Swarovski

Obecná diskuze o korálcích a korálkování

Swarovski

Příspěvekod Anisalah » pon 29. čer 2009 10:32:54

Ahojky, příští týden jedu do Prahy a chtěla jsem se zeptat, zda nevíte o nějakém obchodu, kde prodávájí šperky Swarovski ve stříbře. Známá mi říkala, že v Praze je nějaký větší obchod, ale neví kde. Na netu jsem nic nenašla. díky

P.S.: jsem ráda, že mi nové fórum jde, neb jsem se na forum nemohla 2 roky dostat (dříve jsem byla docela dost aktivní pod nickem Jaina). A prostě fórum přestalo fungovat ze dne na den :-( Tak doufám, že se mi to už nestane
Anisalah
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 29. čer 2009 9:39:37

Re: Swarovski

Příspěvekod smilegirl » pon 29. čer 2009 12:38:21

Anisalah píše:Ahojky, příští týden jedu do Prahy a chtěla jsem se zeptat, zda nevíte o nějakém obchodu, kde prodávájí šperky Swarovski ve stříbře. Známá mi říkala, že v Praze je nějaký větší obchod, ale neví kde. Na netu jsem nic nenašla. díky

P.S.: jsem ráda, že mi nové fórum jde, neb jsem se na forum nemohla 2 roky dostat (dříve jsem byla docela dost aktivní pod nickem Jaina). A prostě fórum přestalo fungovat ze dne na den :-( Tak doufám, že se mi to už nestane


Pařížská ulice, když se jde ze staroměstského náměstí k vltavě/na letenský pláně. Ale je to jedna z nejdražších ulic v Praze, připrav si opravdu tisíce....
Uživatelský avatar
smilegirl
 
Příspěvky: 98
Registrován: úte 09. čer 2009 15:06:20
Bydliště: Liberec
Úroveň: Nejraději ketlování - pokročilý a sem tam drátky - začátečník

Re: Swarovski

Příspěvekod Anisalah » pon 29. čer 2009 13:30:18

děkuju, ono děda mi ho chce pořídit, ale nechce abych si koupila jen komponenty swarovski a stříbrné komponenty.... tak co mám dělat
Anisalah
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 29. čer 2009 9:39:37


Zpět na Korálky obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron