Zažít město jinak - Praha

Pořádáte výstavu svých prací a nebo máte tip na výstavu zaměřenou na šperk, bižuterii, sklo, drahé kameny či jiné oblasti uměleckého řemesla?

Zažít město jinak - Praha

Příspěvekod Elis » čtv 23. zář 2010 13:34:56

Dne 25. září od 12:00 - 20:00 bych Vás ráda pozvala na festival Zažít město jinak, který se koná v pražských ulicích - Jugoslávská, Rumunská, Bruselská, Belgická a Londýnská. Nejlepší doprava je metrem na Náměstí Míru.

Ulice Vinohrad, které jsme zvyklí vidět plné projíždějících i parkujících aut, se na jeden den změní v korzo. Zažijem...e příjemné město bez zátěže dopravy a hluku. Auta nahradí tržiště, kavárny a restaurace, výtvarné instalace, hudební a divadelní vystoupení či atrakce pro děti. Přijďte se projít, setkat s přáteli, nakoupit, pobavit se nebo jen tak posedět na klidné ulici!

Najdete mě v Belgické ulici vedle Thajského jídla a sítotisku Interzone. Bohužel jsem na letáčku špatně, takže hledejte tradičně červený stánek :o)

http://www.auto-mat.cz/2010/09/zazit-mesto-jinak-2010/
Uživatelský avatar
Elis
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 09. čer 2009 15:15:30

Re: Zažít město jinak - Praha

Příspěvekod Mili » pát 24. zář 2010 20:04:30

To zní velmi dobře, je fajn že jsem to nalezla i když den předem *thup* Mám sice už jiné plány, pokud však zbyde čas, tak se tam určitě ukáži .*jump*
Uživatelský avatar
Mili
 
Příspěvky: 487
Registrován: sob 26. zář 2009 23:42:21
Bydliště: Praha 7-Holešovice
Úroveň: Mírně pokročilá; ráda přijmu pochvalu, rady i kritiku;-)

Re: Zažít město jinak - Praha

Příspěvekod renda » čtv 30. zář 2010 11:33:20

Díky za odkaz, jinak bych se to nedozvěděla, byla jsem s kamarádkama a byla to pěkná akce, jen jsme promokly na kost, ale i tak jsme si to užily :lol:
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky


Zpět na Výstavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron