3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Pojďte si zasoutěžit o poukázku na nákup u našeho sponzora - koralky.cz

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod desejka » ned 08. led 2012 11:05:25

U mě jsem měla pod stromečkem vedle hodnotných darů samozřejmě největší radost z 500Kč poukázky do Koralla, vůbec mi nevadilo, že se na mě celá přítelova rodina ( letos jsme poprvé Vánoce trávili u nich ) dívala jako, že fakt asi nejsem normální *rofl1* No a samozřejmě jsem i já obdarovávala hotovýma výrobkama a radost byla taktéž veliká *jump*
Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij!
Uživatelský avatar
desejka
 
Příspěvky: 259
Registrován: úte 09. čer 2009 15:00:02
Bydliště: Brno, občas Postřelmov...

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Skippka » ned 08. led 2012 12:07:16

Já jsem letos asi byla hodná, protože jsem dostala telefon a další důležité věci (ponožky, kosmetiku a tak:-)), akorát korálky nee, protože jsem si o ně tentokrát nenapsala (doma jich teď leží ladem moc). Zato moje dvouměsíční práce a asi 200 párů naušnic a několik jednoduchých náramků a náhrdelníků byla vyfouknuta Ježichy z místní nemocnice. Pak jsem ještě dodělávala nějaké obšívánky. Škoda že jsem utržené korunky nemohla dát na korálky, ale šli do žrádla pro tu mojí velkou chlupatou oblůdku :D
I pád na držku je pohyb vpřed...
Uživatelský avatar
Skippka
Moderátor
 
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 23. črc 2009 17:41:58
Bydliště: Litoměřice/Brno
Úroveň: malý břídil

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod janajin » stř 11. led 2012 0:07:19

Ježíšek byl ke mě štědrý až až, i když ne v korálkové oblasti neboť se Ježíšek (mamka) v internetových obchodech moc nevyzná a kdo bydlí v Plzni tak ví,že je to tady, co se týče korálků bída :( Ale aspoň jsem nějakými výrobky potěšila mamku a své kamarádky(doufám) :)
janajin
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon 15. úno 2010 21:11:10
Bydliště: Plzeň

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Margot » stř 11. led 2012 11:47:43

U nás byly celkově tvořivé Vánoce :-) každá dáma z rodiny dostala šitý šperk (nejvíc u vytržení byla maminka, která dostala korálkovou výšivku a všude se s ní chlubí :-) dokonce si ji vzala mezi svátkama hned do práce, aby se pochlubila (to pro mě byl ten největší dárek, protože normálně do práce šperky nenosí, takže její nezměrné nadšení nebylo předstírané :-)
a dárkem pro mě taky byly ohlasy od kamarádů, kteří si objednali něco pod stromeček pro drahou polovičku. V případě kamaráda, který se lehce zoufalý ozval den před vánoci, jsem asi zachránila vánoční pohodu u jejich stromku (i když za cenu kruhů pod očima způsobených korálkováním do časných ranních hodin :-D *rofl1*
Uživatelský avatar
Margot
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 204
Registrován: sob 10. črc 2010 17:38:07
Bydliště: Gottwaldov čili Zlín :-)
Úroveň: skoropokročilá korálkářka :-)

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Leniccka » pát 13. led 2012 20:55:15

Ježíšek byl tentokrát docela štědrý, před Vánoci jsem napsala přesnou objednávku a on mi to přinesl do puntíku. :D Takže jsem pod stromečkem našla nové vytoužené kulaté kleště, dřevěné kuličky různých velikostí na obšívání 8-) , 3 druhy perliček, nějaký ten rokajl, předplatné časopisu Korálki a komponenty. Mimo korálky jsem ještě dostala sadu na plstění, abych si to vyzkoušela - je to fajn, ale korálky vedou. :)
Ale největší radost mi udělalo, kdž obdarovaným se rozzářil úsměv,když rozbalili ručně ručně vyrobený dárek ode mě. Asi nejvíce se líbili tyrksové návleky na ruce,které jsem dala jedné z nejleších kamarádek, úspěch měli i bodliny - náušnice, pruhované návleky čelenka s velkou kytkou z mašle a korálků, obháčkované koule jako náušnice, náramek přátelství s "pí", a ještě mnoho dalšího. Vše tohle dostali přátelé. Rodina si tentokrát moje výrobky moc neužila, až na babi, ta dostala brož ve tvaru čtyřlístku.
Až na to, že mi tyto Vánoce moc Vánoce (tedy vůbec) nepřipomínali, z dárků, a hlavně z těch, ze kterých dá něco vyrobit, jsem měla velkou, velkou radost! :D
"Je krásné být bohatý, je krásné být silný, ale nejkrásnější je být milován spoustou přátel."
http://www.pinterest.com/leniccka
Uživatelský avatar
Leniccka
 
Příspěvky: 241
Registrován: čtv 23. pro 2010 11:16:44

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Martina_N » ned 15. led 2012 9:57:59

Tak to já jsem už v říjnu začala "nenápadně" Ježíška připravovat - vzdychala jsem, jaká je škoda, že nemám platební kartu, kterou bych mohla platit do zahraničí a že ten Bead and Button je táááák super a že ho nutně potřebuju ;) Ježíšek (=manžel) pochopil a na začátku prosince už na mě BB koukal ze schránky *jump* i když jsem tím manželovi připravila horké chvíle, protože jeho znalosti angličtiny nejsou 100%, tak si vlastně ani nebyl jistej, co mi to vlastně předplatil...a vlastně je pro mě největším dárkem on sám, protože mě v mé závisloti podporuje, přináší nápady a nová řešení (po mé žádosti typu - hele, potřebovala bych, aby to drželo tak a tak), ochotně lepí Swarovski rivoli (momentálně se nacházím v rivolkiádě) a rozhodně je největším kritikem a jak sám říká, manažerem kvality...takže když on sám shledá, že je to dobrý, tak vím, že je to 100%...
Martina_N
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 08. kvě 2010 8:09:57
Bydliště: Brno
Úroveň: pokročilejší začátečník

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod gianelle » pon 16. led 2012 1:05:01

Sešla se nám spousta zajímavých příspěvků a mezi nimi bylo hned několik adeptů na vítězství, finální výběr byl neskutečně těžký, ale poukaz na 200 korun získává Margot. Gratulujeme a e-mailem posíláme instrukce k vybrání výhry.
A všichni se můžeme těšit na další kolo soutěže, asi za dva týdny *wave*
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: 3. kolo - Korálky a Vánoce 2011

Příspěvekod Margot » pon 16. led 2012 19:09:53

jupí :-) díky moc :-) *applause* *applause*
Uživatelský avatar
Margot
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 204
Registrován: sob 10. črc 2010 17:38:07
Bydliště: Gottwaldov čili Zlín :-)
Úroveň: skoropokročilá korálkářka :-)

Předchozí

Zpět na Soutěž s koralky.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků