Korálki

Diskuze týkající se korálkové literatury, recenze na knihy ...

Re: Korálki...

Příspěvekod jilinka » úte 15. zář 2009 13:32:12

kdyby se mě stokrát denně někdo ptal, jestli máme to a ono a musela bych říkat, že nemáme, tak bych asi taky byla jako prodavačka nepříjemná... I když holky v Brně z neznámých důvodů ještě otrávené nejsou nebo to aspoň není poznat...
Řekla bych, že to souvisí právě s tou zásobeností... Ale stále věřím, že se to zlepší a že budu zas ráda jezdit přes celý Brno na "Merhautku" *rofl1*
jilinka
 

Re: Korálki...

Příspěvekod barunka00 » úte 15. zář 2009 15:37:19

Taky doufam že se ty kamenný obchody zlepší...tak sem se těšila že si vždycky obědnam z netu a vyzvednu si to v Hradci na krámě a oni zrušili e-shop :cry:

S tim paličkovánim taky souhlasim...nejsem žádnej přeborník, měla sem to jen jako kroužek na základce ale kdo uměl lístek ten byl machr (já ho uměla :D )...podle návodů v Korálki bych asi taky nic neupaličkovala...
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové

Re: Korálki...

Příspěvekod Anisalah » úte 15. zář 2009 19:01:03

barunka00 píše:Taky doufam že se ty kamenný obchody zlepší...tak sem se těšila že si vždycky obědnam z netu a vyzvednu si to v Hradci na krámě a oni zrušili e-shop :cry:


Přesně tak, měli tam swarovskiho a ten na krámě není, tešila jsem se na něj jako malá a ono ze dne na den to zmizí... to u mě hodně klesly. Ale když koukám co je v Praze a k nám dojde jen zlomek (viz vinutky a cloisonne nedošli sem vůbec) tak se mi chce brečet... :(
Anisalah
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 29. čer 2009 9:39:37

Re: Korálki...

Příspěvekod Winterie » úte 15. zář 2009 19:12:36

S paličkováním souhlasím. Taky mi nepřijde že by bylo pro začátečníky. Ale to se mi zdá žre neni vůbec celý paličkování.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Jan Werich
Uživatelský avatar
Winterie
 
Příspěvky: 495
Registrován: ned 14. čer 2009 20:21:44
Bydliště: Praha
Úroveň: ta co nic neumí ale do všeho kecá

Re: Korálki...

Příspěvekod KatkaB » stř 16. zář 2009 9:21:25

To paličková třeba udělalo radost mojí mamce, která se to chce naučit, ale nečekala, že to objeví v Korálkách, který jí půjčuju... Ale netroufla si to zkusit, protože jí to jako začátečnici přišlo dost složitý... a to háčkuje jak "bůh" a vůbec je v ručních pracích šikovná...
Uživatelský avatar
KatkaB
 
Příspěvky: 107
Registrován: stř 10. čer 2009 9:08:55

Re: Korálki...

Příspěvekod kajmii » stř 16. zář 2009 10:59:57

Paličkování jde úplně mimo mě, stejně jako fusing,domov Sue Rider, článek o zrodu korálkářky, Fimo a článek o historii perliček. Je celkem pochopitelné, že mě číslo nenadchlo. Proti tomu článek o korálkovaných žaludech mě nadchl, poutko na rukavičky je moc fajn nápad, ACS mi aspoň připomělo úplný základ, takže ten je taky pro mě přínosem. To je všechno. Zbytek je hobby časopis ve stylu DEKOR,Kreativ,Amos...Netvrdím, že je číslo špatné, jen jsme byly zvyklé na něco jiného....
kajmii
 
Příspěvky: 255
Registrován: stř 10. čer 2009 21:16:01

Re: Korálki...

Příspěvekod Eiffa » pát 18. zář 2009 19:28:25

Myslím si, že když se časopis jmenuje Korálki, tak by tam mělo být víc korálkových návodů. Místo některých rozhovorů nebo jiných technik bych brala raději korálkové návody. Oproti prvním číslům se mi zdá, že v tomhle čísle je o dost míň korálkových návodů než v předchozích, jsou zde spíš jiné techniky, což mě mrzí. Jinak jsem ráda, že tu časopis je, i když předchozí čísla mě zaujala víc.
Uživatelský avatar
Eiffa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 938
Registrován: čtv 11. čer 2009 18:58:21

Re: Korálki...

Příspěvekod Ekyelka » úte 22. zář 2009 18:28:27

Taky jsem zvažovala, že bych si Koralki předplatila (jsem moc zaměstnaná chodit do trafiky, většinou nestíhám hlídat datum :oops: ) - jenže jsem si prolistovala jedno číslo z jara a zavrhla jsem ten nápad. Korálkových návodů, které by zaujaly a inspirovaly - až příliš málo. Reklamy - no, i časopis se musí uživit. Ostatní techniky - skutečně se chci naučit všechno a hned? E-e.
Takže prolejzám net, tisknu si, co se mi líbí a inspiruje mě - protože ve výsledku je moje práce vždycky jiná, většinou rozšířená o další nápady odjinud - a když si nevím rady, uchýlím se k improvizaci.

Koralki jako by teď hledal, čím se stane. Pokud by v každém čísle bylo něco pro začátečníky i vysloveně špeky pro zkušené korálkářky, myslím, že spokojení by byli všichni. Navíc bych se nestyděla dodržovat dělení plochy 1/2 - korálky, 1/3 z půlky ketlování, další část fimo a přidružené hmoty, pak další techniky. Vždyť z korálků se dá dělat taková ohromná spousta věcí!
Uživatelský avatar
Ekyelka
Borkyně měsíce (srpen 10)
 
Příspěvky: 198
Registrován: úte 04. srp 2009 13:22:29
Bydliště: Opava

Re: Korálki...

Příspěvekod Winterie » úte 22. zář 2009 19:10:39

Holky časopis dělá hrstka lidí kteří se zabývají každý něčím jiným a myslím, že je dobře že je časopis tak všestraný. Je v něm 20 různých projektů odevšad. Mimochodem v B&B je jich 30 a mají o sto stránek víc. Rozhovory jsou důležité, protože jsou o nás korálkářkách. Nevím jak vy, ale když někomu řeknu, že jsem korálkářka, kouká na mě jak z jara co že to jako sem. Tak začnu vysvětlovat že dělám bižuterii a někteří si pod tím neumí vůbec nic představit, nebo si představí zlatníka. Tak vytáhnu časopis a prostě jim ukážu o co jde. Jsem ráda že tam je víc technik, protože si je můžu vyzkoušet a třeba drátování, pryskyřice a další věci k výrobě šperků patří.No a pokud tam chcete mít vychytávky a věci, který vás zajímaj víc než to co tam píšeme napište nám to do časopisu, pošlete nám takový návod a my ho otiskneme.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Jan Werich
Uživatelský avatar
Winterie
 
Příspěvky: 495
Registrován: ned 14. čer 2009 20:21:44
Bydliště: Praha
Úroveň: ta co nic neumí ale do všeho kecá

Re: Korálki...

Příspěvekod dews » stř 29. zář 2010 8:20:57

Majka píše:No, je to dost mišmaš, kdybych chtěla dělat podle návodů, nevím, jestli bych si vůbec z tohoto čísla něco vybrala. Měli by se fakt zaměřit pořádně na korálky, mišmašovejch hobby časopisů jsou hromady.
To info může být až v příštím čísle, třeba se to nestihlo tam vecpat před termínem tisku.

Přesně tak, to mně na Korálkách moc mrzí, protože dřív byl časopis tenčí, ale jen korálkový... Teď to omlouvají šíří zájmu čtenářů, ale pro ty ostatní jsou snad jiné časopisy, ne? Když mě baví drátkování, tak si seženu časopis o drátkování a ne Korálki! Jsem taky trochu zklamaná, ale pořád jim ještě dávám šanci, jiný časopis neodebírám... :(
Uživatelský avatar
dews
 
Příspěvky: 36
Registrován: stř 07. říj 2009 9:31:41
Bydliště: Vír

Re: Korálki...

Příspěvekod Kerolajna » stř 29. zář 2010 10:15:52

Taky jsem měla Korálki předplacený, mám doma nějakých deset čísel a návod jsem použila snad jeden. Spíš už se moje čtení Korálek zvrhlo k pošklebování nad články typu "Očima muže" a nad ujetýma "vizitkama" některých autorek návodů. Sem tam se našlo něco zajímavýho, to zas ne že ne, ale opravdu jen sem tam. Snaha mít v ČR korálkovací časopis je fajn, ale jen proto, že prostě vychází, si ho kupovat nebudu. Ale rozhodně to není o nějaké nenávisti vůči Korálkám a celé Rooye, až se mi návody v časopise budou líbit, ráda si ho zase předplatím, ale teď mi to za to nestojí.
Jinak k brněnské Rooye - naposledy jsem tam byla cca před týdnem a mile mě překvapili, nebyli tak vybrakovaní jako obvykle. Ale výběr Miyuki a rokajlů je hroznej, buď si neumím načasovat nákupy a jdu tam vždycky po "náletu", nebo nevím... Moc doufám, že se to zlepší, protože Rooya byl první korálkovej obchod, kterej jsem navštívila, takže k ní mám pochopitelně určitej sentimentální vztah.
Uživatelský avatar
Kerolajna
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon 09. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Brno
Úroveň: Středně pokročilá, konstruktivní kritika vítána :)

Re: Korálki...

Příspěvekod Moirain » stř 29. zář 2010 19:18:01

poslední číslo jsem nekoupla a další už nekoupím taky...při listování posledním číslem mne zarazil návod na herringbone náramek, který jsem určitě viděla buď v B&B nebo někde jinde...
Moirain
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 17. čer 2009 12:29:41

Re: Korálki...

Příspěvekod Beriija » čtv 30. zář 2010 12:36:02

Já se musím zastat článků "očima muže", všechny, co zatím byly, mě pobavily :)
a co se týče kamenné Rooye, chodím tam jednou za uherák, jen tak se podívat, jestli nebudou mít něco co by mě zaujalo.. posledně po dlouhé době to byly minerálové kuličky, jinak vždy jen ze sentimentu časopis... škoda no.
Beriija
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 03. črc 2009 10:08:39

Re: Korálki...

Příspěvekod Ledni-medvidek » pon 04. říj 2010 9:40:47

Vím, že to sem nepatří, ale když se o tom zminujete, zkusim se zeptat, kde a jak si objednávate BaB?

A Korálki mám od prvního čísla, jsem předplatilka do dneska, takže více nez dva roky, ale to poslední me fakt moc zklamalo, pro me jako vyhraněnou korálkářku bez znalosti ostatních technik me to fakt moc nepotěšilo.
Rooyu jsem vždy milovala a diky ni jsem si i nakoupila moc veci, mela jsem ji moc rada a znám jí, kdyz byla jeste v tom male obchudku a videla jsem za pultem Šárku, jak ketluje :-), v novém obchodě kdykoliv jsem přisla (a byla jsem tam několikrát) jsem nemohla sehnat co jsem chtela, hlavně ne multipacky zapínání, to byla super věc. Věřím, že se najednou trh rozšířil a nemuzete být vyhraněný jen na korálky a chcete co největší podíl trhu, chápu to, ale já asi nebudu správá cílovka. Měla jsem ráda, když si se mnou nekdo o tech korálkách povídal, nebraly me jako "další.." a třeba se na me usmály. Slevu narozeninovou jsem nikdy nevyuzila a jednou, kdyz jsem tam byla mi upreli pravo na nakup konkretniho zbozi, že prý se na to sleva nevztahuje a pak jsem zjistila ze jo a nikdo nerekl, tak si to pojd koupit se slevou, to me fakt nastvalo.

Tot asi me pocity k Rooya. Pokud bude chtit stále rozšiřovat trh (což je logické), pak asi už bohužel já nebudu moci být ten správný zákazník. To říkám bez emocí a zášti :geek:
Ledni-medvidek
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 14. čer 2009 10:24:14

Re: Korálki...

Příspěvekod Kerolajna » pon 04. říj 2010 17:40:56

Ledni-medvidek píše:Vím, že to sem nepatří, ale když se o tom zminujete, zkusim se zeptat, kde a jak si objednávate BaB?


Něco jsem o předplatném B&B četla tu: viewtopic.php?f=60&p=29121, ale je to už rok staré téma (nebo tak nějak), taky by mě zajímaly nějaký aktuální informace, jestli to pořád stojí za to. A hlavně jestli tu někdo odebírá i ostatní časopisy, třeba BeadStyle nebo tak. Je mi blbý to pořád stahovat z netu. :)
Uživatelský avatar
Kerolajna
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon 09. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Brno
Úroveň: Středně pokročilá, konstruktivní kritika vítána :)

Re: Korálki...

Příspěvekod desejka » úte 05. říj 2010 10:46:09

Já na naetu našla jen pár čísel a taky bych ho měla radši doma ;)
Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij!
Uživatelský avatar
desejka
 
Příspěvky: 259
Registrován: úte 09. čer 2009 15:00:02
Bydliště: Brno, občas Postřelmov...

Re: Korálki...

Příspěvekod Moirain » úte 05. říj 2010 11:58:45

Lední medvídek, předplatné přímo na stránkách B&B, případně já kupuji se zpožděním jednotlivá čísla na ebay, ta vyjdou asi na 5 liber jedno, což není až tak strašná cena.
Moirain
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 17. čer 2009 12:29:41

Re: Korálki...

Příspěvekod desejka » úte 05. říj 2010 14:04:31

Moirain a na ebay to funguje jak? Platíš jak?děkuji
Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij!
Uživatelský avatar
desejka
 
Příspěvky: 259
Registrován: úte 09. čer 2009 15:00:02
Bydliště: Brno, občas Postřelmov...

Re: Korálki...

Příspěvekod Moirain » úte 05. říj 2010 17:13:43

Platím paypalem, v současnosti asi nejbezpečnějším platebním systémem. Na obojí je nutné se zaregistrovat, ebay snad posílá ověřovací dopis, tak to chvíli trvá, než proběhne plná registrace.
Moirain
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 17. čer 2009 12:29:41

Re: Korálki...

Příspěvekod Petulienka » úte 05. říj 2010 21:26:37

Moirain píše:Platím paypalem, v současnosti asi nejbezpečnějším platebním systémem. Na obojí je nutné se zaregistrovat, ebay snad posílá ověřovací dopis, tak to chvíli trvá, než proběhne plná registrace.


Docela nedávno jsem se registrovala na global.ebay.com, je to verze, kde se dají najít jen věci, které jsou obchodníci posílat i do české republiky a bylo to okamžitě, žádné ověřovací dopisy ani nic jiného a paypal to stejné, prostě stačí se zaregistrovat a hned můžete začít vesele nakupovat :)
Má-li problém řešení nemá smysl dělat si starosti, nemá-li řešení starosti Ti nepomohou.
Petulienka
 
Příspěvky: 73
Registrován: sob 30. led 2010 12:18:32
Bydliště: Ostrava
Úroveň: Věčný začátečník, kritiku vítám :)

Re: Korálki...

Příspěvekod Moirain » stř 06. říj 2010 6:29:23

jakmile jsi zaregistrovaná na jedné verzi ebay, tak jsi zaregistrována na všech a stejně, nákup provedeš na stránce prodejce, global.ebay je jen něco jako vyhledávací nástroj, ne plnokrevná stránka, lepší je si ty věci vyhledávat na plnokrevných ebayových stránkách a v případě, že prodejce nemá nastavený prodej do ČR mu napsat, jestli by to náhodou neudělal, jen zcela výjimečně to neudělá
Moirain
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 17. čer 2009 12:29:41

Re: Korálki...

Příspěvekod Margot » úte 12. říj 2010 14:18:47

když jsem časopis korálki objevila (loni), tak jsem byla nadšená! předplatila jsem si ho na rok dopředu a koupila si všechny starší čísla (magor..) ovšem nějak tam nenacházím poslední dobou nic, co by mě nějak moc zaujalo, přesně jak píšou holky tady, takže jsem další předplatné už neudělala... je fakt, že jeden z důvodů je asi to, že jsem narazila na beadforum a starší čísla B&B a Beadwork a tady je inspirace na sto let dopředu :-)
jinak v Rooye jsem byla v Praze i v Brně a je fakt, že naše paní korálková Anička ze Zlína má teda pokaždé větší výběr (a to jsem tam posledni dobou snad každej týden) a hlavně se netváří tak znuděně (jak třeba slečna v Pražské rooye)
hold asi není každý den posvícení.. ale je fakt, že když jsem byla v obou rooyách (a zabralo mi to docela dosti času, abych tam zajela) a nic tam neměli, tak tam stěží pojedu příště zase :-( škoda,no
Uživatelský avatar
Margot
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 204
Registrován: sob 10. črc 2010 17:38:07
Bydliště: Gottwaldov čili Zlín :-)
Úroveň: skoropokročilá korálkářka :-)

Re: Korálki...

Příspěvekod Ledni-medvidek » pát 05. lis 2010 9:47:30

tak nevím,nevím, dorazilo mi dalsí číslo korálki a myslím, že tentokrát už nebudu obnovovat členství. Sice me to mrzí, neboť mám všechny od prvního čísla, ale opět tam není nic co by mě nadchlo :cry:
Ledni-medvidek
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 14. čer 2009 10:24:14

Re: Korálki...

Příspěvekod desejka » pát 05. lis 2010 13:48:40

Ledni-medvidek bohužel je to tak, taky už si to prodlužovat nebudu už to bohužel není o korálcích :(
Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij!
Uživatelský avatar
desejka
 
Příspěvky: 259
Registrován: úte 09. čer 2009 15:00:02
Bydliště: Brno, občas Postřelmov...

Re: Korálki...

Příspěvekod Bouřka » pát 05. lis 2010 19:07:54

Jo, poslední číslo mě taky nijak neuchvátilo. Asi už taky nebudu prodlužovat.
Uživatelský avatar
Bouřka
 
Příspěvky: 462
Registrován: úte 09. čer 2009 19:47:41

Re: Korálki...

Příspěvekod Morgainne » sob 06. lis 2010 13:34:13

Tak jsem si schválně v posledním čísle spočítala poměr korálkových projektů vůči těm ostatním (neberu reportáže, rozhovory, články) a vyšlo mi to 11 korálkových: 10 nekorálkovým, což mi přijde v časopise o korálkách MOC!! A navíc ty korálkové jsou z velké části tvořené šitými projekty :-( Byla bych moc ráda, kdyby časopis Korálki byl víc o jkorálcích a nekorálkové věci byly jen jako doplněk, ne polovina časopisu. Na co jsou projekty typu Prýmkový andělíček?! Je fakt škoda, že půlku časopisu zabírají věci jako Fimo, aCS, tvoření z papíru, jakési prýmky, nebo ten stojánek na svíčku pálený v peci. Bylo by fajn, kdyby v každém čísle byly tak 2,3 takové věci na zpestření (nejvíc bych jako doplněk ke korálkům uvítala fimo nebo pryskyřici) a zbytek byl věnovaný korálkům, a to nejen šitým.
Já si zatím předplatné nechám, protože Korálki jsou pro mě citovka, u Rooyi jsem začínala, a jsem ráda, že o korálkách existuje nějaký časopis v češtině, ale jestli by se to mělo zhoršit a časopis bude čím dál více "Hobby" než "Korálki", asi se radši poohlédnu po těch anglicky psaných. Ale mrzelo by mě to.
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Korálki...

Příspěvekod Mirinda » pon 27. pro 2010 21:47:51

Co říci k časopisu Korálki? Zrovna dnes jsem si po dlouhé době obnovila předplatné. a teď jak to tu čtu, tak jsem se lehce vyděsila - jakou jsem udělala chybu! Jenže když se uklidním a přehodnotím to, tak tento časopis není až zase tak hrozný. Vyvíjí se. S prvním číslem, které bylo lehce chaotické, se nedá snad ani srovnávat. Co bych ale opravdu vytkla, stejně jako ostatní, jsou jiné ruční práce. Ano baví mě číst si, objevovat jiné tvořivé formy a chápu, že z fima a ACS se dají udělat třeba korále a navléct, použít, zakomponovat jakožto korálková tvorba, ale PROSÍM NEŠLO BY TO OMEZIT? Omezit znamená ať, jak řekla Morgainne, nezabere jiná tvorba půlku časopisu! Nevadí mi když ukážete nový zajímavý typ tvorby, ale pokud se jí časopis věnuje neustále, pravidelně (což se o fimu a acs bohužel dá říci), už to "lehce" nudí. :cry: Nešlo by třeba udělat speciály? Že by jeden výtisk byl čistě o fimu a acs a objednal by si ho kdo by chtěl dodatečně? Nadstandard pro zájemce? ;) Na druhou stranu chápu, že snadno se to asi říká, ale z pohledu redakce je asi obtížné tolik stran zaplnit pouze korálkováním... Ale než aby stránky časopisu byly, až dokonce spamovány jinými tvorbami jako malování na kravatu, na baňky, atp (nic proti paní Brýdové (či jiným), mám ráda její tvorbu, její web, ale myslím si, že to do tohoto časopisu jednoduše nepatří vzhledem k tomu že to nemá vůbec, ale vůbec nic společného s korálky či korálkováním... ;) radši aby tyto strany nebyly zaplněny vůbec a výtisk byl levnější... :)
.
Ale stejně jako (skoro) všechno má i tento časopis 2 strany, tudíž krom vyjmenování toho špatného, by bylo dobré zmínit i to dobré... :) Jsem ráda že se v čr někdo zabývá vydáváním takovéhoto časopisu... Z Ameriky bych si B&B neobjednávala takže to nepřichází v úvahu. A co se týká cílové skupiny jak se tu pojednávalo,... Nemyslím si že je to pro lidi bez internetu nebo pro úplné začátečníky... Já mám ráda tištěnou formu - moct listovat... Tohle fórum je perfektní, ale prohledávání netu zabere hodně času a k něčemu dokonce ani nenajdu návod (nebo po několika dalších hodinách prohledávání netu, což mě nebaví...). Asi nejsem až zase tak nadšená korálkářka abych celé hodiny prolézala net a hledala, nebo je to tím, že mám míň času... Takže proto mám ráda Korálki. Doposud jsem v každém čísle našla alespoň jeden projekt který mne přinejmenším zaujal, nebo dokonce jsem si ho vytvořila či založila s tím, že si jej v budoucnu vytvořím... Líbí se mi, že si ho mohu vzít kamkoliv s sebou a jen tak si číst a dozvědět se něco nového nenásilnou formou - články se mi doposud líbily - kupříkladu ohledně polodrahokamů či druhů korálků - do bylo fantastické - historie, použití... Nebo seriál o různých stezích - peyotte, brick stitch - ukázat jak se vlastně dělá a zároveň aplikovat jej na projektu? - super! To mě nadchlo... =)

Takže suma sumárum: nelituju předplacení - ráda u tohoto časopisu relaxuji, nacházím inspiraci byť jsem řekněmě středně pokročilá, ale inspirace není nikdy dost =), a i zpětně si ráda projdu sbírku časopisů - vždy mě zaujme něco, co mě tehdy vůbec nezaujalo, nebo se mi zdálo těžké... Takže jen tak dál... Zkuste ale prosím omezit jiné tvorby, podpořit korálkování, ale krom toho v podstatě není co horšího, zásadnějšího vytknout. *thup* Třeba až obdržím nové číslo budu zklamaná, že je ještě víc přeplácané jinými technikami než korálkováním, ale za prvé - snad se to zlepší, a za druhé jste šikovný tým, takže až zase taková hrůza, abych něčeho litovala, to opravdu být nemůže :D A vzhledem k tomu, že když jsem viděla obálky čísla 5 a 6 jsem dostala doslova absťák a musela si je objednat, litovat jistě nebudu... *jump*

P.S.: sory za "esej" ale ve zkratce a srozumitelně se vyjadřovat neumím a vlastně ani nechci (tedy ne k tomuto tématu) :D
Uživatelský avatar
Mirinda
 
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 24. pro 2009 10:43:46
Bydliště: Zlínsko
Úroveň: pokročilý

Korálki

Příspěvekod NikolK2 » pát 25. úno 2011 19:48:21

Dobrý den,
chtěla jsem se vás zeptat, jestli nemá někdo všechny předešlá čísla časopisu Korálki, začala jsem ho odkupovat teprve teď a chtěla bych sehnat ostatní čísla. Nemáte někdo typ? Děkuji předem ;)
NikolK2
 
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 10. úno 2011 13:10:55

Re: Korálki

Příspěvekod gianelle » pát 25. úno 2011 22:54:44

příště prosím do správné sekce
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Korálki

Příspěvekod renda » sob 26. úno 2011 17:37:30

Přímo na stránkách Rooya, sekce časopis Korálki, kusový prodej časopisu http://www.koralki.rooya.cz/eshop.php?lg=1
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

PředchozíDalší

Zpět na Knihy a časopisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron