Korálek Obchod

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

korálek obchod

Příspěvekod Denčí » pon 13. zář 2010 19:04:57

Ahoj holky nebral jste někdo s tohoto šopu http://www.koralek-obchoc.cz rojkal? Chtěla bych vědět zda se dá použivat na obšivaní.
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: korálek obchod

Příspěvekod tajemny-poutnik » pon 13. zář 2010 19:26:02

ja brala a jsou to pytliky jablonexu, takze standartni pouziti, na obsivane kulicky ho normalne pouzivam a v pohode jen cerna je desna, takze jestli mas zkusenosti s jabloneckym rokajlem tak vis do ceho jdes ;-)
Ne každý kdo bloudí je ztracen.
Možná bychom mohli dojít skutečné lidskosti skrz porozumění zvířatům
Uživatelský avatar
tajemny-poutnik
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 248
Registrován: úte 09. čer 2009 17:22:20
Bydliště: Brno, Karviná
Úroveň: do mistra hodně daleko

Re: korálek obchod

Příspěvekod gianelle » pon 13. zář 2010 23:14:11

Jo, tam beru celkem často. Je to rokajl Jablonex, resp. Preciosa v originálních 50g pytlících - takže to nejlepší zboží, co jde u nás sehnat (kromě japonců, samozřejmě ;) )
U českého rokajlu se kvalita často liší pytlík od pytlíku, ale obecně vzato, pokud si člověk umí odhadnout vhodné velikosti na kabošon a přežije občasné drobné kroucení, lze ho využít na cokoliv.
A s tou černou musím bohužel souhlasit, ze všech barev bývá obvykle nejméně kvalitní. Kupodivu u matné černé jsem žádnou nepravidelnost nezjistila.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: korálek obchod

Příspěvekod Beriija » úte 14. zář 2010 13:05:38

že jste to sem vůbec psaly, ženský jedny! neodolala jsem a účet vykrvácel skoro o litr :( *rofl1*
Beriija
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 03. črc 2009 10:08:39

Re: korálek obchod

Příspěvekod Klára » čtv 16. zář 2010 18:52:26

Denčí já nakupuju nejvíc právě tam a hlavně kvůli rokajlu, skoro nikde jinde ho nekupuju, protože mi okolo přijde o dost míň pravidelnej, a i cenově se vyplatí, jinde je za 20g 12,- nebo tak nějak. Dělám s ním všechno od obšívání čehokoliv, po šití náramků, herinku prostě vše... takže směle do nákupu, když vlastně spíš ne abys mě ho nevykoupila :D
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod elka169 » pát 17. čer 2011 8:18:33

Ahoj holky, dnes mi došel očekávaný balíček z koralek-obchod.cz a dvě položky mi tam nesedí - vyměnili mi barvu sluníček a místo šedého rokajlu jsem dostala modrý, který jsem měla tak jako tak objednaný - takže mám dva pytlíčky. Myslíte že má cenu to nějak řešit a řešili by ste to? (já si právě myslím že asi nemá, spíš mě zajímá váš názor) Máte s tímto obchodem podobné zkušenosti? :?
Uživatelský avatar
elka169
 
Příspěvky: 79
Registrován: stř 12. kvě 2010 14:31:39
Bydliště: Kyjov

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod gianelle » pát 17. čer 2011 8:57:12

stalo se mi to už několikrát, v posledních třech objednávkách vždycky bylo něco špatně (vyměnili mi tam nějaký rokajl, platinové komponenty za stříbrné nebo tak nějak) a zatím jsem to přecházela s mlčením, ale myslím že je na čase se ozvat. Reklamovat asi nee, sice by to asi bylo správně, ale reklamovat dva pytlíky rokajlu mi přijde malicherné. Já osobně jsem měla v plánu dát jim ještě jednu šanci a pokud v té objednávce bude zase něco špatně, asi bych jim napsala a upozornila je na to. Mám obavy že možná nebudou reagovat moc vstřícně, ale když se tak ozve víc lidí, možná se chytnou za nos.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod Skippka » pát 17. čer 2011 9:11:18

Já jsem u nich objednávala naposledy před půl rokem a to bylo vše ok.
Na aukru mi u befanaka prohodily též dva pytlíčky, zas tak jsem to neřešila, ale napsala jsem jim mail, aby neměli bordel ve skladu. Ochotně mi to chtěli vyměnit, ale přišlo mi to též malicherné *jump*
I pád na držku je pohyb vpřed...
Uživatelský avatar
Skippka
Moderátor
 
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 23. črc 2009 17:41:58
Bydliště: Litoměřice/Brno
Úroveň: malý břídil

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod machichi » pát 17. čer 2011 9:49:19

Já objednávám v koralek-obchodě celkem často a na tento problém jsem je upozorňovala už před několika měsíci. Napsala jsem jim, že se pohybuji v komunitě korálkářek a že nejsem jediná, kdo si stěžuje. Odpověděli, že je to mrzí a že se jim změnil personál a bla, bla....no, to by ale snad netrvalo do dnes, že.
Vždycky ale na vlastní náklady poslali co chybělo nebo zboží vyměnily. Takže já bych je rozhodně požádala o nápravu.
Uživatelský avatar
machichi
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 761
Registrován: úte 09. čer 2009 18:01:00
Bydliště: Jihlava

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod elka169 » pát 17. čer 2011 11:46:16

Tak už jsem jim napsala. Napsala jsem co zaměnili a že vím, že nejsem sama kdo měl v objednaném zboží chyby. Tak jsem zvědavá na reakci. *bleee*
Uživatelský avatar
elka169
 
Příspěvky: 79
Registrován: stř 12. kvě 2010 14:31:39
Bydliště: Kyjov

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod Střípek štěstí » pát 17. čer 2011 14:45:19

tak já mám s koralek-obchod jen ty nejlepší zkušenosti, okamžité dodání, perfektní komunikace, kvalitní zboží *applause* *thup*
To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, kdy přestanou mít strach.
Uživatelský avatar
Střípek štěstí
Moderátor
 
Příspěvky: 469
Registrován: ned 28. čer 2009 13:48:50
Bydliště: Zlín
Úroveň: stálý student, pořád je co zlepšovat a učit se

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod Miss Tattooo » pát 17. čer 2011 18:40:00

Já tam objednávám často a fakt mi nikdy nic nespletli, holt mám kliku, aspoň někde :mrgreen:
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod Klára » pát 17. čer 2011 21:37:29

tak já objednávám nejčastěji tam, hlavně rokajl, sem tam SW a něco málo okolo, a taky vždy v pořádku :-) a není problém se ozvat, a když hold se to někomu stává častěji v objednávkách no tak když jim pokaždý napíšete no tak by se měli chytit za rypák a jejich mínus a ztráta že posílaj znova a ještě za poštovný...
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod Moirain » pon 20. čer 2011 9:33:57

Jednou mi poslali omylem jiné ohňovky, napsala jsem jim to, poslali obyč dopisem správné, ty nesprávné zpět nechtěli, podruhé mi poslali jinak velký černý rokajl, to jsem neřešila, stejně se mi hodil
Moirain
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 17. čer 2009 12:29:41

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod Aishule » pon 20. čer 2011 12:08:17

s korálkem mám vcelku dobré zkušenosti, jenom jednou byl takový zmatek, když jsem platila předem a pak neměli objednané zboží, ale vyřešilo se v poho.
Teď spíš řeším problém s dodávkou z Art-hobby-kreativ. Platit se musí předem, poslané to bylo 2.6. a dodneška nic nemám. Sice to asi není chyba obchůdku, ale pošty, ale když jsem se ve čtvrtek už dotázala, co s tím, že objednané zboží celkem nutně potřebuju a nechce se mi čekat na dořešení reklamace na poště, tak dodnes reakce žádná :cry: Ještě jsem si sama zjišťovala na poštách na Praze 7, kde by to mohlo být a zásilka nezvěstná, nikde o ní nic nevědí.Ach joooo.
Aishule
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 635
Registrován: pon 07. úno 2011 13:43:57
Bydliště: Hrušovany u Litoměřic
Úroveň: lehoulince pokročilý začátečník

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod elka169 » úte 21. čer 2011 19:11:02

Tak si představte, že se mi ani neobtěžovali odepsat :twisted:
Uživatelský avatar
elka169
 
Příspěvky: 79
Registrován: stř 12. kvě 2010 14:31:39
Bydliště: Kyjov

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod Trdluša » stř 22. čer 2011 8:38:28

Já jsem s korálek-obchod byla vždy spokojená, někdy se jim podařilo něco splést, ale vyřešili jsme to ke spokojenosti všech a ejhle - v pondělí jsem objednala, ihned z účtu na účet odeslala - máme stejnou banku a do dnešního dne ve stavu objednávek pusto prázdno, ticho po pěšině :cry: :evil: Tak jsem jim psala mail a čekám :x
„Voda je mokrá, nebe modrý a ženský mají tajnosti...”
Uživatelský avatar
Trdluša
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1153
Registrován: čtv 06. led 2011 17:15:14
Bydliště: Ostrava - Poruba
Úroveň: začátečník, prosím o kritiku, někdy totální břídil :-)

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod prometka » stř 22. čer 2011 12:22:36

Já s nima mám dobré zkušenosti, už jsem tam několikrát objednávala a několikrát tam i byla nebo poslala maminku se seznamem na nákup. Osobní přístup je trošku horší, protože ta slečna co tam prodává je naprosto neochotná....
prometka
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř 11. srp 2010 15:19:56
Bydliště: Plzeň

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod Trdluša » stř 22. čer 2011 20:13:44

Takže po dnešní urgenci jsem nakoukla na stav objednávky a najednou se začala dnes po mém mailu vyřizovat. Mrzí mě krapet, že mi mohli aspoň napsat třeba že čekali na naskladnění nějakého zboží v objednávce. Ale dobrý, objednávala jsem teď i v silver components a asi jsou skvrny na slunci, kdy všechny objednávky máme vyřízené do tří dnů max., tak taky jsem čekala více než týden.
„Voda je mokrá, nebe modrý a ženský mají tajnosti...”
Uživatelský avatar
Trdluša
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1153
Registrován: čtv 06. led 2011 17:15:14
Bydliště: Ostrava - Poruba
Úroveň: začátečník, prosím o kritiku, někdy totální břídil :-)

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod Aishule » pon 27. čer 2011 7:11:22

Aishule píše:s korálkem mám vcelku dobré zkušenosti, jenom jednou byl takový zmatek, když jsem platila předem a pak neměli objednané zboží, ale vyřešilo se v poho.
Teď spíš řeším problém s dodávkou z Art-hobby-kreativ. Platit se musí předem, poslané to bylo 2.6. a dodneška nic nemám. Sice to asi není chyba obchůdku, ale pošty, ale když jsem se ve čtvrtek už dotázala, co s tím, že objednané zboží celkem nutně potřebuju a nechce se mi čekat na dořešení reklamace na poště, tak dodnes reakce žádná :cry: Ještě jsem si sama zjišťovala na poštách na Praze 7, kde by to mohlo být a zásilka nezvěstná, nikde o ní nic nevědí.Ach joooo.

Takže na druhý pokus byly korálky do druhého dne u mně, jen ten původní balíček je prý stále bůhví kde. Holt česká pošta se zase jednou vyřádila. :shock:
Aishule
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 635
Registrován: pon 07. úno 2011 13:43:57
Bydliště: Hrušovany u Litoměřic
Úroveň: lehoulince pokročilý začátečník

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod gianelle » pát 29. črc 2011 9:03:17

tak mi dnes přišla další objednávka a zase, několik věcí vyměněných, několik věcí chybí. Jdu řvát.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod setapouch » pát 29. črc 2011 11:43:15

Zatím mi nikdy nic nechybělo, ale v poslední objednávce jsem kromě jiného měla tmavě zelené čiré ploškované 6mm, které jsem nutně (a rychle) potřebovala na dodělání náhrdelníku k náušnicím, co si u mne paní vybrala...ještě jsem to psala do poznámky, abych si ušetřila nervy...samozřejmě, zrovna místo těchto korálků mi přišly SIC ploškované, ale světle zelené opaque a ještě 10mm. Zatím jsem neřvala, stalo se mi to poprvé, vyřešila jsem to jinak a paní naštěstí byla vstřícná...ale zuřila jsem notně! Podotýkám, že v žádném jiném shopu jsem ty potřebné korálky nenašla, jinak bych po vašich zkušenostech určitě objednala jinde :mrgreen:
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod gianelle » stř 24. srp 2011 12:11:27

mě se taky ani neobtěžovali odeslat, myslím že je to jasný signál toho jak si váží zákazníků
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod Sněhurka » stř 24. srp 2011 20:38:22

setapouch píše:Zatím mi nikdy nic nechybělo, ale v poslední objednávce jsem kromě jiného měla tmavě zelené čiré ploškované 6mm, které jsem nutně (a rychle) potřebovala na dodělání náhrdelníku k náušnicím, co si u mne paní vybrala...ještě jsem to psala do poznámky, abych si ušetřila nervy...samozřejmě, zrovna místo těchto korálků mi přišly SIC ploškované, ale světle zelené opaque a ještě 10mm. Zatím jsem neřvala, stalo se mi to poprvé, vyřešila jsem to jinak a paní naštěstí byla vstřícná...ale zuřila jsem notně! Podotýkám, že v žádném jiném shopu jsem ty potřebné korálky nenašla, jinak bych po vašich zkušenostech určitě objednala jinde :mrgreen:

Mě se stalo něco podobného, ale je to už dýl. Měla jsem celkem velkou zakázku a nutně jsem potřebovala ohňovky (k tomu jsem si přihodila spoustu dalšího :mrgreen: ). Balíček přišel a ty ohňovky nikde a to jsem těch pytlíků měla objednaných asi šest. Asi dva pytíky rokajlu byly vyměněné za jiné a jeden byl rozsypaný po celé obálce (to mi tolik nevadilo, stát se to může někde po cestě..).
Nebylo to však poprvé, kdy mi něco chybělo nebo to bylo vyměněné, ale neřešila jsem to. Po "velice příjemném" telefonu, kdy jsem chtěla doposlat ty ohňovky si radši nakoupím někde jinde. K-O jsem měla moc ráda, ale to co poslední dobou předváděj.. :roll:
Sněhurka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 14. čer 2009 9:36:54
Bydliště: Rumburk

Re: nákup na korálek-obchod.cz

Příspěvekod CORRAL » pát 26. srp 2011 7:17:00

Tak já musím říci, že jsem u nich nakupovala nesčetněkrát, ještě se mi nestalo, že by balíček do druhého dne nedorazil, když stihnu objednávku do 10 hod (mám stejnou banku jako oni, nebo i na dobírku), a zboží vždy 100% OK ... musím to zaťukat *thup* Jen jednou mi volali že nemají nějakou barvu ohňovek, tak jestli mi místo nich můžou dát jiné, nebo poslat bez nich, takže za mě 1*!!!
Uživatelský avatar
CORRAL
 
Příspěvky: 77
Registrován: stř 09. úno 2011 9:55:32

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod gianelle » pon 26. zář 2011 12:59:41

další objednávka a další špulka nyma chybí ... jo, je to malicherné, ale by se jim fakt nic nestalo, kdyby se zeptali,jestli to můžou něčím nahradit (jinou sílou, jinou barvou ... )
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod Aishule » pon 26. zář 2011 13:33:43

teda na tebe snad mají speciální pifku, že ti ty objednávky takhle mrví *rofl1*
Aishule
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 635
Registrován: pon 07. úno 2011 13:43:57
Bydliště: Hrušovany u Litoměřic
Úroveň: lehoulince pokročilý začátečník

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod gianelle » pon 26. zář 2011 14:21:53

no, toto jsem neobjednávala pro sebe, tak leda že by to kontrolovali podle IP adresy :D
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod Roza » pon 26. zář 2011 19:02:18

Minulý týden mi přišel balíček a vše OK. Pouze jeden rokajl nebyl skladem, tak jsem obdržela e-mail, že si mám vybrat něco jiného nebo mi vrátí peníze. Tak jsem si vybrala jiný rokajl a i ten mi přišel v pořádku. Schválně jsem kontrolovala celou zásilku a vše bylo bez chybičky. Zatím mám jenom pozitivní zkušenosti. :)
Roza
 
Příspěvky: 459
Registrován: pon 15. čer 2009 21:12:32
Bydliště: Jarošov
Úroveň: snažím se být pokročilá, ale drhne to :-)

Re: Korálek Obchod

Příspěvekod romča » úte 27. zář 2011 19:54:24

Mám s nimi ty nejlepší zkušenosti, sortiment Preciosa rokajlu je impozantní, nikde jinde ho tak široký nemají, kupuju tam pravidelně a mají nejrychlejší servis *thup*
Uživatelský avatar
romča
 
Příspěvky: 380
Registrován: úte 09. čer 2009 15:16:52
Bydliště: Česká Lípa
Úroveň: pokročilý závislák, stále se učící

Další

Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků