Korálky v ...

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Korálky v ...

Příspěvekod gianelle » úte 04. srp 2009 21:32:59

Odkazy na témata zabývající se korálkovými obchody v konkrétních městech - pro přehlednost ;)

Praha
viewtopic.php?f=27&t=198
viewtopic.php?f=27&t=45
viewtopic.php?f=27&t=671

Brno
viewtopic.php?f=27&t=306

Ostrava
viewtopic.php?f=27&t=353

České Budějovice
viewtopic.php?f=27&t=113

Jablonec
viewtopic.php?f=27&t=424

Mladá Boleslav
viewtopic.php?f=27&t=817

Poděbrady
viewtopic.php?f=27&t=763

Nový Jičín / Valašské Meziříčí
viewtopic.php?f=27&t=434

Kutná Hora
viewtopic.php?f=27&t=875
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Eiffa » stř 05. srp 2009 9:38:53

to je chytrý tohle téma *applause* *thup*
Uživatelský avatar
Eiffa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 938
Registrován: čtv 11. čer 2009 18:58:21

Re: Korálky v ...

Příspěvekod amam » čtv 06. srp 2009 11:19:54

.....v Čáslavi

Od středy je otevřená prodejna výtvarných potřeb v Čáslavi-když se jde z náměstí směrem k "Ostému rohu", po pravé straně za podloubím.
Mají spíše výtvarné a hobby potřeby. Korálky zatím jen rokajl-jablonecký (vybrala jsem 7 sáčků :P ) a různé komponenty a ozdobná ramínka(taky jsem vybrala).
Dále mají něco málo drátků, různé tvořivé sady a potřeby pro fusig a plíšky-tomu já nehovím. Paní je velmi ochotná. Jo a nádherné batikuje.
amam
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 573
Registrován: stř 10. čer 2009 7:03:23

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Ála » čtv 06. srp 2009 16:33:45

V Ústí nad Labem je krámek s kreativními potřebami u Hraničáře (u lékárny nahoru po schodech), "Krámek plný překvapení".
Poslední dobou se tam hooodně rozšířila nabídka korálků - zrovna předevčírem jsme tam koupila krásné keramické...
Mají i moc pěkné plasťáky, i nějaké mačkané...a i komponenty - řetízky, lanka, zapínáky...

kromě toho spousta dalších kreativních potřeb.
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Anisalah » čtv 06. srp 2009 17:02:43

V Hradci Králové je pobočka Rooyi na Velkém náměstí, a na stejném místě i České korálky a na témže náměstí, je v jedné z uliček malá prodejnička (vedle obchodu Bazalka) - tam mají občas akci na přívěšky Swarovski a občas i docela velký výběr. Jinak když se podíváte ještě do dvou papírnictví co tam jsou, nic tím nezkazíte. Občas se tam dá sehnat hezká vinutka. Docela slušný výběr rokailu mají v galanterii na Masarykově náměstí (teda myslím že je to ono) - poblíž kina Centrál :-)
Anisalah
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 29. čer 2009 9:39:37

Re: Korálky v ...

Příspěvekod gianelle » čtv 06. srp 2009 17:21:31

Šumperk

Rozmanitosti - prodejna dárkového zboží a výtvarných potřeb
Web ve výstavbě: http://rozmanitosti.eu/

Gen. Svobody 2
Šumperk, 787 01
navigace pro místní: na Točáku, v průchodu naproti Schillerovi

Otvírací doba:
Po - Pá 9:00 - 17:30
So 9:00 - 12:00

Prodejna má dvě patra, v přízemí mají svíčky, přírodní kosmetiku atd, v patře jsou sušené květiny, aranžerské potřeby, bytové doplňky, "umělecké potřeby" a u pokladny korálky. Celkem solidní výběr a rozumné ceny.


Krámek (Kozí krámek, u Kozy ...) - výtvarné potřeby a dárkové zboží

Starobranská 2
Šumperk, 787 01
navigace pro místní: kousek pod radnicí

Otvírací doba:
Po - Pá 10:00 - 18:00
So 9:00 - 12:00

Rozlehlá prodejna výtvarných potřeb a dárkového zboží - ať si vzpomenete na jakoukoliv techniku, určitě k tomu budou něco mít. Mají i solidní výběr korálků i komponentů, ale za poměrně vysoké ceny.
Pokud u pultu potkáte starší, krátkovlasou paní, buďte tvrdí *rofl1* paní je velice iniciativní a bude se snažit prodat za každou cenu, ale pokud budete chodit častěji a občas se pochlubíte s výrobky, bude vás pravidelně informovat o novém zboží a na požádání se vám pokusí sehnat co jenom půjde.
Jo, nelekněte se jejího psa - zřejmě středoasijský pastevecký, většinou sice chrní pod pultem a zákazníků si nevšímá, jinak je velice přátelský (nebo spíš strašnej flegmatik :D ), ale věci neznalého člověka by takovéto tele mohlo celkem vyděsit ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Hroška » čtv 06. srp 2009 17:34:09

Anisalah píše:V Hradci Králové je pobočka Rooyi na Velkém náměstí, a na stejném místě i České korálky. Docela slušný výběr rokailu mají v galanterii na Masarykově náměstí (teda myslím že je to ono) - poblíž kina Centrál :-)


mno upřesnila bych jenom maličko tu galanterii jestli to nevadí.. je to v ulici mezi Masarykovým a Baťkovým náměstím - doufám teda že myslíme tu samou :) ale nenapadá mne žádná jiná :)

Obrázek
Uživatelský avatar
Hroška
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 591
Registrován: úte 30. čer 2009 17:45:13
Bydliště: Praha/Albr. n. Orl. (u HK)

Re: Korálky v ...

Příspěvekod sailen » sob 08. srp 2009 12:32:30

Hroška píše:
Anisalah píše:V Hradci Králové je pobočka Rooyi na Velkém náměstí, a na stejném místě i České korálky. Docela slušný výběr rokailu mají v galanterii na Masarykově náměstí (teda myslím že je to ono) - poblíž kina Centrál :-)


mno upřesnila bych jenom maličko tu galanterii jestli to nevadí.. je to v ulici mezi Masarykovým a Baťkovým náměstím - doufám teda že myslíme tu samou :) ale nenapadá mne žádná jiná :)

Obrázek


Taky tuhle galanterii navštěvuju..velký výběr rokajlu Jablonex, růszné směsky mačkaných korálků, perličky, různé kovové blbůstky a u pultu se dají koupit ketlovací jehly a nýty, zapínání ad. za docela slušné ceny ( i černé :-)

Ještě na velkém náměstí vedle českých korálků je Modrý obchod - tam se dají koupit zajímavé vetší korálky a různé skleněné mrchy

A poslední kam chodím je obchůdek s materiálem pro květinové dekorace (těžko říct lak se to jmenuje). Ten stojí nedaleko malého Tesca (kousek od vlakového nádraží) proti 39 vedle stánku se zeleninou - tam mají poličku s plastovými korálky ( např. ty placaté kytičky s otvorem uprostřed), různé sušené přírodniny a spoustu dalších zhýralostí hodících se na ulítlé naušnice
sailen
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 07. srp 2009 13:06:18
Bydliště: Východní čechy

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Ponytail » pon 10. srp 2009 21:32:23

Pardubice

Bižuterie Eliška - Smilova ulice (kratší část)
Knihkupectví Helios - Pernštýnské náměstí
Papírnictví Pavlík - Palackého třída
Uživatelský avatar
Ponytail
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte 09. čer 2009 15:11:19

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Klára » stř 12. srp 2009 9:50:25

Neví tu někdo o obchodech v Plzni mám tam naplánovaný výlet. Jinak jsem z Mostu :(
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Meg » stř 12. srp 2009 10:23:41

Klára píše:Neví tu někdo o obchodech v Plzni mám tam naplánovaný výlet. Jinak jsem z Mostu :(


V Plzni asi relativně největším korálkoobchůdkem je pobočka Rooyi v Doudlevecké ulici. Je tam v rámci Clubu odložených žen (http://clubodlozenychzen.cz), což je klub zaměřený na volnočasové aktivity.
Obrázek

Další obchůdek je Joy Art (http://joyart.cz/) v Rooseveltově ulici. To je hobby obchůdek, takže tam mají třeba i Fimo nebo akrylové barvy apod. Mají poměrně velký výběr korálků a rokajlu z Jablonexu, ale jejich ceny mi přijdou trochu přemrštěné (klasický sáček rokajlu 50 g za 39,- :roll: ).
Obrázek
(obchůdek je ten označený jedničkou)

Samozřejmě tu je ještě pár galanterií, ale jak to u nich bývá, mají hodně omezený výběr a cenově to také není žádná sláva. Ještě jsem si včera při listování časopisem Korálki všimla, že tu máme Hobby Kohout v Sušické ulici, tam jsem ale nikdy nebyla, takže ani nevím, co nabízejí za sortiment :|
Fairytales are more than truth: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be defeated.
Uživatelský avatar
Meg
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 26. čer 2009 10:51:57
Bydliště: Plzeň

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Klára » stř 12. srp 2009 10:53:52

děkuju Meg, pojedeme do dinoparku a zoo, tak mi z mapy i přijde že Rooya je blízko a tam asi utratím veškere našetřené peníze tak už asi nemá cenu nikam jinam. Ještě jednou děkuju :)
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Meg » stř 12. srp 2009 11:00:39

Klára píše:děkuju Meg, pojedeme do dinoparku a zoo, tak mi z mapy i přijde že Rooya je blízko a tam asi utratím veškere našetřené peníze tak už asi nemá cenu nikam jinam. Ještě jednou děkuju :)


No ona ta Rooya zase tak blízko není - je to zhruba 6 zastávek tramvají.. Jinak teď o prázdninách tam nijak velký výběr nemají, i když jim konečně přišly ketlovací jehly a nýty :D
Fairytales are more than truth: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be defeated.
Uživatelský avatar
Meg
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 26. čer 2009 10:51:57
Bydliště: Plzeň

Re: Korálky v ...

Příspěvekod jusnina » úte 18. srp 2009 11:56:53

Rooya v Plzni je tragická, poslední dobou tam skoro nic nemají, navíc se budou v září stěhovat (na Roudnou) tak už se asi teď nic doobjednávat nebude. Nejlepší výběr korálků a nejlepší ceny má paní v Knihkupectví v Remusu na Lochotíně (nelekejte se toho knihkupectví, paní je holt blázen do knížek i korálků, tak to spojila). Většinu toho má na kusy, poradí, ceny příznivé, návlekový materiál ve velkém výběru, jen ty komponenty jsou tam buď drahé nebo vůbec. A nevede dráty. Hobby Kohout je v Božkově na konečné trolejbusu 12. Výběr velký,nejen korálků, ale veškerých rukodělných záležitostí. ceny tak nějak mezi, záleží za co. http://www.hobby-kohout.cz/ O krámku u náměstí Meg už psala, ale ceny tragické. A občas chodím na korálky do galanterie u Práce (Klatovská tř.), po zboží mívají pěkný kousky. Není nad to vidět co kupuju, ale e-shopy stejně vedou.
jusnina
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 13. črc 2009 9:43:44
Bydliště: Plzeň

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Andruška » pát 21. srp 2009 13:21:13

Já, když se občas dostanu do Plzně, tak vždycky navštívím OC Plaza. *thup* Ve druhém patře je bižuterie Foxtrot a prodávají tam, jak hotové výrobky, tak korálky a komponenty (hlavně ve stříbrném provedení). Myslím, že ani ceny nejsou příliš vysoké (např. 10 ks háčků na náušnice za 24 Kč, šňůra voskových perel od 25 Kč, šňůra práskaných perel za 50 Kč apod.)..
Tady jsou jejich internetové stránky: http://www.foxtrotbizu.com
Andruška
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 18. srp 2009 21:38:27
Bydliště: Žatec

Re: Korálky v ...

Příspěvekod tajemny-poutnik » pát 21. srp 2009 16:25:28

V Karviné na ulici Fryštácké jsou v nových prostorách přestěhované korálky Výtvarna dílna za rohem (myslim že se to tak jmenuje) je to směrem z náměstí kolem radnice na trh naproti knihy jsou v prvním patře naposledy jsem šla podle balonků nalepených na stěně jinak před vchodem má většinou ceduli ;-) ceny celkem slušný, někdy se tam dají ulovit zajímavé kousky jak korálků tak i komponentů, paní velice příjemná a vstřícná. V obchodě najdete i barvy na hedvábí, a další techniky, kdysi měla i pár kousků cernitu nebo fima ale to jen na vyzkoušení nevím jak je to teď. Jinak nějaké korálky se dali koupit i v prodejně AGAPE ale není tam velký výběr je to takový papírnictví je kousek od hlavní pošty naproti pomníku T.G.M. ale spíše se tam dají koupit úžasny krabičky na korálky za 2 Kč, teď si tím sice už nejsem jista ale myslím že je vedou pořád jsou celkem žádaný, ale dlouho jsem tam nebyla
Ne každý kdo bloudí je ztracen.
Možná bychom mohli dojít skutečné lidskosti skrz porozumění zvířatům
Uživatelský avatar
tajemny-poutnik
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 248
Registrován: úte 09. čer 2009 17:22:20
Bydliště: Brno, Karviná
Úroveň: do mistra hodně daleko

Re: Korálky v ...

Příspěvekod nikpat » pát 21. srp 2009 18:08:26

Mariánské Lázně
Tady je odkaz na e-shop http://www.ceske-tradice.cz/eshop/cz/ a kamennou prodejnu mají na hlavní světelné křižovatce na Chebské. Je to hobby obchod, včetně půjčovny masek, ale mají i korálky a komponenty, sice dražší, ale rozhodně jsou docela dobře zásobeni. Povídal pan majitel (docela pěknej chlap ;) a dost komunikativní :D , takže ukecanej :D :D :D ), že korálky a komponenty budou postupně přibývat.
www.nikpat.wz.cz
nikpat.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
nikpat
 
Příspěvky: 228
Registrován: úte 09. čer 2009 19:14:46
Bydliště: Tachov

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Ajka » sob 29. srp 2009 20:50:26

Jenom drobná poznámka, v Plzni to není pobočka Rooyi, ale partnerský obchod a to je rozdíl
Ajka
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 11. srp 2009 19:24:05

Re: Korálky v ...

Příspěvekod jaspinn » stř 02. zář 2009 12:24:55

Ostrava
V centru Tyršova ul. je krámek (jméno neznám)s výtvarnými a rukodělnými potřebami, mají celkem slušný výběr korálků a dá se tam nakoupit levně drátek na cívce různých barev, používám na spirálky (tyrkys, reflexní zelená, červená, černá) i některé komponenty, vinutky, millefiori
A v ulici U Staré elektrárny je Qítko - pobočka toho olomouckého, na Českobratrské naproti PČR je krámek s výtvarnými potřebami - mají i korálky
V Porubě na na spojnici ulic Hlavní třída a Spojů je v rožku zastrčená galanterie, je tam snad odjakživa, na požádání Vám předloží krabice s korálky - jsou poměrně slušně zásobení, pokud nečekáte zázraky :-)
jaspinn
 
Příspěvky: 91
Registrován: úte 21. črc 2009 18:39:10
Bydliště: Ostrava
Úroveň: pokročilý začátečník - jak jenom to napsat jinak....něco umím, něco zkouším a pořád a pořád se učím

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Ponytail » pát 04. zář 2009 11:41:04

Nevíte někdo o něčem v Kolíně?
Uživatelský avatar
Ponytail
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte 09. čer 2009 15:11:19

Re: Korálky v ...

Příspěvekod amam » pát 04. zář 2009 12:16:59

Ponytail píše:Nevíte někdo o něčem v Kolíně?

V Kolíně byl kreativní obchůdek, ale ten je zrušený :cry: . Já jsem kupovala korálky ve švadlence (cestou z náměstí k soudu). Paní měla korálkové směsi v kulatých krabičkách a nějaké perletě.
amam
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 573
Registrován: stř 10. čer 2009 7:03:23

Re: Korálky v ...

Příspěvekod eriana » ned 06. zář 2009 21:42:11

jaspinn píše:Ostrava
V centru Tyršova ul. je krámek (jméno neznám)s výtvarnými a rukodělnými potřebami, mají celkem slušný výběr korálků a dá se tam nakoupit levně drátek na cívce různých barev, používám na spirálky (tyrkys, reflexní zelená, červená, černá) i některé komponenty, vinutky, millefiori
A v ulici U Staré elektrárny je Qítko - pobočka toho olomouckého, na Českobratrské naproti PČR je krámek s výtvarnými potřebami - mají i korálky
V Porubě na na spojnici ulic Hlavní třída a Spojů je v rožku zastrčená galanterie, je tam snad odjakživa, na požádání Vám předloží krabice s korálky - jsou poměrně slušně zásobení, pokud nečekáte zázraky :-)

Na té Tyršově se to jmenuje Barevný svět.
Uživatelský avatar
eriana
 
Příspěvky: 94
Registrován: úte 09. čer 2009 16:35:01
Úroveň: pořád a pořád se učím

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Denčí » pon 14. zář 2009 7:14:08

Ahojky holky nevíte prosím náhoudou o nějaké prodejně v Ivančicích?
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Lejana » pon 14. zář 2009 10:15:59

Myslíš Ivančice u Brna? Jezdím tam dost často, bohužel tam nic není, vlastně ani žádné pořádné hobby potřeby tam nejsou.
Uživatelský avatar
Lejana
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 533
Registrován: čtv 11. čer 2009 9:48:48
Bydliště: Třebíč/ Kramolín/ Brno
Úroveň: pokročilá, ale pořád se mám co učit a učím.....

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Denčí » pon 14. zář 2009 10:38:06

Jo jo přesně ty ale i tak díky
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Ovenka » stř 14. říj 2009 15:14:10

Ponytail píše:Nevíte někdo o něčem v Kolíně?


Něco málo je v knihkupectví Na hradbách.

Jinak pro ty, kdo mají blízko do Ostravy: http://www.koralky.cz.
Ovenka
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 20. srp 2009 15:06:50

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Terezka » čtv 19. lis 2009 20:10:34

Ovenka píše:
Ponytail píše:Nevíte někdo o něčem v Kolíně?


Něco málo je v knihkupectví Na hradbách.

Jinak pro ty, kdo mají blízko do Ostravy: http://www.koralky.cz.

"Hradby" by měli být zrušeny
Uživatelský avatar
Terezka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 243
Registrován: úte 09. čer 2009 19:34:03

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Ovenka » úte 08. pro 2009 16:40:01

Na hradbách byl zrušený nějaký výtvarný obchůdek, ale knihkupectví funguje normálně dál a korálky mají.
Ovenka
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 20. srp 2009 15:06:50

Re: Korálky v ...

Příspěvekod jaspinn » čtv 21. led 2010 9:50:14

V Ostravě byl zrušen obchod Qítko na Slezské, a v Porubě na Hlavní třídě jsem měla minulý týden šok - nedávno otevřený obchůdek zel prázdnotou, že prý se změnil majitel, zboží 3 krabice převážně rokajlu, drahý, ale prý mají podtupně obnovovat sortiment - z Jablonce.
Tak nevím, ale v Ostravě to jde hodně dolů :( :(
jaspinn
 
Příspěvky: 91
Registrován: úte 21. črc 2009 18:39:10
Bydliště: Ostrava
Úroveň: pokročilý začátečník - jak jenom to napsat jinak....něco umím, něco zkouším a pořád a pořád se učím

Re: Korálky v ...

Příspěvekod jaspinn » úte 16. úno 2010 21:39:39

Tak dnes jsem byla poprvé v nové prodejně - je to kamenná pobočka http://www.koralky.net - sortiment komponentů je velmi omezený, ale korálků mají poměrně hodně, hlavně jsem ocenila (mimo příjemnou obsluhu) veliký výběr rokajlu, barev i velikostí, takže z mého původního plánu jenom nakouknout byl nákup 11 pytlíčků :)

jinak jsem Ostravou velmi zklamaná - vloni to už vypadalo, že konečně bude kam chodit a člověk ušetří na poštovném, ale teď je tu vlastně jenom ten jeden obchod a jinak je všechno zrušené. Hlavní třída v Porubě má sice všude reklamu, ale korálků je málo, komponentů taky a navíc ceny rozhodně nejsou lidové - spíše pro horních 10 000 :(
jaspinn
 
Příspěvky: 91
Registrován: úte 21. črc 2009 18:39:10
Bydliště: Ostrava
Úroveň: pokročilý začátečník - jak jenom to napsat jinak....něco umím, něco zkouším a pořád a pořád se učím

Další

Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník