Čtvrtá vlna-třetí kolo SKONČENO

Zapojte se do orignálního způsobu výměny materiálu mezi členy fóra

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Morgainne » sob 16. říj 2010 20:43:06

Miss Tattooo: máš pravdu, od tebe je jen ten první rokajl ... mně by asi taky množství nevadilo, přesně jak říkáš, použila bych ho jako mezičlánek k náramku nebo náušnice, jen mi celkově přišel takový "použitý"
od tebe jsou tam ještě dva balíčky, ale ty si nechávám já :-)
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » sob 16. říj 2010 20:44:23

Morgainne píše:Miss Tattooo: máš pravdu, od tebe je jen ten první rokajl ... mně by asi taky množství nevadilo, přesně jak říkáš, použila bych ho jako mezičlánek k náramku nebo náušnice, jen mi celkově přišel takový "použitý"
od tebe jsou tam ještě dva balíčky, ale ty si nechávám já :-)

Tak aspoň z něčeho mám radost! *jump*
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Morgainne » sob 16. říj 2010 22:33:11

A teď něco pozitivního - fotky korálků, které jsem si vybrala:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

... pěkný tyrkysově třpytivý rokajl, i když taky jsem ho musela přebrat:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Klára » ned 17. říj 2010 6:57:11

Zdravím děvčata, směsy rokajlu barevného a modrého jsou ode mne, jestli sem tím někoho urazila tak se omlouvám. Vím není to nejlepší kvalita, ale taky jsem z takového udělala už pěkné kousky bižuterie. Vyměnila jsem jak jsem už jednou říkala, pytlíčky stejné kvality za ty co jsem si vybrala, teď mě mrzí, že jsem to nenafotila. Učastním se i jiného putovnání, a v druhém kole se ke mě jediný z mých nevrátil, tak snad to svědčí o tom, že bych to neudělala schválně. Z dalšího kola mě tedy vyškrtněte, pytlíčky vyhoďte nemá cenu utrácet za poštovné. Jestli tam toho ode mě ještě dost, píšněte do SZ kolik a ja za to pošlu něco jiného. Přeju vydařenější čtvrtou vlnu dalšího kola.
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Denčí » ned 17. říj 2010 9:29:36

Tak ty kapky jsou odemě a nenapadlo mě že někomu boudou vadit já snich třeba dělala stomeček a vypadal nádherně jen škoda že sem ho dřív prodala než jsem ho nafotila abych se mohla pochlubit. Jinak doufám že mé ostatní korálky prošli krytykou. Mě třeba přišel uplně zbytečné ten kaminek nebo jak to nazvat a Obrázek
a vidíte Morgainne si ho vybrala ono holt co člověk to názor
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Morgainne » ned 17. říj 2010 10:04:14

Denčí:
No já z toho kamínku asi taky nic neudělám, ale hrozně se mi líbí, jak se barevný. Asi si ho v práci položím na stůl, abych to tam měla veselejší.
K těm kapkám - barevně se mi moc líbí a hodily by se mi na komplet náhrdelníku a náušnic, ale vzhledem k tomu, že jsou takhle popraskané, tak jsou pro mě nepoužitelné :(

Klára:
Modrý rokajl je pěkný, jen jsem nepochopila, proč jsou v něm naházené jiné barvy, zbylá kalota apod. Přebrat to trvalo asi tak minutu ...
Jako máš pravdu - z té směsi se dají vybrat jednotlivé korálky, pro případ že budu potřebovat "dva žluté rokajly na náušnice" nebo "pár červených do náramku", ale mně osobně by se to asi nechtělo přebírat. Ani jako směs k sobě korálky barevně neladí (o těch zbytcích komponentů a smetí snad ani už psát nebudu).

Asi by spíš měly napsat holky, ke kterým balíček teprve půjde, jestli tam mám takové balíčky nechat nebo radši ne, protože těch se to nejvíc týká.
Ještě by měl putovat k Letty, Gwen a evitschce a nakonec k Elisse. Vejujo si přála vyškrtnout.

A osobně si myslím, že není potřeba hromadně končit a s putovním balíčkem přestat, ale spíš se víc zamýšlet nad tím, co do balíčku dávám.
Asi by bylo na začátku příštího balíčku vhodné stanovit nějaká pravidla, pro začátek navrhuji toto:
DO BALÍĆKU NEDÁVAT:
* smíchané směsi rokajlu různých barev, tvarů, velikostí, která k sobě nijak neladí
* kazové korálky (poškrábané, ulomené, poškozené dírky)
* vybrat všechny zbytky komponentů, smetí apod. (protože jinak to vypadá, že posílám dál rokajl, který jsem zrovna smetla po zemi)
Možná vás napadne i něco dalšího...
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod yentl » ned 17. říj 2010 10:21:05

Takže můj komentář-hlásím se k černému a uznávám,že dávat ho tam byla chyba.Rokail směsový je hodně hodně různorodý a nevím,k čemu by se dal použít.Co se dá znečištěné,je otázka,jestli by jim pomohla voda,je pravda,že ušpiněné by se dávat neměly.Nad nějakým nepřebraným kouskem bych přimhouřila oko,pokud jsou jinak v pořádku.Poškrábané a kazové je problém.Je to užitečný,vidět,co ne a jaký názor mají ostatní.A vybrala sis moc hezké korálky,Morgainne! :)
yentl
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob 17. črc 2010 16:55:24
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Ťupka » ned 17. říj 2010 11:34:19

Jak je vidět, každému se líbí něco jiného a využije to, co jiný vyhodí. Mně by se docela líbily ty červené nepravidelné korálky. Jinak přikládám fotky, jak využívám ten odsuzovaný černý sekaný rokail. Kdybych ho doma neměla hromadu, klidně bych po tom pytlíčku sáhla. Ale souhlasím, poškozené korálky a smetí nemají v balíčku co dělat. Není snad problém, věnovat tomu trošku času a korálky přebrat. Ale všechno mně to mrzí, je to první balíček, do kterého jsem se přihlásila.
3-9 002.jpg
3-9 005.jpg
Uživatelský avatar
Ťupka
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 311
Registrován: úte 02. úno 2010 13:03:37

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod yentl » ned 17. říj 2010 16:03:46

Ťupi,doufám,že většinu to neodradí právě proto,že si to ujasníme a je fakt,že v něčem co člověk,to názor,jde hlavně o to,jestli tchceme být poctiví...a to se pak pozná.Náušničky se Ti povedly. *thup* Taky jsem byla zapojená poprvé.
yentl
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob 17. črc 2010 16:55:24
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Morgainne » ned 17. říj 2010 16:27:43

Já si taky myslím, že je důležité se domluvit, co je ještě dobrý a co už ne, ale jak je vidět, každé z nás se líbí něco jiného :-)
Třeba já bych ty červené otlučené korálky nebo barevnou směs rokajlu nechtěla, ale když se najde někdo, kdo je využije, tak proč ne. Já jsem jen chtěla navázat na předchozí komentář od andílka, protože mi některé pytlíčky přišly dost odpadové a bylo mi líto Elissy, když k ní balíček s tímto dojde.

Zítra nebo v úterý mám plánu balíček poslat dál, tak bych ráda věděla, jestli mám tam mám nechat všechno, co přišlo nebo něco vyřadit ....?
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod andílek_strážný » ned 17. říj 2010 16:47:38

já se hlásím k tmavě červeným lístečkům. Takhle jsem je koupila, chtěla jsem z nich udělat kytičku, ale je to nějaký jiný tvar korálků než jsem zvyklá a nedařilo se mi a nedařilo, tak jsem ho tam dala. Možná jsem je radši měla hodit do koše, to je pravda :mrgreen: .
A jinak, myslím, že tady není důvod přestávat, jde jen o to, co do balíčku dáme a asi to mnohem lépe promyslet, protože po nás balíček dojde nějaké korálkářce, která bude nadšená, že dostala balíček, ale z obsahu už tak jásat nebude. A to je chyba, protože i my chceme najít hezké korálky, přehrabovat a nevědět, co si vybrat :).
Uživatelský avatar
andílek_strážný
 
Příspěvky: 159
Registrován: stř 24. čer 2009 19:19:37
Bydliště: Havířov

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » ned 17. říj 2010 17:14:38

Je milé se domluvit, je vidět, že jsme už velké holky :D A já taky, tak teda žádný škrtání!
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Mayim » ned 17. říj 2010 17:33:43

Miss Tattooo píše:Je milé se domluvit, je vidět, že jsme už velké holky :D A já taky, tak teda žádný škrtání!


máš na mysli škrtání z třetí vlny??? protože tam jsem tě na tvé vlastní přání vyškrtla... :( ale s tím se něco ještě dělat dá
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » ned 17. říj 2010 18:05:33

Mayim píše:
Miss Tattooo píše:Je milé se domluvit, je vidět, že jsme už velké holky :D A já taky, tak teda žádný škrtání!


máš na mysli škrtání z třetí vlny??? protože tam jsem tě na tvé vlastní přání vyškrtla... :( ale s tím se něco ještě dělat dá


Tady z té naší, tam už to necháme, ať nedělám guláš, už tak jsem to zrušila na poslední chvíli. Ale děkuju, že na mně myslíš!
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod vejujo » ned 17. říj 2010 21:37:05

Morgainne: Když jsme si tady tak hezky ujasnili co do balíčku patří a co se tam naopak nehodí, ráda bych zrušila své vyškrtnutí (pokud ještě není pozdě) ;) Podle toho, co se tu psalo jsem si balíček představovala mnohem hůř :D Ale aspoň jsme se (snad) všechny poučily a kvalita balíčku se zlepší :)
"Humor je boj s lidskou blbostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat." Jan Werich
http://www.vejujokoralky.webgarden.cz/
Uživatelský avatar
vejujo
 
Příspěvky: 234
Registrován: stř 10. čer 2009 15:04:31
Bydliště: Olomouc

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod papajinka » pon 18. říj 2010 0:32:46

Pokud se nepletu, tak ty červené korálky jsou ode mě. Koupila jsem jich 20 v Rooye na červenou motanici, do kteréžto jsem jich nakonec dala jen 10, protože jsou dost velké a zbylé jsem tedy poslala do světa. Myslela jsem si, že by se třeba někomu hodily k podobnému účelu, pokud ne, holt je klidně vyhoďte a pokud ke mně dojdou znovu v příští vlně, klidně si je z balíčku vezmu zase zpátky.
Ten "kamínek" je také ode mě. Mamka mi jich přivezla hrst z Burana a je to vpodstatě odpad po výrobě Millefiori, které se vyrábí právě na tom nádherném ostrově. Ale dá se to vzít jako kabašon na obšití, nebo nějak šikovně z toho udělat brož. Já jeden z dalších 6ti právě zašívám do jednoho náhrdelníku, až bude hotový, můžu sem dát fotku. Tenhle konkrétní kus, který jsem dala do balíčku, je nádherně barevný, ale mně se ty barvy zrovna nehodily a tak jsem si říkala že nějaká šikovnější korálkářka třeba bude vědět jak ho hezky obšít aby vynikly ty kytičky.
Kroužky jsou taktéž ode mě, nejsou to zbytky, kdysi jsem si koupila pytlíček kroužků, že zkusím kroužkování, ale jak je vidět i z té jedné nedodělané kytičky na fotce, velmi brzy jsem se té myšlenky zase pustila *rofl1*
Co se týče těch kapiček, mně přijde, že z nich jejich kazovost delá jakoby kapičky jantarové a do nějakého typu náhrdelníků nebo jak řekla Denčí na stromeček, by se mohly hodit.
Když přišel balíček ke mně, zase mi přišly dost podivné ty modré kytičky co v něm byly (někde tu jsou na fotce) a taky si je někdo vzal ;) Sama jsem se snažila do balíčku vložit něco podobného co jsem si vzala a něco navíc, co já už nevyužiju, ale někomu dalšímu by se mohlo hodit. Ostatně si myslím že je to i takové blíčkové heslo.
K přebírání: uznávám, že je nepříjemné, vytahovat ze směsky korálků kousky sena a drobků, ale třeba já mám doma pár směsek podle barev z mých dětských korálkových aktivit a i když je vezmu jeden po druhém pinzetou a přendám je do jiné, čisté krabičky, a tohle udělám třeba desetkrát za sebou, pokaždé mi na dně zbyde trocha smetí. A to nejsou korálky sesbírané z koberce, to jsou prostě směsky koupené v pytlíčku a z něj rovnou vysypané do krabičky. Nicméně to že v jednobarevné směsce jsou zbytky úplně cizích korálků či komponent, na minutu přebírání, to věru do balíčku nepatří.
Obecně mi tyhle problémy přijdou způsobené tím, že se v tomhle kole sešly korálkářky různých úrovní a zkrátka začátečník považuje za zajímavé i něco, co třeba profík odsoudí. Navíc je nás tu spousta nováčků, ale my se to naučíme ;) Teď jsme si to tak krásně vyříkaly a příští balíček už bude dokonalý *thup*
Hawk 8-)
Nepochybuj o modrém nebi, když nad tvou střechou táhnou černé mraky.
Uživatelský avatar
papajinka
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 15. čer 2010 16:07:21
Bydliště: Matička stověžatá

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Morgainne » pon 18. říj 2010 10:06:12

vejujo: určitě není problém, škrtnu škrtnutí :lol: a balíček k tobě poputuje taky.

Takže výsledek je ten, že mám v balíčku nechat všechno a poslat dál a třeba se někomu budou líbit i ty korálky, které mě se zdály kazové?
Jestli jo, tak dneska balíček nachystám a zítra může putovat dál :)
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Letty » pon 18. říj 2010 10:32:29

no, původně jsem taky přemýšlela o vyškrtnutí, ale podle fotek jsem taky usoudila, že to tak hrozné (snad) nebude :D ..a podle toho, co jste si vybraly soudím, že se tam najdou i pěkné kousky.. takže mě neškrtat :lol:

..a z balíčku bych nic nevyhazovala - třeba se zrovna budou někomu líbit a i kdyby si je nikdo nevybral, mohou si je v příštím kole vzít zpátky ty kočky, co je tam daly..
..mors principium est..
Uživatelský avatar
Letty
 
Příspěvky: 117
Registrován: stř 10. bře 2010 19:43:51
Bydliště: Jihlava

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Morgainne » pon 18. říj 2010 11:47:21

Tak jo, večer doplním do balíčku něco ode mě a zítra posílám dál. Kam ... to se ještě rozmyslím :D ale vypadá to, že balíček poputuje jen kousek po Brně ;)
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Ťupka » pon 18. říj 2010 11:50:37

Tak jste mne potěšily, že se to zase rozběhne. Myslím, že by bylo v zájmu zbytečného nezatěžování balíčku, když doputuje zpátky, odebrat své neúspěšné přídavky z minulého kola.
Uživatelský avatar
Ťupka
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 311
Registrován: úte 02. úno 2010 13:03:37

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Elissa » pon 18. říj 2010 15:06:06

koukám, že se tu o víkendu rozhodlo o dalším putování balíčku. Jsem ráda, že se to takhle vyřešilo a doufám, že ke mně zpátky balíček doputuje, už bez dalších komplikací.
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Gwen » úte 26. říj 2010 18:25:07

Ahoj, takže balíček mám přebraný, doplněný, zítra vyrazí směr Jihlava. Fotku úlovků přihodím během zítřka.

K obsahu: už jsem se vypsala do sešitku, bohužel to byl zatím nejhorší balíček, co jsem se účastnila, první dojem byl, že nevyberu nic, pošlu dál a dalšího kola se nezúčastním, nakonec jsem něco málo vyměnila a rozhodla se dát tomuto balíčku ještě šanci. :)
Uživatelský avatar
Gwen
 
Příspěvky: 120
Registrován: pon 25. led 2010 19:41:07

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Letty » úte 26. říj 2010 19:10:23

jejda Jihlava - to budu asi já.... jen teď nějak nevím, jestli se mám těšit nebo spíš bát.... :roll: :?:
..mors principium est..
Uživatelský avatar
Letty
 
Příspěvky: 117
Registrován: stř 10. bře 2010 19:43:51
Bydliště: Jihlava

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » úte 26. říj 2010 20:32:07

Jéžiš, jestli by nepotřeboval překřtít na Děsivý balíček, nebo Uteč před pošťačkou.
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Kerolajna » úte 26. říj 2010 22:03:27

Miss Tattooo píše:Jéžiš, jestli by nepotřeboval překřtít na Děsivý balíček, nebo Uteč před pošťačkou.


Já se sice neúčastním, ale tohle mě hodně rozesmálo. *rofl*
A je to jedinej balíček, do kterýho mám chuť se připsat, protože mě ta debata kolem prostě fascinuje. :D
Uživatelský avatar
Kerolajna
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon 09. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Brno
Úroveň: Středně pokročilá, konstruktivní kritika vítána :)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » úte 26. říj 2010 22:28:30

Kerolajna píše:
Miss Tattooo píše:Jéžiš, jestli by nepotřeboval překřtít na Děsivý balíček, nebo Uteč před pošťačkou.


Já se sice neúčastním, ale tohle mě hodně rozesmálo. *rofl*
A je to jedinej balíček, do kterýho mám chuť se připsat, protože mě ta debata kolem prostě fascinuje. :D


Mně taky, tak jsem ráda, že jsem se nezalekla a nenechala se vyškrtnout *rofl1* Jen se k nám přidej! :mrgreen:
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Kerolajna » úte 26. říj 2010 22:32:42

To je prostě úžasný, v jiných diskuzích se každá hned těší, když balíček putuje právě k ní a tady "Cože? Ke mně? Už? Fůj!" :D Tady ten balíček by měl dostat nějakou cenu. :D
Uživatelský avatar
Kerolajna
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon 09. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Brno
Úroveň: Středně pokročilá, konstruktivní kritika vítána :)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Miss Tattooo » úte 26. říj 2010 22:35:29

Kerolajna píše:To je prostě úžasný, v jiných diskuzích se každá hned těší, když balíček putuje právě k ní a tady "Cože? Ke mně? Už? Fůj!" :D Tady ten balíček by měl dostat nějakou cenu. :D

Něco jako Řád Zdeňka Srstky - Chcete mně? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Letty » úte 26. říj 2010 23:32:02

teda holky, to jsou hlody *rofl1* *rofl1*
..alespoň si ten obsah vynahradíme tu :lol:
..mors principium est..
Uživatelský avatar
Letty
 
Příspěvky: 117
Registrován: stř 10. bře 2010 19:43:51
Bydliště: Jihlava

Re: Čtvrtá vlna-třetí kolo

Příspěvekod Ťupka » stř 27. říj 2010 8:27:26

A co takhle *rofl1* *jump* :D vyhlásit soutěž o to, kdo si vybere nejméně.
Uživatelský avatar
Ťupka
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 311
Registrován: úte 02. úno 2010 13:03:37

PředchozíDalší

Zpět na "Pošli to dál"

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků