Čtvrtá vlna-třetí kolo SKONČENO

Zapojte se do orignálního způsobu výměny materiálu mezi členy fóra

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Ťupka » pon 06. zář 2010 7:47:30

Ahoj! Balíček je na poště! Zítra by ho měla dostat Papajinka. Doufám, že se mé příspěvky budou někomu hodit.
Uživatelský avatar
Ťupka
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 311
Registrován: úte 02. úno 2010 13:03:37

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod papajinka » pon 06. zář 2010 10:50:38

Zítra píšu zkouškovou písemku, tak mi balíček alespoň zvedne náladu :) Ústní jsou pak od čtvrtka do pondělí, tak se ho budu snažit poslat hned ve středu abych nezdržovala.
Nepochybuj o modrém nebi, když nad tvou střechou táhnou černé mraky.
Uživatelský avatar
papajinka
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 15. čer 2010 16:07:21
Bydliště: Matička stověžatá

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod yentl » pon 06. zář 2010 19:04:51

papajinka píše:Zítra píšu zkouškovou písemku, tak mi balíček alespoň zvedne náladu :) Ústní jsou pak od čtvrtka do pondělí, tak se ho budu snažit poslat hned ve středu abych nezdržovala.

Tak ať se Ti povedou zkoušky a mezitim se rozveseluj korálkama. ;)
yentl
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob 17. črc 2010 16:55:24
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod papajinka » čtv 09. zář 2010 12:00:37

Balíček dorazil až dnes a ještě se pošťačka terfila do půlhodiny co jsem byla na návštěvě vedle u ségry :roll: Na ústní jdu až v pondělí, takže dneska odpolednena poštu zaběhnu, doma to hned prohrabu, vyměnim, vyfotim a v pátek pošlu dál ;)
Nepochybuj o modrém nebi, když nad tvou střechou táhnou černé mraky.
Uživatelský avatar
papajinka
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 15. čer 2010 16:07:21
Bydliště: Matička stověžatá

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Ťupka » čtv 09. zář 2010 16:45:56

Páni, to hlásají dneska podáte, zítra dodáme. A to jsem to posílala z Hlavní pošty v Jindřišské. Doufám, že si něco vybereš. Úspěšné zkoušky! Držím palce :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
Ťupka
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 311
Registrován: úte 02. úno 2010 13:03:37

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod papajinka » čtv 09. zář 2010 22:33:25

Tak tohle bylo fakt povedený:
V úterý přišlo oznámení o uložení zásilky ségře, tak jsem si řikala co kdyby přišel i ten můj, jen ho třeba nestihli dneska donést. Tak jsem po čtvrtý hodině naběhla na obleženou poštu (měli nějaký spořící dny), vystála si frontu, dala jim sestřinu výzvu a ptala se, jestli něco nepřišlo taky mně. Prej ne a prej mi ten sestry balík dát nemůžou, protože bych musela mít průkaz zmocněnce :roll: (na tom papíru je ale napsaný že ho vydaj oproti tý výzvě, ale tak třeba jsem to špatně pochopila). Tak jsem slušně poděkovala a šla s prázdnou domu, kde jsem ségře předala tu výzvu, že si pro to musí sama. Dneska, jak už jsem psala, jsem byla u ní na chvíli na návštěvě (bydlí o tři vchody vedle) a ejhle, zrovna jsem se minula s pošťačkou. Tak jsem opět po čtvrtý hodině naklusala na tentokrát úplně vylidněnou poštu, paní si ode mě vzala výzvu, občanku a předala mi balík. Vyjdu z pošty, stojim na přechodu a koukám, že je zajímavý, že adresa je tištěná. A najednou koukám, MVDr. To nejsem já *rofl1* Tak jsem se otočila na podpatku a povídám paní že mi dala balík, kterej mi v úterý nechtěli vydat, že nemám průkaz zmocněnce, ale že já bych radši ten svůj. Tak mi paní dala teda ten můj a když jsem jí chtěla ten sestry vrátit, nechala mi ho, že když už jsem tu podruhý a že je to prej vyjímka, že to není cennej balík atd atd... Tak jsem si domů nakonec nesla balíky oba *rofl1*

Z balíčku jsem si vzala 9 pytlíčků (cca 100g) a přidala 13 pytlíčků (cca 200g) a pozor - big eye jehlu. Ta je zvlášť pečlivě zabalená a vložená v sešitě, aby se o ní někdo nepíchl až bude štrachat v balíku. Já už jí mam doma dva roky, zkusila jsem s ní šít jednou a akorát mě to štvalo, tak třeba se někomu z vás bude hodit víc než mně. A abyste mě neukamenovaly že jsem sem nedala fotku, tak fotku přikládám. Mohla by mít název "Učební zpestření" :)

Obrázek

A ještě nakonec kam popluje balíček dál? Chtěla jsem na to jít matematicky, tak jsem to chtěla poslat člověku s nejnižším PSČ. To byla ale Elissa. Tak jsem si řekla dobře, tak teda nejvyšší PSČ. To byla vejujo, ale tam mě zarazilo že není uvedený číslo popisný (je to tak správně?). Tak nakonec to vyhrálo druhý nejnížší PSČ a tudíž balíček putuje k Miss Tatoo :D
Nepochybuj o modrém nebi, když nad tvou střechou táhnou černé mraky.
Uživatelský avatar
papajinka
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 15. čer 2010 16:07:21
Bydliště: Matička stověžatá

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod papajinka » čtv 09. zář 2010 22:42:56

Ťupka píše:Páni, to hlásají dneska podáte, zítra dodáme. A to jsem to posílala z Hlavní pošty v Jindřišské. Doufám, že si něco vybereš. Úspěšné zkoušky! Držím palce :!: :!: :!:


Kdybych to věděla, mohly jsme se v úterý potkat v centru, kam jsem kvůli tý písemce stejně musela, ušetřila byste za poštovný a ještě by byl na cestě o dva dny míň. Nojono, česká pošta. Za držení palců moc děkuju, bude jich třeba :(
Nepochybuj o modrém nebi, když nad tvou střechou táhnou černé mraky.
Uživatelský avatar
papajinka
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 15. čer 2010 16:07:21
Bydliště: Matička stověžatá

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod yentl » pát 10. zář 2010 11:28:59

papajinka píše:
Ťupka píše:Páni, to hlásají dneska podáte, zítra dodáme. A to jsem to posílala z Hlavní pošty v Jindřišské. Doufám, že si něco vybereš. Úspěšné zkoušky! Držím palce :!: :!: :!:


Kdybych to věděla, mohly jsme se v úterý potkat v centru, kam jsem kvůli tý písemce stejně musela, ušetřila byste za poštovný a ještě by byl na cestě o dva dny míň. Nojono, česká pošta. Za držení palců moc děkuju, bude jich třeba :(

No,zas by bylo o úžasný zážitek méně *rofl1*
yentl
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob 17. črc 2010 16:55:24
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod papajinka » pát 10. zář 2010 14:49:29

Tak balíček už je na cestě do Plzně, má 0,682kg a číslo na jeho případné vystopování je BA0050650556X. A já se jdu vrátit k učení :(
Nepochybuj o modrém nebi, když nad tvou střechou táhnou černé mraky.
Uživatelský avatar
papajinka
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 15. čer 2010 16:07:21
Bydliště: Matička stověžatá

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod vejujo » pát 10. zář 2010 15:06:00

papajinka píše:...
A ještě nakonec kam popluje balíček dál? Chtěla jsem na to jít matematicky, tak jsem to chtěla poslat člověku s nejnižším PSČ. To byla ale Elissa. Tak jsem si řekla dobře, tak teda nejvyšší PSČ. To byla vejujo, ale tam mě zarazilo že není uvedený číslo popisný (je to tak správně?). Tak nakonec to vyhrálo druhý nejnížší PSČ a tudíž balíček putuje k Miss Tatoo :D

Jo, je to tak správně. Vždycky píšu jen číslo orientační a dojde to bez problémů ;)
Mimochodem, máš krásné úlovky. Už se těším, až se těmi poklady taky prohrabu :D
"Humor je boj s lidskou blbostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat." Jan Werich
http://www.vejujokoralky.webgarden.cz/
Uživatelský avatar
vejujo
 
Příspěvky: 234
Registrován: stř 10. čer 2009 15:04:31
Bydliště: Olomouc

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Denčí » pát 10. zář 2010 19:04:23

Tak musim reagovat na českou poštu jelikož jsem její zaměstnanec *rofl1* sice momentálně na mateřské ale nedá mi to se nepostavit na jeji stranu :D to co tady popisuješ se mi stavalo u přepážky běžně že nekdo přijde pro cizi balik stim že tam neni napsáno ,,do vlastních rukou,, jenže už malo kdo vi že nám předpisi ukladaji nedat to nikomu jinému než adresatu. Jo a když to někdo na hoře tak blbě vymyslel mi to musime doddržovat, protože člověk nikdy nevi kdy mu ve frontě stoji kontrola. Ale sama za sebe mužu říct že jsem taky nedočkavý člověk a když vím že má dojit balik a nejde tak holky taky pěkně honim :)
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod papajinka » pát 10. zář 2010 19:47:25

Mně nevadí, že mi nedaj cizí balík, ale na tý výzvě je napsaný, že to daj osobě, která předloží výzvu. A že BEZ výzvy to daj jen člověku, kterej má průkaz zmocněnce. Ale já tu výzvu měla. Já chápu že máte předpisy a nic proti nim nemám, ale tak ať to teda napíšou na tu výzvu správně ;) Takhle se nemůžete divit, že vám tam chodí lidi pro cizí balíky *rofl1* A jinak jsem na českou poštu nenadávala, jen mě pobavila ta shoda okolností, že mi jeden den řeknou, že mi cizí balík nemůžou dát a za dva dny mi ho dají bez mrknutí oka místo toho mýho, pro kterej sem si přišla poctivě já se svou výzvou. To, že paní (mimochodem byla opravdu velmi příjemná) byla tak moc hodná a ten sestry balík mi nechala, to byla jen její vlastní iniciativa a příjemnej bonus navíc :D To, že se PO PRAZE ten balík fláká čtyři dny, už je úplně něco jinýho.
Nepochybuj o modrém nebi, když nad tvou střechou táhnou černé mraky.
Uživatelský avatar
papajinka
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 15. čer 2010 16:07:21
Bydliště: Matička stověžatá

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » pát 10. zář 2010 21:24:41

papajinka píše:Tak balíček už je na cestě do Plzně, má 0,682kg a číslo na jeho případné vystopování je BA0050650556X. A já se jdu vrátit k učení :(


Super! Moc se těším, doufám, že číslo na stopování nebude třeba :roll: Máme v Plzni poněkud svérázné pošťáky, nicméně na uvedenou přítelovu adresu chodí balíčky poměrně spolehlivě :)
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Letty » sob 11. zář 2010 22:12:56

Denčí píše:Tak musim reagovat na českou poštu jelikož jsem její zaměstnanec *rofl1* sice momentálně na mateřské ale nedá mi to se nepostavit na jeji stranu :D to co tady popisuješ se mi stavalo u přepážky běžně že nekdo přijde pro cizi balik stim že tam neni napsáno ,,do vlastních rukou,, jenže už malo kdo vi že nám předpisi ukladaji nedat to nikomu jinému než adresatu. Jo a když to někdo na hoře tak blbě vymyslel mi to musime doddržovat, protože člověk nikdy nevi kdy mu ve frontě stoji kontrola. Ale sama za sebe mužu říct že jsem taky nedočkavý člověk a když vím že má dojit balik a nejde tak holky taky pěkně honim :)


Denčí, to zase každý pochopí, že máte určitá nařízení.. je fakt, že by to na výzvách mohlo být definované lépe, ale za to nemůžete vy za přepážkami.. co ale nechápu je, když příjde balík na moje jméno, ale sestřinu adresu (slečna, co balík podávala to popletla).. naštěstí jsme na poštu zašly prozřetelně obě.. mě paní řekla, že balík nemůže vydat, jelikož není psán na Anetu, ale na Martinu Pechovou.. že důležitá je jen adresa. Tak dala občanský průkaz sestra (se špatným jménem, ale správnou adresou).. a balíček dostala. tak se sebe sama ptám, co mají dělat lidi, co bydlí v paneláku? ..to jako vydají balík komukoli ze zprávného vchodu?? ..anebo.. co mám dělat, když jméno popletou úřady, či jiné zřízení? ..už několikrát mi na dopise popletli jméno a rázem jsem nebyla Aneta, ale Alena? ..dopis mi daly, ale....balík by mi nevydali vůbec? :cry: ..to je celkem postavené na hlavu....

..čímž Denčí určitě neútočím na tebe, ale na dámy obývající naší poštu.. :x
..mors principium est..
Uživatelský avatar
Letty
 
Příspěvky: 117
Registrován: stř 10. bře 2010 19:43:51
Bydliště: Jihlava

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod papajinka » sob 11. zář 2010 23:19:20

Letty píše: ... mě paní řekla, že balík nemůže vydat, jelikož není psán na Anetu, ale na Martinu Pechovou.. že důležitá je jen adresa. Tak dala občanský průkaz sestra (se špatným jménem, ale správnou adresou).. a balíček dostala :x


To je zajímavý, protože sestra má pořád trvalý bydliště u nás, tudíž jí balík přišel na naší adresu, ale přesto mi ho nechtěli dát. Jsem si právě myslela, že když mám na občance stejnou adresu jako je na balíku že mi ho daj. Nedali. Až pak omylem. Možná kdybych neřekla, že je to balík pro sestru, tak si toho paní ani nevšimla, stejně jako si evidentně nevšimla, že mi předevčírem dala místo mojeho právě ten sestry balík. To už jsem ho ale nechtěla *rofl1* Nicméně mě ten omyl překvapil, protože jsem si myslela, že ten balík hledají podle nějakýho čísla zásilky, který je právě na tý výzvě a nejenom podle adresy nebo jména.
Nepochybuj o modrém nebi, když nad tvou střechou táhnou černé mraky.
Uživatelský avatar
papajinka
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 15. čer 2010 16:07:21
Bydliště: Matička stověžatá

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Denčí » ned 12. zář 2010 18:59:43

Denčí to zase každý pochopí, že máte určitá nařízení.. je fakt, že by to na výzvách mohlo být definované lépe, ale za to nemůžete vy za přepážkami.. co ale nechápu je, když příjde balík na moje jméno, ale sestřinu adresu (slečna, co balík podávala to popletla).. naštěstí jsme na poštu zašly prozřetelně obě.. mě paní řekla, že balík nemůže vydat, jelikož není psán na Anetu, ale na Martinu Pechovou.. že důležitá je jen adresa. Tak dala občanský průkaz sestra (se špatným jménem, ale správnou adresou).. a balíček dostala. tak se sebe sama ptám, co mají dělat lidi, co bydlí v paneláku? ..to jako vydají balík komukoli ze zprávného vchodu?? ..anebo.. co mám dělat, když jméno popletou úřady, či jiné zřízení? ..už několikrát mi na dopise popletli jméno a rázem jsem nebyla Aneta, ale Alena? ..dopis mi daly, ale....balík by mi nevydali vůbec? :cry: ..to je celkem postavené na hlavu....

..čímž Denčí určitě neútočím na tebe, ale na dámy obývající naší poštu.. :x

v pohodě já to beru sama na poštu nadavám ale něčim člově živ byt musi a korálky to nevytrhnou *rofl1* ale jinak mě ta práce bavi a vydíš mi zase musime brát jako přesné jméno a adresa sedět nemusí protože si to mužeš nechat poslat i na jinou adresu než je uvedená v občance
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » úte 14. zář 2010 9:43:52

papajinka píše:Tak balíček už je na cestě do Plzně, má 0,682kg a číslo na jeho případné vystopování je BA0050650556X. A já se jdu vrátit k učení :(


Hlásím, že balíček ještě stále vězí ve spárech pošty :roll:
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod papajinka » úte 14. zář 2010 23:16:38

Tak vypadá to, že balíček už by měl být v Plzni, tak třeba už zítra dorazí :)
Nepochybuj o modrém nebi, když nad tvou střechou táhnou černé mraky.
Uživatelský avatar
papajinka
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 15. čer 2010 16:07:21
Bydliště: Matička stověžatá

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » stř 15. zář 2010 19:19:55

Balíček v pořádku dorazil, nadšeně jsem ho prohrabala a asi v pátek přidám fotku úlovků. Zůstanu u systému nejnižší PSČ, takže zítra ráno posílám Kláře *jump*
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Klára » čtv 16. zář 2010 11:25:29

tak to se těším těším a ještě jednou těším, snad dorazí již zítra ráno ... v práci bych ho hned prošmejdila :) (alespoň nějaké výhody má dělat na poště)
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » sob 18. zář 2010 17:08:20

Obrázek

Moje úlovky.
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Klára » pon 20. zář 2010 10:28:17

dnes balíček dorazil, prohrabu se jím odeberu, přidám a zítra pofrčí dál, pak písnu PSČ a nebo SZ
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Klára » stř 22. zář 2010 9:29:54

tak balík odcestoval směr Příbram až dnes, jelikož včera sem to nějak nedávala a přes den sme se výletovali na Zahradě Čech v Litoměřicích,... jinak číslo je BX0043623895x
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Elissa » sob 25. zář 2010 10:19:04

Klára píše:dnes balíček dorazil, prohrabu se jím odeberu, přidám a zítra pofrčí dál, pak písnu PSČ a nebo SZ



a bude fotečka úlovků? *jump* *jump*
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Klára » sob 25. zář 2010 12:43:51

nějááák sem nestihla :oops: rozhodila do krabiček po barvách abych měla volnou pracovní plochu... příště se polepším
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Denčí » sob 25. zář 2010 19:17:04

baliček dorazil budu se ho snažit přes vikend spracovat a v ponděli poslat dál
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Denčí » úte 28. zář 2010 8:16:40

tak baliček včera odputoval směr Břeclav a tu je čislo BA0015118289X
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod monula » stř 29. zář 2010 20:00:27

jééé a já jedu zítra domů, tak snad je to pro mě a bude tam na mě čekat *jump*
to abych si nabalila balíčky, co chci poslat dál, s sebou, abych to hned ve čtvrtek nebo v pátek poslala dál *rofl1*
monula
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 17. čer 2010 13:35:09

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod monula » čtv 30. zář 2010 14:30:51

Balíček dorazil *jump* Už ho mám probraný, tak ho nachystám a buď dneska nebo zítra odešlu *jump*
monula
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 17. čer 2010 13:35:09

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod monula » čtv 30. zář 2010 15:43:51

tak balíček právě odputoval směr Havířov a číslo: BA0022379497X
monula
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 17. čer 2010 13:35:09

PředchozíDalší

Zpět na "Pošli to dál"

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků