!)
2) na zasilky obchodniho charakteru se plati DPH a CLO vzdy.
Pokud te tohle odradilo od nakupu mimo EU tak mrkni spis na beadsdirect.co.uk nebo na veci od evropskych prodejcu na ebay.

Nejvic se mi libi jejich fimo koralky, smesky vinutek, sklene brousene abakusy, cire kabosony a dichroicke kabosony. Jejich obyc sklo (neco jako mackane koralky) je nic moc, ceske mackane koralky jsou mnohem lepsi.

V podstate ze by te okradli se bat nemusis, nicmene bud pripravena na emailovou komunikaci v jednoduche anglictine a obcas lehce "delsi vedeni" z jejich strany. Prijemne mne prekvapilo i u netrackovatelnych zasilek tak v pripade ze nedorazi, tak ji preposlou (to nektere americke obchody delaji jen u za drahy peniz pojistenych zasilek).
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod elisada family » čtv 28. črc 2011 22:53:59

Moc moc děkuji ;)
elisada family
 
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 28. črc 2011 14:24:38
Úroveň: začátečník ale ne úplný ;)

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod Skippka » pát 29. črc 2011 9:01:37

Fearless jen takový ujišťovací dotaz. Když si objednám něco ze zemí EU, tak mi ho nebudou zdržovat na poště a nebudu platit clo? :)
I pád na držku je pohyb vpřed...
Uživatelský avatar
Skippka
Moderátor
 
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 23. črc 2009 17:41:58
Bydliště: Litoměřice/Brno
Úroveň: malý břídil

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod gianelle » pát 29. črc 2011 9:55:31

ježiš, ty dichroické kabošony ... :o
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod elisada family » pát 29. črc 2011 10:08:04

gianelle ty kabošony myšleno pozitivně?
elisada family
 
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 28. črc 2011 14:24:38
Úroveň: začátečník ale ne úplný ;)

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod gianelle » pát 29. črc 2011 10:19:47

jojo, velmi pozitivně ;) mám na ně tak trochu úchylku ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod elisada family » pát 29. črc 2011 11:42:30

S holkama na fleru budeme objednávat v mixech od Preciosy.
Budem objednávat hlavně korálky a od Ornely rokajl, ale byla poptávka i po kabošonech a tak jdem i do nich.
Tak jsem v číně je moc neokukovala :) .
elisada family
 
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 28. črc 2011 14:24:38
Úroveň: začátečník ale ne úplný ;)

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod Fearless » pát 29. črc 2011 11:55:48

Skippka píše:Fearless jen takový ujišťovací dotaz. Když si objednám něco ze zemí EU, tak mi ho nebudou zdržovat na poště a nebudu platit clo? :)


jj, kdyz objednavas ze zemi EU tak ti to zdrzovat nebudou a celnici do toho vubec nepolezou (v EU je volny pohyb zbozi :-) a celnici timpadem maji v kompetenci jen to co je z tretich zemi). Jednuduse ti to posta doruci a tim to hasne (mnohokrat v praxi overeno, krome koralku si kupuju kazdou chvili obleceni z Anglie).

Nicmene bacha pokudnikatele pri nakupu v EU pokud nakoupi za vic jak (nevim z hlavy tu castku za rok ale je to ve statisicich) tak jsou pak povine platci DPH.
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod haany » stř 15. srp 2012 17:07:25

nazdar, prave som sa dostala na tuto stranku (vcera som si zriadila paypal, tak teraz vymyslam somariny :mrgreen: ) a mam otazku... ked si tam objednam len za nejakych 15€ (vratane postovneho a cca 8€ poukazky, ktoru som ziskala registraciou :mrgreen: ) a zaplatim cez paypal, budu tam este nejake dalsie poplatky? Bude sa mi pocitat DPH?

Dik za odpovede.
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod bezvanausnice » stř 26. zář 2012 18:09:23

Doporučuji zavolat přímo na celní správu. Ať máte jistotu. Ve chvíli kdy vám budou chtít vyměřit clo a DPH počítejte s poplatkem 600kč pro DHL (jak to mají jiné společnosti nevím, z pandy se mi to zdá jako nejrozumnější doprava) za vystavení JSD (takovej celní doklad). Taky v tomto případě doporučuji nechat se v celním řízením zastupovat. Bude to vyžadovat trochu papírování.

A hlavně pozor, cena se počítá i s dopravou!!!

S pozdravem Jarda
bezvanausnice
 
Příspěvky: 23
Registrován: ned 11. bře 2012 21:22:13

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod martinahanzesova » úte 20. lis 2012 19:21:24

a da se tam nakupovat i po kusech,dívala jsem se tam a vše je pomalu po 100 až dvěsta kusů a to je moc některýchkorálků,například všude zhánim tyhle kvítka : http://www.pandahall.com/wholesale/Acry ... 0.html,ale nechce s emy dávat 50 dolarů + poštovné co by jsem s nima tolika dělala???máte i nějaké jinés dobré stránky z europy kde by tyhle kvítka byli a levnější poštovné???děkuji moc všem za odpopvědi:)
martinahanzesova
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20. lis 2012 12:29:50
Úroveň: střední

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod gianelle » úte 20. lis 2012 20:09:43

pandahall.com je prostě velkoobchod, majitel obchodu, větší výrobce nebo skupinka lidí tam parádně nakoupí, ale kdo chce jen pár kousků, může zkusit jejich "maloobchodní" e-shop http://www.pandahall.co.uk/
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod Danysska » stř 21. lis 2012 8:34:36

Na pandahall.com je dobré nakupovat mixy, nemám pak doma půl kila stejných korálků. A už jste objednávali z toho pandahall.co.uk? Pochopila jsem správně, že odesílají z UK, takže neplatím clo a DPH?
Uživatelský avatar
Danysska
 
Příspěvky: 71
Registrován: ned 15. srp 2010 10:13:12
Bydliště: Praha

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod staratrava » stř 28. lis 2012 9:57:14

Dobrý den,
právě kvůli clu & DPH sháním EU velkoobchod, kde lze koupit nalepovací puzety & motýlky z chirurgické oceli (frogwill je nemá). Taktéž sháním velkoobchod s kulatou kůží. Moc děkuji za rady & tipy,
Lucie
staratrava
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 28. lis 2012 3:51:18

Re: pandahall.com - zkušenosti

Příspěvekod staratrava » stř 28. lis 2012 10:09:50

Chir. oc. puzety nalezeny na beadsdirect.co.uk. Ceny tedy malobchodní, ale za ušetřené trápení se clem to stojí.
Lucie
staratrava
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 28. lis 2012 3:51:18


Zpět na ... v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron