Čtvrtá vlna-třetí kolo SKONČENO

Zapojte se do orignálního způsobu výměny materiálu mezi členy fóra

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » čtv 30. zář 2010 18:32:49

A co nějaké obrázky pokladů? ;)
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Denčí » čtv 30. zář 2010 18:41:21

budou budou jen co dám do kupi fotak nějak stavkuje :oops:
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod monula » ned 03. říj 2010 14:09:08

Obrázek

Moje úlovky :o)
monula
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 17. čer 2010 13:35:09

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Denčí » úte 05. říj 2010 18:41:25

Tak už zase fotak foti a tu sou moje ulovky
Obrázek
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod andílek_strážný » stř 06. říj 2010 16:56:29

ahoj holky, balíček je u mě, zkusím se spojit s Morgain, protože o víkendu budu v Brně, mohly bychom si balíček předat. Jinak jsem byla dost zklamaná, pak napíšu z čeho.
papa andílek
Uživatelský avatar
andílek_strážný
 
Příspěvky: 159
Registrován: stř 24. čer 2009 19:19:37
Bydliště: Havířov

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » stř 06. říj 2010 18:09:10

andílek_strážný píše:ahoj holky, balíček je u mě, zkusím se spojit s Morgain, protože o víkendu budu v Brně, mohly bychom si balíček předat. Jinak jsem byla dost zklamaná, pak napíšu z čeho.
papa andílek

To mně mrzí, tak brzy napiš z čeho?
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod andílek_strážný » úte 12. říj 2010 14:41:39

takže balíček jsem nakonec poslala poštou, už putuje do Brna.
A zklamaná jsem byla z jeho obsahu. Do balíčku se nedávají korálkové odpadky nebo jak to říct. Protože takhle mi to připadalo. Směsky naprosto nepoužitelné, leda tak v zimě na posyp chodníku, rokajlu v pytlíčcích není ani na jeden přívěšek, některé pytlíky jsem dostala snad už ve 4 balíčcích. Nevím, nějak mě pak přešla chuť tam dál něco, co stojí za to, protože ani já jsem si neměla moc z čeho vybrat. Docela mě to zklamalo, těšila jsem se na balíček. No, to je asi všechno, až bude trošku lepší světlo, dám sem ty 3 pytlíky, které jsem si vzala.
Uživatelský avatar
andílek_strážný
 
Příspěvky: 159
Registrován: stř 24. čer 2009 19:19:37
Bydliště: Havířov

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod vejujo » úte 12. říj 2010 17:17:37

andílek_strážný píše:takže balíček jsem nakonec poslala poštou, už putuje do Brna.
A zklamaná jsem byla z jeho obsahu. Do balíčku se nedávají korálkové odpadky nebo jak to říct. Protože takhle mi to připadalo. Směsky naprosto nepoužitelné, leda tak v zimě na posyp chodníku, rokajlu v pytlíčcích není ani na jeden přívěšek, některé pytlíky jsem dostala snad už ve 4 balíčcích. Nevím, nějak mě pak přešla chuť tam dál něco, co stojí za to, protože ani já jsem si neměla moc z čeho vybrat. Docela mě to zklamalo, těšila jsem se na balíček. No, to je asi všechno, až bude trošku lepší světlo, dám sem ty 3 pytlíky, které jsem si vzala.

V tom případě prosím tu, ke které balíček putuje, o vyškrtnutí mojí adresy z balíčku. Děkuju ;)
"Humor je boj s lidskou blbostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat." Jan Werich
http://www.vejujokoralky.webgarden.cz/
Uživatelský avatar
vejujo
 
Příspěvky: 234
Registrován: stř 10. čer 2009 15:04:31
Bydliště: Olomouc

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Elissa » úte 12. říj 2010 17:26:29

tak to je mi fakt líto, na začátku jsem se snažila do balíčku dát kvalitní korálky a v dostatečném množství, tak je mě mrzí, že to takhle skončilo.
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod andílek_strážný » úte 12. říj 2010 18:30:29

Elissa píše:tak to je mi fakt líto, na začátku jsem se snažila do balíčku dát kvalitní korálky a v dostatečném množství, tak je mě mrzí, že to takhle skončilo.

Eliss, já věřím, že jsi do balíčku dala co nejlepší "zboží", a od tebe tam myslím ani nic už není.
Tohle už se taky jednou stalo, myslím že v druhé vlně ale nejsem si jistá. Bylo nás tam tolik a ještě se předtím nefotilo, co jsme si vzali. V jednu chvíli měl balíček 2 a půl kila a najednou se vrátil k té, která ho posílala do světa a měla tam dva pytlíčky korálků a z toho asi půlkilová směska, která šla hodit jen do koše. A pak byli zklamaní všichni - ten, ke komu balíček dopuoval a i ten, ke komu se balíček vrátil.
Uživatelský avatar
andílek_strážný
 
Příspěvky: 159
Registrován: stř 24. čer 2009 19:19:37
Bydliště: Havířov

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » úte 12. říj 2010 18:44:23

andílek_strážný píše:
Elissa píše:tak to je mi fakt líto, na začátku jsem se snažila do balíčku dát kvalitní korálky a v dostatečném množství, tak je mě mrzí, že to takhle skončilo.

Eliss, já věřím, že jsi do balíčku dala co nejlepší "zboží", a od tebe tam myslím ani nic už není.
Tohle už se taky jednou stalo, myslím že v druhé vlně ale nejsem si jistá. Bylo nás tam tolik a ještě se předtím nefotilo, co jsme si vzali. V jednu chvíli měl balíček 2 a půl kila a najednou se vrátil k té, která ho posílala do světa a měla tam dva pytlíčky korálků a z toho asi půlkilová směska, která šla hodit jen do koše. A pak byli zklamaní všichni - ten, ke komu balíček dopuoval a i ten, ke komu se balíček vrátil.

Tak to mně také mrzí, i já jsem se snažila, dala jsem tam toho docela dost a myslím, že pěkné věci. Můžeš mi prosím napsat, jestli myslíš mně? Nevím ted, jestli se účastnit dalšího balíčku, do kterého jsem se přihlásila. Děkuju, nemyslím to zle.
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod andílek_strážný » úte 12. říj 2010 19:40:21

Miss Tattooo píše:
andílek_strážný píše:
Elissa píše:tak to je mi fakt líto, na začátku jsem se snažila do balíčku dát kvalitní korálky a v dostatečném množství, tak je mě mrzí, že to takhle skončilo.

Eliss, já věřím, že jsi do balíčku dala co nejlepší "zboží", a od tebe tam myslím ani nic už není.
Tohle už se taky jednou stalo, myslím že v druhé vlně ale nejsem si jistá. Bylo nás tam tolik a ještě se předtím nefotilo, co jsme si vzali. V jednu chvíli měl balíček 2 a půl kila a najednou se vrátil k té, která ho posílala do světa a měla tam dva pytlíčky korálků a z toho asi půlkilová směska, která šla hodit jen do koše. A pak byli zklamaní všichni - ten, ke komu balíček dopuoval a i ten, ke komu se balíček vrátil.

Tak to mně také mrzí, i já jsem se snažila, dala jsem tam toho docela dost a myslím, že pěkné věci. Můžeš mi prosím napsat, jestli myslíš mně? Nevím ted, jestli se účastnit dalšího balíčku, do kterého jsem se přihlásila. Děkuju, nemyslím to zle.


já sem se nekoukala na to, od koho to je, nechci být pak vůči někomu zaujatá...
Uživatelský avatar
andílek_strážný
 
Příspěvky: 159
Registrován: stř 24. čer 2009 19:19:37
Bydliště: Havířov

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » úte 12. říj 2010 19:54:16

[/quote]

já sem se nekoukala na to, od koho to je, nechci být pak vůči někomu zaujatá...[/quote]
Jasně, chápu to.
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Klára » úte 12. říj 2010 21:02:59

nevím jestli se jedná o mě nebo ne, ale je fakt že tohle putování je úplně jiné než třeba to první v kterém sem taky, vybrala sem si tam tak nějak a dala tam tomu odpovídající věci ... to že tam někdo dal pytlíček rokajlu o 30kusech to by mělo být blbé jemu
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Ťupka » úte 12. říj 2010 21:39:50

Já nevím, ale pokud někdo není spokojen, měl by adresně říci, co se mu nelíbí. Takhle máme jen nepříjemný pocit, že jsme se některá - kterákoliv - netrefily se svými příspěvky. A není nic špatného říci: XY pozor, věci od tebe jsou nepoužitelné. Jinak mimochodem někdy i pár korálků zajímavého odstínu může doplnit zrovna vytvářené dílko.
Uživatelský avatar
Ťupka
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 311
Registrován: úte 02. úno 2010 13:03:37

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » úte 12. říj 2010 22:50:02

Ťupka píše:Já nevím, ale pokud někdo není spokojen, měl by adresně říci, co se mu nelíbí. Takhle máme jen nepříjemný pocit, že jsme se některá - kterákoliv - netrefily se svými příspěvky. A není nic špatného říci: XY pozor, věci od tebe jsou nepoužitelné. Jinak mimochodem někdy i pár korálků zajímavého odstínu může doplnit zrovna vytvářené dílko.

To máš pravdu, není důvod k tomu, cítit se zbytečně jako pitomec.
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod andílek_strážný » stř 13. říj 2010 11:33:57

já jen chtěla říct, že mě to zklamalo, nechci na někoho ukazovat prstem. Bohužel jsem se opravdu nekoukala, ale tak každá víme, co jsme tam daly. Nechci abychom se tady hádaly, jen jsem chtěla říct svůj názor. Už jsem byla zapojena asi ve 4 kolech putovního balíčku a vždycky to stálo za to, bohužel jsem tentokrát neměla moc dobrý pocit. Pokud jsem se tím někoho dotkla, tak pardon, můžete mě ignorovat.
Uživatelský avatar
andílek_strážný
 
Příspěvky: 159
Registrován: stř 24. čer 2009 19:19:37
Bydliště: Havířov

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod andílek_strážný » stř 13. říj 2010 16:33:58

balíčky, které jsem si vzala:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
andílek_strážný
 
Příspěvky: 159
Registrován: stř 24. čer 2009 19:19:37
Bydliště: Havířov

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Denčí » stř 13. říj 2010 18:15:00

jsem ráda že stoho mála co jsi si vybrala si si vzala dva sáčky odemne. Mužu říct že i já jsem měla problém si vybrat a nakonec jsme to s mamkou dali jak štak dokupi. Hold každý den není posvicení
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » stř 13. říj 2010 22:38:28

andílek_strážný píše:já jen chtěla říct, že mě to zklamalo, nechci na někoho ukazovat prstem. Bohužel jsem se opravdu nekoukala, ale tak každá víme, co jsme tam daly. Nechci abychom se tady hádaly, jen jsem chtěla říct svůj názor. Už jsem byla zapojena asi ve 4 kolech putovního balíčku a vždycky to stálo za to, bohužel jsem tentokrát neměla moc dobrý pocit. Pokud jsem se tím někoho dotkla, tak pardon, můžete mě ignorovat.

Ignorovat snad ne :) Spíš je fakt lepší říct všechno rovnou a jasně, každému se holt líbí něco jiného. Každopádně co teď? Nechat ho doběhnout zpět k Elisse, ať z něj také něco má?
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod andílek_strážný » čtv 14. říj 2010 6:41:36

já bych to nechala normálně doběhnout, jen jsem tím chtěla upozornit na chyby, kterých jsme se některé dopustily. Aby se to vícekrát neopakovalo. Prostě putovní balíček není odpaďák na korálky, ze kterých nejde nic udělat.
Uživatelský avatar
andílek_strážný
 
Příspěvky: 159
Registrován: stř 24. čer 2009 19:19:37
Bydliště: Havířov

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod yentl » čtv 14. říj 2010 20:34:21

andílek_strážný píše:já bych to nechala normálně doběhnout, jen jsem tím chtěla upozornit na chyby, kterých jsme se některé dopustily. Aby se to vícekrát neopakovalo. Prostě putovní balíček není odpaďák na korálky, ze kterých nejde nic udělat.

Souhlasím,že jakou kvalitu si člověk vezme,měl by poslat i dále a věřím tomu,že naprostá většina v tomhle směru nepodvádí.Ale pokud se Ti něco nezdá,tak naopak,podívala bych se OD KOHO takové korálky jsou a napsala mu klidně třeba SZ,kdo je slušný a neudělal to schválně,chytne se za nos,že třeba fakt něco neodhadl a příště se zlepší.Jestli je to o někom známo opakovaně,tak do dalších kol radši nebrat.Eliška tedy Elissa dala pěkné korálky,tak jí holky udělejte radost též,samozřejmě každému přijdou vhod trošku jiné,ale to už je normální. :)
yentl
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob 17. črc 2010 16:55:24
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Morgainne » pát 15. říj 2010 11:41:00

Tak balíček doputoval ke mně, už jsem ho částečně probrala a o víkendu plánuju vyfotit, co jsem si vybrala.
Jinak částečně souhlasím s předchozím názorem, že některé z korálků jsou spíš odpadové, je tam asi tak 6-7 balíčků, které podle mého názoru jen zbytečně zvyšují váhu balíčku a nestojí za nic. Víc Vám se hodím i s fotkama o víkendu.

Vzhledem k tomu, že jsem se zúčastnila tří dalších výměn, tak můžu porovnávat a zatím je tento balíček asi nejhorší, lehce podprůměrný. Je tam hodně pytlíčků s rokajlem, bohužel jde buď o nekvalitní čínský nebo úplně zbytkový. Nečekám, že tam někdo bude dávat TOHO nebo Delicu, ale tohle byste si holky mohly odpustit, když přidáváte svoje korálky.
Je pravda, že každému se líbí něco jiného, ale je rozdíl mezi tím dát tam něco, co mě nezaujalo a už nevyužiju, ale někomu by se líbit mohlo a tím, dát tam zbytkový rokajl, poškrábané korálky nebo pytlíček s 5 mačkanými korálky, kde je každý jiný.

Docela mě to mrzí,protože jsem myslela, že balíček byl posílaný s účelem vyměnit si pěkné korálky, kterých máme moc nebo jsme si je bez rozmyšlení koupily a teď se nám už nehodí, a ne zbavit se nekvalitního rokajlu a zbytkových směsí mačkanic.
Nevím sice, co do balíčku dala Ellisa, protože od ní už v balíčku nebyl ani jeden pytlíček (z toho soudím, že dala do balíčku pěkné korálky, když už jsou rozebrané) a není fér, aby se jí způlky vrátil odpad.

Ale abych nebyla jen pesimistická, byly tam i pěkné korálky, takže jsem si vybrala asi tak 7-8 pytlíčků, fotky přihodím zítra :-) ale oproti minulému balíčku, kde jsem s každým dalším pytlíčkem jásala, co je to za nádheru, tak tady to bylo spíš "jo tyhle by šly ... tyhle jsou taky docela pěkný ... a tyto bych asi taky využila..."
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod yentl » pát 15. říj 2010 18:19:40

Morgainne,navrhuju jestli můžeš,vyfoť ty nevyhovující balíčky,třeba z druhé strany bez jména,každá si je pozná.Je dobrý vědět,co příště dělat jinak. :) Já tam dala krom ostatního zbytek rokailu i mačkaných.Možná je někdy líp méně pytlíčků s více korálky.Na druhou stranu,nedala jsem méně než jsem si vzala.Je lepší si všechno vysvětlit,korálky by měly být pro radost...ne z nějakého důvodu kazit náladu.A byla by škoda,kdyby vám to bralo chuť do dalších výměn.
yentl
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob 17. črc 2010 16:55:24
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » pát 15. říj 2010 20:28:17

yentl píše:Morgainne,navrhuju jestli můžeš,vyfoť ty nevyhovující balíčky,třeba z druhé strany bez jména,každá si je pozná.Je dobrý vědět,co příště dělat jinak. :) Já tam dala krom ostatního zbytek rokailu i mačkaných.Možná je někdy líp méně pytlíčků s více korálky.Na druhou stranu,nedala jsem méně než jsem si vzala.Je lepší si všechno vysvětlit,korálky by měly být pro radost...ne z nějakého důvodu kazit náladu.A byla by škoda,kdyby vám to bralo chuť do dalších výměn.

Jojo, to s Tebou souhlasím. A Morgainne když budeš tak hodná, ráda bych tu fotku viděla taky. Díky :)
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Ťupka » pát 15. říj 2010 20:40:07

No myslím, že bychom je rády viděly všechny. A doufám, že se nedáme otrávit a dopřejeme si ještě další kolečko. Doufám, že úspěšnější.
Uživatelský avatar
Ťupka
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 311
Registrován: úte 02. úno 2010 13:03:37

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Morgainne » pát 15. říj 2010 21:03:27

jj, holky, zítra fotky přihodím, až bude světlo, tak to vyfotím. Možná na to budete mít jiný názor, tak bude nejlepší se domluvit. Myslím, že putovní balíček je dobrý nápad a bylo by škoda se kvůli němu hádat nebo toho nechat.
Spíš by asi bylo dobrý přesněji domluvit pravidla, ať nejsme potom nespokojený :)
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Morgainne » sob 16. říj 2010 19:51:53

Holky, tak jsem nafotila korálky, jak jsem slíbila... tentokrát začnu těmi balíčky, které podle mě nejsou moc použitelné a kdybych byla na konci, celkem by mě zklamalo, že tohle ke mně došlo.

1. je balíček rokajlu, kde je asi tak třicet kousků a nějaký odpadový korálek. Rokajl mi připadá takový ušpiněný, vypadá to, že už z něho něco bylo dřív vyrobené a nosilo se to.
Obrázek

2. jsou další dva balíčky rokajlu, jeden v modré, druhý v zelené (ten jsem nefotila). Na fotce to není tak vidět, ale také vypadá jako už použitý, některé korálky jsou v průtahu něčím zašpiněné a celkově je takový ušpiněný nebo jak bych to řekla ...
Obrázek
Obrázek

3. pytlíček rokajlu je podle mě nejhorší z celého balíčku, zbytková směska rokajlu všech druhů, velikostí i barev, které k sobě nijak neladí včetně různého smetí, které se tam připletlo, a zbytků komponentů.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

4. je pytlíček černého sekaného rokajlu ramšové kvality, nevím, jak to vidíte i ostatní ... mně by se moc nelíbil
Obrázek

+ BONUS
A dost mě taky zarazilo toto: pěkný modrý rokajl, poměrně pravidelný, ale co ty zbytky mezi tím?!! To je fakt takový problém to přebrat...?
Obrázek

A tím jsme s rokajlem skončily :-) Korálky jsem fotila na bílém papíře tak, jak jsem je vysypala ze zip-sáčku, takže to co tam bylo, jsem vyfotila.

Co vy na to?
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Morgainne » sob 16. říj 2010 20:21:46

A ještě tři nerokajlové pytlíčky:

1. hnědé lístky, které jsou popraskané, poškrábané ... ale nevím, třeba se nezdají jen mně ...
Obrázek
Obrázek

2. 10 červených nepravidelných korálků, každý jiný, otlučené dírky, vypadá to jako zbytek laciného náramku z tržnice
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

3. medové kapky, které by jinak byly pěkné, kdyby nebyly kazové
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Je to jen můj pocit nebo si i vy ostatní myslíte, že by se takové věci v balíčcích objevovat nemusely?

Já nevím,jak to vidíte vy ostatní, ale já vnímám putovní balíček jako možnost vyměnit si korálky, kterých mám hodně, ale jsou pěkné, nebo korálky, které jsem neuváženě koupila, ale nevím, co bych z nich udělala (ale jsou pěkné, nepoškrábané, nejsou kazové, jen koupené nevhodně v prvotním nadšení). Balíček by neměl fungovat jako možnost zbavit se odpadu a špatných korálků, ty stačí vyhodit do popelnice, není potřeba zvyšovat s nimi váhu balíčku a kazit ostatním radost.
Na balíček se vždycky těším a jsem zvědavá, co zajímavého ke mně připutuje. A i když má každý jiný vkus a ne všechny korálky se mi musí líbit, přece jen si myslím, že ramš a zbytkový rokajl se smetím se nebude líbit vůbec nikomu.

_________________________________________________________________________________________________

vejujo: jestli chceš, tak tě vyškrnu

Korálky, které se mi líbily, vyfotím zítra přes den a snad i stihnu vložit fotky.
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » sob 16. říj 2010 20:35:42

Díky Morgainne za fotky! Ten první rokajl je ode mně, takhle jsem ho dostala, to mně tedy mrzí, že jsem si ho neprohlédla. Množství mi divné nepřijde, kdybych používala modrou a červenou, dala bych je jako mezičlánek. Asi jsem po lobotomii, ale ty ostatní si nevybavuju, jen ty černé ode mně stopro nejsou. Co se týká mačkaných, to je teda šílenost. Já naštěstí s jinými balíčky srovnávat nemůžu, každopádně bych poprosila o vyškrtnutí ze seznamu, já jsem si to také představovala jinak. Pokud v balíčku je ještě něco mého, nechte to v něm. :roll:
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

PředchozíDalší

Zpět na "Pošli to dál"

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron